Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 12-Obecná diskuse


Rooney10

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

jistě :roll:...neumíš číst?...jdu za chvíli do práce a nemíním ztrácet zbylej čas s nějakým puberťákem co si chce dokázat že je ''frajer''...

píšeš že deš večer do práce, jak mám vědět že je u tebe večer 5 hodin... :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím, ale dle mého když už ten patch mají hotový tak by nemusel být takový problém to importnout do creation centera a uživatelé konzolí by tak mohli také hrát českou ligu a české soutěže až po kraje. Já osobně singl vůbec nehraji, ale být tam kraj a mít možnost zahrát si sám za sebe a náš klub tak bych se vůbec nezlobil (Nepište že si mohu udělat virtual pro to mám :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vypicena hra, celej zapas strilim jak ♥♥♥♥♥ zasranej asi tak 100000000000000000000000000000000 strel a nic samy tycky brevna a frajirek si da gola z dalky a jednu strelu za zapas ( co si myslite ze nasledovalo? Ano rozbiti hry ;))

jo jeste nejakej typ na obranu, me se brani uplne na♥♥♥♥♥ jak je to tam ted nove udelany ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vypicena hra, celej zapas strilim jak ♥♥♥♥♥ zasranej asi tak 100000000000000000000000000000000 strel a nic samy tycky brevna a frajirek si da gola z dalky a jednu strelu za zapas ( co si myslite ze nasledovalo? Ano rozbiti hry ;))

jo jeste nejakej typ na obranu, me se brani uplne na♥♥♥♥♥ jak je to tam ted nove udelany ;)

:D......nene:wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne fakt nevite nekdo jak to zrusit to takticke braneni? prezeme prejde typke jen tak ze zaboci do leva a pak da lehce gol tohle se mi v 11 nestavalo nikdy, je trapny drzet L2.

trapný bylo hochu držet 2 tlačítka... zvykej si, tohle je simulace... :8

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu