Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

po update nemuzu hrat zadny hry pouze se my nacte play dvd


lotr

Recommended Posts

A proč jsi ten nový DB dával ? Jestli kvůli live , tak jiné řešení nebylo . A jestli na live nechodíš , tak je to tvá blbost , že nečteš forum - píše se tady o tom celou dobu :

http://console-forum.net/tema/119565-neupdatovat-na-dashboard-2-0-13142-0-alebo-2-0-13141-0-nespusti-ziadnu-palenku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12625 sem mel pred tim. a ted po updatu mam D:2.0.13599.0 a nic nenactu pouze play dvd

Pořád to nechápeš . Hry ti nešly spustit na DB 12625 proto že jsi asi měl starý FW flashe - ne DB !! A i kdyby jsi měl starý flash - tak stačilo hry jen patchovat na nižší wave ( třeba wave 2 ) a i s DB 12625 by ti šly všechny spustit ( kromě her s ochranou AP25 , které potřebují zvláštní patchování ) . Já mám LT+ 1.1 a DB 12625 a spustím vše .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted ale nejde nic takze to zas muzu poslat na flesh?

Proč ti to mám vysvětlovat desetkrát ? Tím že jsi aktualizoval DB na 13599 jsi přišel o flash - copak jsi si to zde nepřečetl ? :

http://console-forum.net/tema/119565-neupdatovat-na-dashboard-2-0-13142-0-alebo-2-0-13141-0-nespusti-ziadnu-palenku

Takže ti opravdu nic jiného nezbude , než si nechat udělat flash znova . Za blbost se holt platí .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

To už snad není ani možný, kolik je tady, s prominutím, trotlů. Když si člověk nechá flashnout konzoli, tak tím to ani omylem nekončí. Nikdy, vážně nikdy, se nesmí dělat update dashboardu, bez toho, aby si o tom člověk něco přečetl (a že je témat i článků požehnaně). Čtěte proboha! S každým updatem může přijít nová ochrana, která způsobí ban, nebo nefunkčnost her.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
chtěl jsem se zeptat přihlásil jsem se na live a nemám flash po updatu, nejedou žádné pálenky, jak můžu nahrát na xko FW?

Další který nečte forum - takže za blbost se platí . Když se takto ptáš , tak to asi sám nezvládneš . Není to zase tak jednoduché a určitě nemáš potřebné vybavení . Musíš se domluvit s nějakým zkušeným flasherem aby ti to udělal .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Co to proboha je tady za debatu a ještě navíc v sekci Software ?

To lidi nechápou co flash znamená, jak se dělá a jak s ním pracovat ? Tak proč tedy si vůbec pořizují flashnutou konzoly ?

Tohle téma je celkem nad moje chápání.

Nehledě na to že v dnešních dnech přeflashovávají všichni protože je venku nový LT 2.0 bez kterého si nezahrají skoro žádnou novou hru.

No nic. Promiňte za OT, ale na tohle jsem musel nějak reagovat. Stradalse to vystihl. Blb zůstane blbcem zřejmě navždy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu