Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP ve vodě :(


Hurtak

Otázka

Prosim o pomoc jestli by se nedalo udelat neco s psp spadlo mi do vody a kdyz tam v nem mam normalcne baterku tak to vubec nereaguje ani kontrolka se nerozsviti a kdyz to dam na nabijeni tak to obcas pri zapinani tak divne zapipa a sviti oranzova kontrolka :( :( :( ale nespusti se ani tecka se na displeji nezobrazi :( Psp mam v zaruce ale mam lehce poskozenou nalepku pod baterkou myslite ze by to nak slo??? :( :( :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 54
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

nic s tym PSP nezrobis...ale ked ja idem do vani s PSP tak mam taky obal... povodne to malo byt pre zeleninu do mrazaku :D hore to ma taky zips... do toho dam PSP a hram..alebo kukam film.,. :) ppc.... ale aj tak by som nexel aby mi to spadlo s tym obalom :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zkusim tu reklamaci jen me teda nic nenapada jak to okecat nema nekdo nake napady?A taky je problem ze mam trosku poskozenou tu nalepku ktera zarucuje zaruku ale nemam ji celou odlepenou s napisem void ale mel jsem odlepene jen kousky kde jsou ty sroubky a asi je to poznat no snad to projde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

a bylo to PSP Slim nebo Fat? protože Fat má kovový součástky,takže by šel ke dnu rychlejch neš Slim,kterej je nemá....tímpádem jestli máš plastovýho slima,seš v suchu,protože tvé PSP Slim je tak lehké,že zůstane plavat na hladině!!! :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No ještě jedna smrt u něčeho je stejne dobra :D nebudu rikat jaka ... :D

Myslim že vím jaká :P

Add téma - Jestli na něm neni tolik poznat že jsi ho utopil tak řekni že jsi šel v dešti a měl si ho v ruce, pak si ho dal na nabíječku a najednou to zkratovalo...:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
WTF? Co tam ti japoncici namontovali? :D

Je to takova vlastnost ty nalepky, jak ji sloupavas, tak tim, ze se natahuje, se na ni zacinaji objevovat pismena, uz si nepamatuju co, ale proste se to tam objevi. Kdyz ji pak nalepis z5, je to tam trochu videt, tim se pozna, zes to odlepil.

Tu nalepku neni problem odloupnout, aniz se ponici, proto vymysleli tuhle ochranu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no hele s tou smrti by ste neumrely:)........v koupelne sou specialni pojistky(rychlejsi a vetsi nez normalne)takze by ste akorat dostaly pecku a ty elektricky hracky by byli tuhy........ale pak by vas mozna z toho trefil slak(myslim z toho ze ste ztratily psp/x360:D

tohle je u nových a rekonstruovaných bytů,domů už v rozvodu..jinak když si ji chceš pořídit stojí asi kolem 1000kč...a pochybuji že ji mají všichni(my ji nemáme)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tohle je u nových a rekonstruovaných bytů,domů už v rozvodu..jinak když si ji chceš pořídit stojí asi kolem 1000kč...a pochybuji že ji mají všichni(my ji nemáme)

no ja nevim jestly je mame taky........tak az se bude mam sprchovat hodim ji tam fen a pak napisu:wohow: .........tak a uz by bylo dost off topicu:roll: .......jinak jak sem uz psal.....bez to reklamovta proste to porad okecavej:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

k tematu: nechapu jak nekdo muze tahat takove veci do koupelny..

PSP jsem mel v desti.. v tasce, v obalu a v igelitaku, domu jsem to mel jeste 2Km nejakej magor me na chodniku ohodil a igelitak se orosil, z toho se navlhcil ten gelovej obal a jak jsem dosel dom, PSP bylo vlhky, ihned jsem ho dal susit, ale i tak mam malicke zelene tecky na konektoru k nabijeni -> oxidace, takze uz si nedelam nadeje, ze by mi PSP NEKDY V BUDOUCNU v servisu vzali..

.. ty nemas sanci, nalepka + oxidace (vytopeni) = NULOVA SANCE!

.. k pojisteni: ano je v electroworldu a konkretne na PSP stoji 1000Kc, myslim na 2yr ..

LIDI, POKUD VAM ELEKTRONIKA SPADNE DO VODY/ZMOKNE/ZVLHNE ETC.. NIKDY JI NEZAPINEJTE, IHNED ODPOJTE NAPAJENI, ROZEBERTE- PRIP. POKUD MATE ZARUKU, TAK ALESPON SUSTE MINIMALNE 3DNY NEZ SE POKUSTE ZARIZENI ZAPNOUT.. (nam takhle predni panel od autoradia spadnul do snehu, vsimli jsme si toho az druhej den, kdyz jsme sli k autu, tak by jste se divili jak jsme to asi tejden susili, tzn. kryt byl pootevrenej pomoci drivka a bylo to ceou dobu u topeni.. a to v tom dokonce nebyla voda, jen to bylo ve snehu... P.S.: radio samozrejme fungovalo ok ;) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
LIDI, POKUD VAM ELEKTRONIKA SPADNE DO VODY/ZMOKNE/ZVLHNE ETC.. NIKDY JI NEZAPINEJTE, IHNED ODPOJTE NAPAJENI, ROZEBERTE- PRIP. POKUD MATE ZARUKU, TAK ALESPON SUSTE MINIMALNE 3DNY NEZ SE POKUSTE ZARIZENI ZAPNOUT.. (nam takhle predni panel od autoradia spadnul do snehu, vsimli jsme si toho az druhej den, kdyz jsme sli k autu, tak by jste se divili jak jsme to asi tejden susili, tzn. kryt byl pootevrenej pomoci drivka a bylo to ceou dobu u topeni.. a to v tom dokonce nebyla voda, jen to bylo ve snehu... P.S.: radio samozrejme fungovalo ok ;) )

Kamo tohle jsem take vedel, ale stejne jsem ten fotak hned zapnul :( v tu chvili jsem si to neuvedomil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Kamo tohle jsem take vedel, ale stejne jsem ten fotak hned zapnul :( v tu chvili jsem si to neuvedomil

Presne ja taky panicky jsem u toho rval prekrasny slovicka a asi trikrat to zkusil pak mi to doslo vyndal baterku aleuz asi pozde :( No kazdopadne to zkusim jeste tak 3-4 dny v klidu a zkusim to jestli to pofrci a kdyz ne tak nalestim vsechno dam do puvodniho stavu a zkusim to okecat (to s tim ze jsem to mel v baglu a zmoklo zni dobre to zkusim...ze jsem prisel domu psp vybity dal jsem si ho nabijet rano vstanu a nejde zapnout a pak reknu ze jako predtim jsem sel domu v desti psp v batohu a v obalu kterej je dodavanej k value packu a ze si mi zdalo bejt suchy tak jsem ho v pohode soupnul na nabijecku a uvidim co ten prodavac)Jo a na ty nalepce mam napsano Guarantee void if seal is damaged.Garantie annulee si el sceau est endommge.Durch beschadigung des siegels verfallt die garantie...Nic jinyho tam neni ani zadny naznaky nakyho pisma je to tedy spravne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu