Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 12-Obecná diskuse


Rooney10

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Ne není, ani jeden CZ tým a ani nároďák. A stejně je FIFA 12 nejslabší ročník od FIFA 07 co tu sérii hraju. Jak hratelností, tak grafikou tak i hudbou, ta je děsná. Letos to prostě pohnojili...
to sis možná spletl 12 s 07, protože podle mě, je letos fifa nejlepší v historii. Na grafice už toho moc co změnit není, hratelnost je parádní, konečně je to složitější a kariérní mód je prostě parádní, na takový sem pár let čekal. Škoda že na něj nemám tolik času když hraju FUT, ale určitě si na ni čas udělám. Jinak hudbu si můžeš upravit sám podle svýho gusta pokud o tom neviš.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to sis možná spletl 12 s 07, protože podle mě, je letos fifa nejlepší v historii. Na grafice už toho moc co změnit není, hratelnost je parádní, konečně je to složitější a kariérní mód je prostě parádní, na takový sem pár let čekal. Škoda že na něj nemám tolik času když hraju FUT, ale určitě si na ni čas udělám. Jinak hudbu si můžeš upravit sám podle svýho gusta pokud o tom neviš.

Ale vím že si hudbu můžu upravit, ale to snad nic nemění na tom, že je letos hudba opravdu úděsná. A nespletl jsem si nic, pro mě je od ročníku 07 tento ročník prostě nejhorší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne není, ani jeden CZ tým a ani nároďák. A stejně je FIFA 12 nejslabší ročník od FIFA 07 co tu sérii hraju. Jak hratelností, tak grafikou tak i hudbou, ta je děsná. Letos to prostě pohnojili...

prave ze letosni fifa je nej co kdy byla, soundtrack je super jako v kazdy fife, fifa 13 bude fifa12+move/kinect, proto se vyplati tu fifu koupit ted, a soupisku hracu, si muzes aktualizovat kazdym dnem podle realu jak to je :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jardo ano ale jako uživatel mozku by jsi mohl pochopit že sem enmá cenu psát (jako jedinný) že ta hra je ''na ho...'' když víš že an to budou reakce.

btw absolutně miluju lidi jako ty napíšeš že to má hroznou hratelnost a konec...ale že by si to trochu rozepsal to né...jinak vidím že si ten typ '''blabla je to forum muzu sem psat co chci a kam chci'' takže to nemá smysl už rešit :D

Baletko klid , jinak co se týče fify jsm znalec všeho okolo ní to ti klidně potvrdím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každý normální a soudný člověk co hrál H2H a UT tak přizná, že UT je úplně něco jinýho než samotná hra, UT je jen o tom, kdo má jaký tým a jaký finty umí, hráči jsou tam jako zlobři, takže prakticky hrajete s chumlem..... V H2H můžete hrát na narážečky, nákopy apod., hřiště je vetší, hráči menší.... v tom je letošní ročník krásný-každý zápas je jiný.... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každý normální a soudný člověk co hrál H2H a UT tak přizná, že UT je úplně něco jinýho než samotná hra, UT je jen o tom, kdo má jaký tým a jaký finty umí, hráči jsou tam jako zlobři, takže prakticky hrajete s chumlem..... V H2H můžete hrát na narážečky, nákopy apod., hřiště je vetší, hráči menší.... v tom je letošní ročník krásný-každý zápas je jiný.... ;)

Já mám úplně stejny nazor jako ty, UT je naprosto jiny nez obyc hra, stejne jako minuly rok. Navic ja kdyz hraju, tak vzdycky rozhodci nadrzuje jednomu tymu a to me teda vubec nebavi. Aby nekoho brankar chytal naprosto jednoznacny goly a druhy brankar pusti vse. Navic lidi v UT mi prijdou, jak kdyby nemeli mozek, kazdy sklada tym jen a jen podle rychlosti a pak hraje 3/4 z nich LB+Y cely zapas. OK, da se to ubranit, ale koho by to bavilo vic nez 3 zapasy, branit furt to samy. Ja hraju UT jen jako market na webu, ale vzhledem k tomu, ze EA jsou naprosto neschopni to zpristupnit pro vsechny, tak to prihlasovani je uplne na pic*.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejvetsi problem celyho ut sou ty kontrakty,to je s prominutim píč*** na druhou.A zapocitavat do nich zapas ktrej sem restartoval jeste vic,navic kdyz to bylo z duvodu toho ze sem dostal 2 goly z vymyslenejch penalt a jeden z ofsajdu tak kvuli tomu se opravdu o 2.500 coins nepripravim,tohle nikdy nepochopim jak muze nekdo hrat .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On jakubgaluszka ma poskladany ten nejubozejsi mozny tym a drti tam s nim ty, co teprve s FUT zacinaji, takze se mu to libi. :(

Mám 4 a půl hvězdičkový tým ve ''squad rating'' máš o dva bodíky více...čili máme úplně stejné soupeře.

tak tu neplácej :roll:

aha já to neumím icon_lol.gif nemám čas u toho sedět celý dny jako ty, proto bych ti možná dal jen 5 gólů

no očividně ne... jak vidím tvůj record...

Chtělo by si to přestat vymýšlet ptákoviny...

BTW: tohle je gól:DDD

''V H2H můžete hrát na narážečky, nákopy apod., hřiště je vetší, hráči menší....''

Jasný stejný engine ale mění se to chápu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám 4 a půl hvězdičkový tým ve ''squad rating'' máš o dva bodíky více...čili máme úplně stejné soupeře.

tak tu neplácej :roll:

no očividně ne... jak vidím tvůj record...

Chtělo by si to přestat vymýšlet ptákoviny...

BTW: tohle je gól:DDD

''V H2H můžete hrát na narážečky, nákopy apod., hřiště je vetší, hráči menší....''

Jasný stejný engine ale mění se to chápu...

šak dáme zápas, mě můj rekord vůbec nezajímá :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu