Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

jak flashnout psp ...


tobipsp

Otázka

Ahoj,dnes jsem si obědnal pandora battery do psp,a chci se teda zeptat nemá tady už někdo MMS? ..

koupil bych ... prosím vás kontaktujte mě na icq:378563410 nebo email: kisamer@seznam.cz ... budu vám vděčný když mi pomůžete btw nehacknul by mi někdoz vás psp? dojedu kamkoli v jihočeském kraji

předem děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 51
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
JJ dá kdyz si updatujes na 6.39 a potom tam hodis 6.39 Me 9 www.psp.novinky.org
Proč mu radíš takovouhle s prominutím hovadinu, když ani nevíš co má za PSP. Ještě si stáhne tu verzi která je určená jen pro PSP 100x a stará 200x a brickne si PSP.

Lukáš Všetička: Té rady od *Madridista* si nevšímej a nejdříve napiš co máš za PSP a jaký máš modul desky to zjistíš tak, že si stáhneš tuto aplikaci: http://www.mediafire.com/?fprm2cw5bhce7l7 , rozbalíš ji a dáš do PSP/GAME, potom jí v PSP spustíš a dole budeš mít napsáno PSP Module: This PSP's module is: 0xg tak ho sem napíšeš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, zkoušel jsem si stáhnout ten program na zjištění modulu. Stažení proběhlo hladce. Pak jsem to nakopíroval na paměťovou kartu do složky PSP\GAME, zapnul jsem PSP ale nevím kde to mám spustit. Když jdu do složky GAME\saved data utility - tak tam nic není na spuštění. Taky bych rád přešel z moji flashnuté verze 5.00 na nějakou nejvyšší možnou flashnutou verzi. Díky za trpělivost, jsem taky nováček v tomto "oboru" :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Asi jsem natvrdlý. Stáhnul jsem firm 6.20, stažený soubor eboot.pbp jsem nakopiroval na paměťovou kartu do složky PSP\GAME\... a co potom? Jak to mám spustit? Když najedu v PSP na složku GAME\saved data utility - tak tam nic není na spuštění. Vlastně nikde jsem to v PSP nenašel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ale co máš pořád hergot s tím save data utility? Tam nic ani spouštět nejde, už od názvu snad vidíš, že tam jsou jen savy (uložené pozice) z her - tam je můžeš mazat a prohlížet. Hry a aplikace jsou na memory stick, takže normálně dáš to game a tam memory stick a je to. :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak se mi to povedlo. Měl jsem špatný stažený soubor. Stáhnul jsem to znovu odjinud a už mám orig firm 6.20. Stále mi ale blbnou tlačítka "x" a "o" Jsou přehozené. Co stím? Koukal jsem různě po menu, ale nic jsem nenašel, kde by se to dalo předělat zpět. A nějak mi přestalo fungovat tlačítko "select" Když jej zmáčknu, tak se nic neděje. Předtím mi to šlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak asi nikdo netuší, co s těmi tlačítky :( Stále si na to nemohu zvyknout

Ahoj, s tím SELECTem se koukni jestli máš stále zaplý CFW (normálně najeď do settings - System Settings - System Information - a tam by mělo být 6.20 PRO B10) pokud to tam nemáš, tak si to znovu flashni. Jo a jestli máš teda CFW zaplý a máš permanent, tak natvrdo vypni PSP a při spouštění podrž tlačítko R, tím se dostaneš do recovery menu, tam najeď na Register Hacks a tam budeš mít volbu Swap buttons o/x tak to dej ono ti to dole potvrdí, že tlačítko na potvrzování bude x no a pak už jenom najeď na back a dej to restartovat a už by to mělo fachat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu