Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 12-Obecná diskuse


Rooney10

Recommended Posts

Včera se ukázalo , jestli je lepší Messi nebo Ronaldo.

toto muze napsat jen naprostej ♥♥♥♥♥...... Kolik by měl gólů Ron kdyby měl Kšamiho a Neviestu? Kolik má gólů lea za Argentinu? Jak hraje za Argentinu :D ? Sóluje....zbytečně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Včera se ukázalo , jestli je lepší Messi nebo Ronaldo.

Nerekl bych, ze se to ukazalo. Messiho nemam rad, ale byl to on, kdo tenhle dvojzapas rozhodl, nebyt jeho, Barca by nevyhrala. Navic hraci Realu hrajou jak prasata a Barcelona se pak akorat vali na zemi. Rozhodci tyhle zapasy proste nezvladaji. Ma je povylucovat vsechny, navic to, co potom predvedli Marcelo s Mourinhem, to byla prasarna nejvetsi.

Sice jsem fandil Realu, ale to vitezstvi preju Barcelone. Jinak CR7 je komplexnejsi hrac, ale v tuto chvili na Messiho nema. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerekl bych, ze se to ukazalo. Messiho nemam rad, ale byl to on, kdo tenhle dvojzapas rozhodl, nebyt jeho, Barca by nevyhrala. Navic hraci Realu hrajou jak prasata a Barcelona se pak akorat vali na zemi. Rozhodci tyhle zapasy proste nezvladaji. Ma je povylucovat vsechny, navic to, co potom predvedli Marcelo s Mourinhem, to byla prasarna nejvetsi.

Sice jsem fandil Realu, ale to vitezstvi preju Barcelone. Jinak CR7 je komplexnejsi hrac, ale v tuto chvili na Messiho nema. :(

jak nema? On ma jen Xaviho a Iniestu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak nema? On ma jen Xaviho a Iniestu

Prosimvás vy chytráci zapněte si sestříh všech messiho gólů z 10/11 a počítejte...cca 50% gólů si udělal sám takovejch 20 po souhře s ostatnímy a 30 po souhře s xavim/iniestou...

toto muze napsat jen naprostej ♥♥♥♥♥...... Kolik by měl gólů Ron kdyby měl Kšamiho a Neviestu? Kolik má gólů lea za Argentinu? Jak hraje za Argentinu :D ? Sóluje....zbytečně...

a kolik jich má ronaldo?kolik úspěchů udělal?repre do tohohle netahej oba hrají v repre pod své možnosti...a to narozdíl od argentiny má portugalsko rozumného kouče který ví jak to postavit....

a kdyby si ty pako sledoval záapsy argentiny tak víš že messi když tam sóluje tak proto že musí,z důvodu že 90% spoluhráčů mu tam stojí.

Sem rád že vím ,že patříš k těm co mudrují a pyskují na něco o čem nemají páru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rooney10 už radši nic nepiš jakubgaluszka je fanoušek messiho ti jen tak neuznají že není bůh to se nemá cenu dohadovat:roll:

jak už sem psal každý bude mít svůj názor bavme se teď o fifě 12 to bude lepší než se bavit real/barca messi/ronaldo (to je hrozné po el classicu se všude a vždycky rozebírají ty samé věci) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemá cenu srovnávat Messiho a Ronalda.. Ronaldo před odchodem z Man U byl nejlepším hráčem světa.. Ty doby jsou ale pryč a nyní potřebuje opravdu moc šancí k tomu, aby proměnil.. Klesl snad ve všem, není tak rychlý jak býval, přesnost střelby šla hrozně dolu. Naproti tomu je Messi neuvěřitelně rychlý a obratný, projde přes tři-čtyři hráče (a to mluvíme o hráčích Realu) a nemluvím o jeho koncovce, která je naprosto smrtelná což znamená takřka 100 procentní.. Uvidíme, jak dlouho mu to vydrží.. Srovnávejme srovnatelné, ale Lionel Messi je momentálně daleko lepším hráčem. A to říkám z pozice editora statistik nadcházejícího titulu FIFA 12.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemá cenu srovnávat Messiho a Ronalda.. Ronaldo před odchodem z Man U byl nejlepším hráčem světa.. Ty doby jsou ale pryč a nyní potřebuje opravdu moc šancí k tomu, aby proměnil.. Klesl snad ve všem, není tak rychlý jak býval, přesnost střelby šla hrozně dolu. Naproti tomu je Messi neuvěřitelně rychlý a obratný, projde přes tři-čtyři hráče (a to mluvíme o hráčích Realu)

no plešoun pepe a marcelo nejsou bůh ví jací obránci kdyby mou měl obránce z chelsea nebo interu bylo by to o něčem jiném.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mesyas: No zrovna Marcelo je ofenzivní křídelní obránce, který hraje velmi agresivně, nepříjemně a mohu říct že zde se třeba nabízí srovnání s Alvesem (jeden z nejlepších křídelních obránců současnosti). Pokud je Marcelo v dobrém psychickém rozpoložení, pak je to velmi silný hráč, mnohokrát podává lepší výkony než Alves. Pepe také patří ke špičce. No a třeba Carvalho je další výborný hráč.. ;) Pokud je Messi schopen projít přes tyto hráče, pak pro něj nejsou problém ani ostatní. Real je pravděpodobně nejsilnější možný soupeř, jakého Barca může mít..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já myslel obránce kteří jsou trochu "chytřejší" podle mě kdyby tam měl Mou maicona/lucia/terryho tak by hrál osobku nebo chytal hráče do offsidu tak by v klidu vyhrával/remizoval ty zápasy. Jinak se mi líbí že přes prázdniny makal a vyrukoval na barcu s agresivní hrou která na ně platí je otázka času kdy to klapne(poslední dva zápasy to byla krása). Ještě k messimu má poslední 3 roky opravdu famozní výkony taky jsem zvědavej kdy bude hrát průměr může to být za měsíc/rok nebo taky deset let :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rooney10 už radši nic nepiš jakubgaluszka je fanoušek messiho ti jen tak neuznají že není bůh to se nemá cenu dohadovat:roll:

jak už sem psal každý bude mít svůj názor bavme se teď o fifě 12 to bude lepší než se bavit real/barca messi/ronaldo (to je hrozné po el classicu se všude a vždycky rozebírají ty samé věci) :D

nejsem fanoušek messiho ale barcelony...jiný argument nemáš?...a nic to na tom nemění...statistiky jsou prostě takový ať sem fanoušek kohokoliv a promiň když i di stefano řekne o messim že je nejlepší na světě...pokud vůbec víš kdo to je...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já souhlasím s tím, že Mourinho vyrukoval s výbornou taktikou, která je prakticky receptem na hru Barcelony.. Tj. vytažený pressing a agresivní (až bolestivá :D) hra. Myslím, že z těch třech jmenovaných bych vysadil Terryho (můj oblíbený obránce.. :) ), který už bohužel začíná za špičkou lehce pokulhávat. Rozhodně bych třeba proti Barcelóně nezkoušel ofsajdové pasti, protože to proti ní díky její rychlosti přechodu, přesnosti a načasování jejich přihrávek, hře v trojuhelnících, nabíhání hráčů z druhé vlny snad ani nelze aplikovat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejsem fanoušek messiho ale barcelony...jiný argument nemáš?...a nic to na tom nemění...statistiky jsou prostě takový ať sem fanoušek kohokoliv a promiň když i di stefano řekne o messim že je nejlepší na světě...pokud vůbec víš kdo to je...

ani se mi nechce odpovídat na tvůj koment který zní pro mě nějak takhle: háhá já jsme king a ty jseš vůl, vlastně když se podívám na stránku zpátky všechny tvoje komenty znějí nějak tak :roll:. napsal jsem rooneymu aby už nic nepsal abychom se vyhnuli zbytečné hádce jak se stalo už na mnoho dalších místech(na můj koment si ani NEMUSELl odpovídat)... soudil jsem podle toho že máš v popisu obrázek messiho že jseš jeho fanoušek nic víc v tom nehledej. ano vím kdo je di stefano.

Jeniczech zkusil bych osobku, třeba poslat marcela na hlídání messiho :D

Rest ano vyloučit pepeho/marcela/alvese/sergia B/pedra/masčerána a byl by klid to v zápase už nikdo nebude faulovat a zase nikdo válet sudy a dělat piruety :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ani se mi nechce odpovídat na tvůj koment který zní pro mě nějak takhle: háhá já jsme king a ty jseš vůl, vlastně když se podívám na stránku zpátky všechny tvoje komenty znějí nějak tak :roll:. napsal jsem rooneymu aby už nic nepsal abychom se vyhnuli zbytečné hádce jak se stalo už na mnoho dalších místech(na můj koment si ani NEMUSELl odpovídat)... soudil jsem podle toho že máš v popisu obrázek messiho že jseš jeho fanoušek nic víc v tom nehledej. ano vím kdo je di stefano.

Jeniczech zkusil bych osobku, třeba poslat marcela na hlídání messiho :D

Rest ano vyloučit pepeho/marcela/alvese/sergia B/pedra/masčerána a byl by klid to v zápase už nikdo nebude faulovat a zase nikdo válet sudy a dělat piruety :D

dobře pormiŇ necháme to...tak to vyznít nemělo,já jen sem zvyklí z Eurofotbalu že tam každý píše to samé ''bla bla seš fanoušek není s tbou řeč''=nejsou schopný pochopit že existují fans který dokáží být objektivní.

BTW:mezi těmi předem vyloučenými ti chybí mourinho :D :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mesyas: Taky už se tak v minulosti stalo.. :D Messi měl osobku třeba i tří hráčů.. Většinou to pak dopadá tak, že Messi nedá gól, ale Barcelona je o to silnější.. Ono opravdu není co zlepšovat na hře Realu.. Spíše si myslím, že by to chtělo aby se Mourinho a hráči Realu krotili v remcání. Na place jen pořád remcají. Vše se posuzuje stejně, jen Real okolo toho nadělá strašně moc, místo toho aby se tým soustředil na zápas. Vyvrcholí to pak zkratem Marcela.. Přímo u něj jsem si včera říkal tak v 70 minutě, že dneska dostane červenou.. :D Bylo mu vidět na očích, jak to v něm vře.. Podle mě to stojí Real strašně moc sil. Pokud by měl Real takovou disciplínu jako Barca, pak by se ty váhy mohly přehoupnout na jejich stranu. Momentálně je to největší slabinou Realu..

Myslím, že to chce osobnost, která de příkladem pro celý tým a tu právě Real bohužel nemá. Ronaldo jako jeden z nejlepších hráčů by se této role mohl ujmout, ale místo toho pořád zvedá ruce, kroutí hlavou otáčí se na rozhodčího.. Místo toho aby se sebral, okamžitě se zvedl a hrál dál z ještě větší vervou jako to dělá jeho největší konkurent Messi.. Strašně moc tomuto hráči chybí Premier League a to, když na něj bučí jeho vlastní fanoušci za věci, které na hřiště nepatří.. V ten moment byl tím nejlepším na světě, protože hrál pro tým a pro diváky. Jel jako tank. :) Nyní hraje na body, vystřelit desetkrát na bránu, každého dalšího ve svém týmu bere jako přímou konkurenci a místo boje proti soupeři bojuje sám se sebou a jeho vlastním týmem.. Real prostě byla špatná volba, snad mu to tam ale nějak dopadne a třeba se to všechno ještě nějak změní a opět sáhne po trofeji nejlepšího hráče planety.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak i ve hrách se ''vyznáš'' to místo na které si poukazoval ty kličky v tom okýnku to je animace/render mezi zápasem...

OMG ja vim ze to neni gameplay ale ze je to jen jakasi ''ukazka'' ze zapasu ale bude to tak i gameplay, podivej se na ronaldo chip, je uplne jiny...

Nemá cenu srovnávat Messiho a Ronalda.. Ronaldo před odchodem z Man U byl nejlepším hráčem světa.. Ty doby jsou ale pryč a nyní potřebuje opravdu moc šancí k tomu, aby proměnil.. Klesl snad ve všem, není tak rychlý jak býval, přesnost střelby šla hrozně dolu. Naproti tomu je Messi neuvěřitelně rychlý a obratný, projde přes tři-čtyři hráče (a to mluvíme o hráčích Realu) a nemluvím o jeho koncovce, která je naprosto smrtelná což znamená takřka 100 procentní.. ;)

Jezis co valis? Jak muze byt Ronaldo horsi nez byl u nas? Sledujes ho? A Messi je podle tebe neuveritelne rychly? Tak proc ma sprint 87 a ron 94 ? Je celkem smesny kdyz toto reknes a pritom dal vic golu nez kdykoliv predtim, bavi lidi fotbalem, a proto ho nekteri miluji a nekteri nenavidi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu