Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 12-Obecná diskuse


Rooney10

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

OMG!! Muže mi někdo vysvětlit proč všichni hrajou za CIty? Ani jeden jim nefandí ale prostě všichni za ně hrajou! Hraju proti nějaké lamě začne se mi to lagovat a nejlepší je že v 90. minutě dostanu gol na 2:1 po tom co jsem ještě v 85 vedl 1:0!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže "proč všichni hrajou za City?" odpověď je jednoduchá je to prostě jeden z nejlepších týmů a také nejlevnějších... pak lagy no to je známá věc, lidi kteří prostě neumí bránit tak zapnou lagy aby ty jsi bránit taky nemohl, 90. minuta to je něco opravdu nechutného vedu 5:0 a vždy pokud teda vzteky nehraju bago na vlastní polovině dostanu gól ať jde střela odkudkoliv.

Napsal bych ti tady závěr, ale asi bych dostal ban od romika...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je proboha možný, že každej zápas se mi zraní alespoň jeden hráč? v FUT, je to na pytel to nechápu..

A eště k tomu nemůžu prostě vyhrát online zapas, Světovou třídu single dávám, ale online to prostě nejde, mám plazmu co má docela odezvu tak nevim jestli je to hlavní problém :P nebo je to v něčem jiným, já než vidím, jak mi letí lobák tak on už je ve mě a tackluje, tak to nechápu :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže "proč všichni hrajou za City?" odpověď je jednoduchá je to prostě jeden z nejlepších týmů a také nejlevnějších... pak lagy no to je známá věc' date=' lidi kteří prostě neumí bránit tak zapnou lagy aby ty jsi bránit taky nemohl, 90. minuta to je něco opravdu nechutného vedu 5:0 a vždy pokud teda vzteky nehraju bago na vlastní polovině dostanu gól ať jde střela odkudkoliv.

Napsal bych ti tady závěr, ale asi bych dostal ban od romika...[/quote']

jak se zapínají lagy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dela to obrovske mnozstvi lidi, proste pusti nejake stahovani a skoro se neda hrat.

Kdyby EA konecne preplo rychlost na normalni jako v H2H, byl by FUT mnohem lepsi. Ale bohuzel, to by 99% procent lidi prislo o moznost s jejich tymem vyhrat.

K tomu zranovani, mam koupene vsechno leceni, krome nohy. Co myslite, ze si moji hraci zranuji? No samozrejme nohu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem mel tu moznost zahrat si PES 12, hodnoceni pro PES tak 85%. Fife bych dal tak 30% maximalne.

PES je ve vsech ohledech letos naprosto jasne lepsi. Ale hlavne Fifa ma ode me -50% za online komunitu. Proste denne pridavat minimalne 30 lidi do Block listu me uz opravdu prestava bavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co treba grafika hracu ? Hratelnost ? Na konzoli ma Fifa navrh.

Me se treba grafika hracu libi vic v PESovi. Ve Fife jsou videt i bile okraje okolo hracu, ale pro me je nejdulezitejsi hratelnost. A ta mi prijde proste v PES lepsi (predevsim protoze je ta hra mnohem realnejsi). Ve Fife staci k braneni drzet jen RB + A, nic jineho drzet nemusis. A bud ubranis nebo ne. Navic proste prumer vstrelenych golu ve Fife pres 7 na zapas je strasne moc. Navic se po kazdem golu musis radovat, coz je po 10. golu v zapase a nebo po 50. za den uz uplne k pos***.

Navic proste to nejskutecne mnozstvi zprav co mi chodi, to je na hlavu jeste vic. Pro me jediny plus Fify je FUT. Ale i tak je Fifa hodne dobra, ale PES je realnejsi a pro me i lepsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v tom FUT jako smlouvy léčení, to by bylo fajn, smlouvy jsou v pohodě, ale ty zranění? stalo se mi, že se mi 3x za sebou zranili každej zápas 2 hráci, tak když nekoupíš na aukci léčení tak nemáš s kým hrát :D a ty seasons by mohli být fajn, že někam postupuješ, v fut máš prostě team a hraješ turnaje ne? tam žádný lvly nejsou a dostávám tam naprdel nevim jestli kvůli nezvyku z odezvy, ale i protože hraju na plazmě, která má tak 25ms odezvu.. To tomu taky přidává, já než znistim, že na mě nabíhá, tak už mám po míči.. :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu