Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

psp 3004 verze 6.39


Lvmen

Recommended Posts

Ano na verzi 6.39 je CFW, který ti dovolí hrát stažené ISO/CSO, PSX hry. Ale nejdříve si stáhni tuto aplikaci: http://www.mediafire.com/?fprm2cw5bhce7l7 , rozbal ji a dej do PSP/GAME, potom jí v PSP spusť a dole budeš mít napsáno PSP Module: This PSP's module is: 0xg tak mi napiš jaký g máš a pak ti poradím co dál. Jinak myslím, že v dnešní době snad ani nikdo, kdo má o PSP alespoň trochu ponětí a ví, že se hry dají stáhnout už hry na PSP nekupuje, proč je taky kupovat, když si je můžeme stáhnout zadara.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám též psp 3004 6.39 a mam flashle psp tady mas navod:<br>Budeš Potřebovat : Pamětovou kartu(do psp) , Počítač Nebo Notebook, USB kabel k připojení psp a pc,a samozdrějmě PSP.<br>jdi

na :http://psp.novinky.org/view.php?cisloclanku=2011050017  Udělej

všechno podle návodu (stahni ten jeden soubor - cz recovery nemusíš -

vlož 2 soubory do nejaké složky ktera je tam napsana<br>až budeš mít

craclé psp tak už ti stačí jen stahnout hry ve formatu cso nebo iso -

cso má menší velikost za to se může chvilkama sekat , iso má větší

velikost - neseká se - a na psp hned na kořenu (začátek karty tam kde

máš složku psp) si vytvoř složku ISO a tam to vkládej a jeto<br>PS: Když vypneš psp staci znovu jen zapnout 639 lancher, kdyby si chtěl ještě zněčim poradit napiš na e-mal nebo odpověz sem.<br>

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu