Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pomoc :)


LelekCZ

Recommended Posts

Ahoj chtěl jsem se zeptat jestli má cenu reklamovat sluchátka od Iphonu mám je teprve asi tak půl roku ale už mně jedno ucho skoro nejede :( Nechci to reklamovat kvůli tomu že se mně do toho nechcou vrážet peníze ale prostě se mně líbí to ovládání a taky jenom s principu, že když dávají špatný sluchátka tak ať si to taky trochu odčiní

PS: Pište co si o tom myslíte a kdyby jste věděli o nějakých dobrých sluchátkách upřednostňuji pouze špunty nebo pecky žádný velký sluchadla tak se taky určitě podělte :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě naprostá zbytečnost... Už jen kvůli tomu času cos obětoval pro nahrávání her :D radši si kus Creative EP-630 a ser na nějakou reklamaci

Hry mám všechny v PC takže stačí dát pouze jedno sync a mám to tam znova ale jak říkám ještě o tom popřemýšlím :) Jinak ty sluchátka vypadají dobře ale nevíš o nějakých aj s ovládáním :) Abych nemusel furt vytahovat Iphon :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bejt tebou tak si radsi vymyslim nejakou zavadu na iPhonu :D ze se ti treba zasekava bo tak neco.. Jelikoz u iPhonu probiha reklamace vedsinou tak, ze ti za to daji novy kus... takze budes mit vlastne aj nové sluchátka :-D
Tak to by mne taky mohli vzít :D nevim jestli se to stava všem ale kdyz si zapnu hudbu skrze sluchátka po delší době neposlouchani tak se mne to seká a a občas se mne to i samo pauzuje. Tak to trva vetsinou tak 2 min..... Nevim nesli je to problém pouze mého iphonu :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu, proč chceš jim při reklamaci sluchátek chceš dát iphone? stačí když odneseš jen sluchátka, nikdy jsem neviděl, že při reklamaci sluchátek by někdo dával jen mobil. Já jsem kdysi dávno několikrát reklamoval sluchátka od sony ericcsonu, a vzali jen záruční list a sluchátka, mobil a krabici mi nechali doma...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Creative EP-630 mám taky a hrajou fakt super

Tomu věřím taky se mně líbí ale s tím Iphonem potřebuju fakt nějaký co maj aja to ovládaní přímo na sluchátkách :( Protože když to bude chtít rychle zastavit tak musím vytáhnout Iphon a to je docela pomalý :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu