Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

DC Universe


Nexikar

Recommended Posts

  • 2 months later...

Tak na store už je jako free2play tak můžete vesele stahovat, větším problémem je, že po stáhnutí 2 souboru cca po 120MB se začne stahovat hra a ta má cca 15GB, což je pro mě jako pro majitele jedné z prvních pstrojek těch starších s kapacitou 80Gb poměrně velká nálož, ale tu hru chci zkusit tak si to budu muset přetrpět to stahování........ Co ostatní kdo už hrály jaký máte zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky sem začal hrát o víkendu, baví mě to a moc. Mám lvl 15 Healera. Nick sysasysa a momentálně hraju hlavně tohle.

EDIT: Jo asi by bylo vhodný říct že hraju na PvE serveru a hraju Hrdinu, takže jestli ste záporáci tak si spolu asi nezahrajem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak buď hraješ v dobu, kdy nikdo jinej nehraje, nebo běháš na místa kde nikdo neni. Já tam ostatní lidi vidim s vyjímkama typu solo dungeony, který děláš sám. Sice těch lidí už neni tolik jako o víkendu, ale já radši budu mít poloprázdný servery než aby byly tak narvaný, že to vůbec nestíhaly. Na problémy typu půl minutový lagy (ne, nedělám si srandu) nemám náladu. Během tejdne nabrali půl miliónu hráčů na PS3 a maj jenom 2 PS3 servery takže to byla fakt hrůza. Eště že vyšlo CODko a všichni utekli tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu