Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

hry bez ap2.5 na db13599


captforest

Otázka

caute, mam otazecku jen pro ujisteni. xbox mam flashly poslednim lt+ 1.91. z drivejska mam vypalenou hru ( konkretne gta episodes from liberty city). hra pokud vim nema ap2.5. projel jsem ji v abgx jeste v dobach dashboardu 12625. musim ji znova kontrolovat pres nejnovejsi abgx?vim ze ap2.5 hry musim,diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
caute, mam otazecku jen pro ujisteni. xbox mam flashly poslednim lt+ 1.91. z drivejska mam vypalenou hru ( konkretne gta episodes from liberty city). hra pokud vim nema ap2.5. projel jsem ji v abgx jeste v dobach dashboardu 12625. musim ji znova kontrolovat pres nejnovejsi abgx?vim ze ap2.5 hry musim,diky.

Nemusíš :), pokud máš již LT+ 1.91 tak ani hry s AP 2.5 nemusíš patchovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ani kdyz nejsou zkontrolovane v abgx pro verzi dashe 13146? vsechny jsou naposled projete vzhledem k 12625

LT+ 1.91 úplně překonal AP2.6 . Takže stačí hru mít patchlou pro Dashboard 13146 a už nikdy víc ji nebude třeba upravovat.

//: toro jo jen jsem to špatně zformuloval sry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ani kdyz nejsou zkontrolovane v abgx pro verzi dashe 13146? vsechny jsou naposled projete vzhledem k 12625

Prosím tě když máš 1.91 - můžeš tedy odzkoušet nějakou hru s AP25 kterou máš opatchovanou na DB 12625 jestli funguje a nebo je funkční jen s patchy na 13146 ? Asi to zde bude zajímat více lidí . Díky .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Prosím tě když máš 1.91 - můžeš tedy odzkoušet nějakou hru s AP25 kterou máš opatchovanou na DB 12625 jestli funguje a nebo je funkční jen s patchy na 13146 ? Asi to zde bude zajímat více lidí . Díky .

To bych radši nezkoušel hrozí FLAG, LT+1.91 nemá tu pojistku v podobě černé obrazovky !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Já si myslím , že to nikdo neví - nikde jsem o tom nečetl že by to bylo odzkoušené .

V release notes k firmwaru je napsáno

"No need to reburn current AP25 backups from dashboard 13146"

z toho pro mě vyplývá, že když upozorňují na to, že není potřeba znovu vypalovat hry, který jsou patchlý pro 13146, tak hry patchlý na jiný dashboard bude třeba znovu vypálit

navíc na titulní stránce abgx je teď napsaný, že AP2.5 se pořád kontroluje a při každým dalším updatu dashboardu bude nejspíš zase potřeba opatchovat a vypálit hry, když se změní DAE tabulka. Jen u nejnovějšího updatu 13599 je nějaká vyjímka, že přidali nové kontroly a updatnuli asi DAE tabulku jenom pro ně a to se podařily překonat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To co jsem napsal - " Já si myslím , že to nikdo neví - nikde jsem o tom nečetl že by to bylo odzkoušené " se vztahuje na to , jestli pokus o spuštění hry s AP25 se starým opatchováním ( třeba na DB 12625 ) bude nutně znamenat FLAG pokud hra nešla spustit . Nebo to někdo ví a stalo se mu to ? To co píšeš je teorie a zatím neznám žádný případ , že by se to vyzkoušelo ve skutečnosti . To , co píšeš : "No need to reburn current AP25 backups from dashboard 13146" se dá také chápat doslova že "Není třeba přepalovat aktuální AP25 zálohy s patchy pro DB 13146" pro DB 13599 a DB budoucí , protože je již ochrana překonaná . Tím je uvažováno o situaci , kdy si někdo vypaluje hry teprve nyní a hledal by patche pro DB 13599 – nikde se ale nepíše o tom že je nutné přepálit již vypálené hry s AP25 pro DB 12625 ( a nebo i starší DB ) . Též tvrzení že když “ FW 1.91 už nemá tu bezpečnostní pojistku, černou obrazovku, která se objevila když AP nesouhlasilo “ způsobí že xbox může dostat FLAG nemusí být pravda . Může to být tím , že tato tzv. BEZPEČNOSTNÍ POJISTKA “ už není potřeba prostě z toho důvodu že už FLAG nehrozí – ochrana AP25 je FW 1.91 překonána . Je to věc nová a zatím nevím o případu , kdy by někdo napsal že mu hry s AP25 dříve vypálené nešly spustit . Jen tu byly dotazy jestli tyto hry je nutné znova přepalovat . Může to být také zbytečné .

Samozřejmě že i toto mé vyjádření je jen teorie . Jestli máte někdo s tímto tematem praktickou zkušenost , tak o tom napište .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Takže jen tak pro informaci, mám to vyzkoušené. Flash 1.91 a dash 13599 - nejdou všechny AP25 hry .Pro každý nový dash se budou muset projet hry přes nejnovější ABGX. Na flash LT+1.91 asi nelze dostat FLAG.

Díky za zprávu . Při zkoušení spuštění hry se starým patchem se objeví a nebo neobjeví černá obrazovka ? FLAG tedy nemáš ? Kontroloval jsi to v Xvalo ? Dlaha chce ještě vědět , jestli jsi byl připojený k internetu . Zkoušel jsi opatchovat hru nyní v ABGX ( má patche sice pro 13146 ale prý by to mělo jít spustit ) a přesto nefunguje ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
pravě že si tu jeden stěžoval že mu to nejede že se musi počkat na nejake nove patche na abx , mel flash 1.91 přitom všude se

piše že patche v abx už není za potřebí tak nevím...:D

Musíš to prostě projet v ABGX na level3. To ti upraví sektory s AP2.5 na aktuální DB. Patche zapotřebí jsou, ale údajně by se už později nemusely měnit, protože LT+1.91 údajně přemohl AP2.5 na celé čáře a číslování se posunulo na AP2.6

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
pravě že si tu jeden stěžoval že mu to nejede že se musi počkat na nejake nove patche na abx , mel flash 1.91 přitom všude se

piše že patche v abx už není za potřebí tak nevím...:D

Počkej až jak to dopadne . Napsal jsem mu dotaz jak to opatchoval - jestli nyní v ABGX , kde jsou patche pro DB 13146 .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Tady jsou 2 dny staré informace z oficiálních stránek abgx360.net. Pro zachování přesných formulací uvádím pouze citaci originálního znění zprávy. Najít tak lze odpovědi na množící se dotazy tohoto typu.

"Due to the new AP26 random challenges the safety freeze for unknown or bad AP25 data is no longer supported. Please ensure your AP25 data is correct for the dashboard version you are using."

This means that (for consoles which do AP25 checks [see the AP25 FAQ for info]):

* AP25 backups (see the list of AP25 games) that are not patched with AP25 replay data will fail the normal AP25 challenges outright. (The normal AP25 challenges from the DAE table are still being performed along with the new random "AP26" challenges.)

* AP25 backups that are patched with old/incomplete/bogus AP25 replay data will fail the normal AP25 challenges outright.

* AP25 backups that are patched with current AP25 replay data will fail the normal AP25 challenges outright when the DAE table is updated again. So far the DAE table has only been updated through system (dashboard) updates but it could possibly be updated by other means.

Any of these failures will probably flag your console for a ban in the next banwave.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tady jsou 2 dny staré informace z oficiálních stránek abgx360.net. Pro zachování přesných formulací uvádím pouze citaci originálního znění zprávy. Najít tak lze odpovědi na množící se dotazy tohoto typu.

Tak protože neumím dobře anglicky - přeložil jsem si to přes google překladač , ale ani trochu tomu nerozumím . Nevím jestli i těm co anglicky umí to bude naprosto jasný . Můžeš nám to nějak srozumitelně česky vysvětlit ?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Pokusit se o to můžu, ale za případné odchylky v překladu mě nekamenujte :-)

Ve zprávě se mluví o tom, že z důvodu nových náhodných kontrol AP2.6 již není funkční tzv. "bezpečnostní pojistka" ve formě zamrznutí (černá obrazovka) při snaze pustit hru s ochranou AP2.5 s nesprávně upravenými daty (replay data = replay sectors = patch - jakkoliv chcete). O tom už tu myslím psal uživatel Dlaha. Rovněž má být kladen důraz na to, aby uživatelé používali správná AP2.5 data v souladu s dashboardem, který aktuálně používají.

Pro konzole, na kterých je prováděna kontrola AP2.5 to znamená:

- zálohy her s AP2.5 (dosud 6 stále stejných herních titulů), které nejsou upraveny AP2.5 replay daty (patch) zcela neprojdou normální (= dosud známou) sérií kontrol AP2.5 (tyto normální kontroly ze známé tabulky dat DAE jsou i nadále prováděny vedle nových, náhodných kontrol AP2.6)

- zálohy her, které jsou upraveny starými/nekompletními/nesprávnými (či falešnými) AP2.5 replay daty (patch) zcela neprojdou normální sérií kontrol AP2.5

- zálohy her, které jsou upraveny stávajícími AP2.5 replay daty (rozumím tomu na DB 13146) neprojdou normální sérií kontrol AP2.5 v okamžiku, kdy bude tabulka dat DAE znovu aktualizována. Dosud známý způsob aktualizace tabulky dat DAE probíhal pouze skrze systémový update (= nový dashboard), ale je možné, že může být aktualizována i jiným způsobem.

Jakýkoliv z výše uvedených neplatných pokusů pravděpodobně označí vaši konzoli (FLAG) pro BAN v příští banovací vlně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu