Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 12-Obecná diskuse


Rooney10

Recommended Posts

poradíte nějaký rychlý SO?, ted sem hrál svoje první finále, a borec mě porazil stylem LB+Y, tak by se mi hodil někdo rychlej, nejlépe z německé ligy, nebo němec, aby se mi hodil do dortmundu :)

Tak z nemecka jsou dobří Per Mertesacker, Holger Badstuber a ještě jeden na W ale to si nemůžu vzpomenout :) ..... a já mám ve svojem tymu jeste v obraně Ballacka a T.Fringse ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

tak dneska jsem se pustil do virtuální profesionála (světová třída) a připadá mi to že soupeř hraje na světovu třídu ale spoluhráči hrajou tak na poloprofesionála jsem docela zlamanej chtělo by to víc vylepšit spolupráci.

jinak někteří tu psali že hrajou ultimate team offline to kde po mě to vždy chce abych se přihlásil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už to taky přestávám zvládat psychicky, třikrát sem se dostal do finále a všechno sem prohrál, naposled ve 118.min sem dostal rozhodující gol. Ale konečně jsem dostal hratelnýho soupeře. Přetím sem hrál proti celé barceloně apod. Příště už to snad vyjde, těch 5000 se hodí za vítězství :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už to taky přestávám zvládat psychicky, třikrát sem se dostal do finále a všechno sem prohrál, naposled ve 118.min sem dostal rozhodující gol. Ale konečně jsem dostal hratelnýho soupeře. Přetím sem hrál proti celé barceloně apod. Příště už to snad vyjde, těch 5000 se hodí za vítězství :)

Jsem na tom stejne, ze 6 turnaju jsem se dostal 5x do finale a pokazde prohral, z toho navic 4x 0-1. Ja nedal 10 sanci, souper z jedine gol vzdy dal. Kvuli tomu jsem skoncil s UT. :D

Radsi jsem se zacal soustredit na Head2Head Season a s velkym stestim jsem presne se 16 body postoupil do 7. divize, tam se mi povedlo nadhernych 6 vitezstvi a bez ztraty bodu jsem postoupil. Jak jsem pochopil, tahle hra opravdu neni o skillu, ale o tom, jak svinacky dokazes hrat. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je v prdeli borec kteryho mam ve friendu jede achievmenty . A hned otevrel druhej balicek ve FUT a mel tam hrace z team of weak to neni mozny :D

Vazne, z tohohle achievementu je mi na bliti. Dneska jsem otevrel 47 zlatejch balicku, vytahl jsem z toho uplne ♥♥♥♥♥ (az na Clichyho a Gotzeho). Ale kdyby nekdo mel zajem o dresy, napiste, mam jich 117 na prodej. Zasrany zkurvenci od EA. A 290 tisic coinsu v pici. Fakt bomba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu