Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Sekce download


KOSScz

Otázka

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Taky se připojuji k názoru, že by měl admin vyvěsit na úvodní stránku nějaký odkaz na téma kde by oficiálně potvrdil, že sekce se už nebude obnovovat a důvod pro toto rozhodnutí. Mě vůbec nejde o to obnovení, pro mě za mě ať je to klidně zrušené, stejně odtud jsem si hry nestahoval, ale sháněl jsem je jinde a pořád budu je stahovat jinde, mě jde o to, že jinak se tu vždy najde někdo kdo bude zakládat nová témata, kde se bude zbytečně ptát pořád na to samé, a budou zde vznikat různé konspirační teorie. Takže asi tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Taky se připojuji k názoru, že by měl admin vyvěsit na úvodní stránku nějaký odkaz na téma kde by oficiálně potvrdil, že sekce se už nebude obnovovat a důvod pro toto rozhodnutí. Mě vůbec nejde o to obnovení, pro mě za mě ať je to klidně zrušené, stejně odtud jsem si hry nestahoval, ale sháněl jsem je jinde a pořád budu je stahovat jinde, mě jde o to, že jinak se tu vždy najde někdo kdo bude zakládat nová témata, kde se bude zbytečně ptát pořád na to samé, a budou zde vznikat různé konspirační teorie. Takže asi tak.

Tak a teď mi řekni kolik je tady tutoriálů jak flashnout PSP nebo jak ti update DB na Xku smaže flash....A přesto se tady každej den objevujou topicy kde se dycky někdo zeptá jak může flashnout PSP nebo že si updatoval DB na Xku a teď mu nejdou spustit pálený hry...Prostě zbytečná práce....Jinejch fór s warezem jsou slušně řečeno mraky, takže nevidim důvod proč by to muselo bejt i tady...Prostě není a kdo ví jestli bude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No jo to máte zase pravdu, když teď nad tím přemýšlím, kolikrát jsem se rozčiloval, proč ten dotyčný zakládá nové téma, když je pár témat pod ním ta samá věc již zodpovězená, nebo proč se nepodívá do sekce tutoriály, kde je návod jak si flashnout PSP, a podobně tak by to asi opravdu byla zbytečná práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No to je pro admina nehorázná dřina založit topic s oznímením: "Download sekce je pro vždy zrušena.". Toto jsou jen výmluvy, nač tu jsou pak jsou třeba i pravidla který se stejně porušujou? Navíc oznámit to by byla i slušnost a třeba pro sponzora kterej forum právě pro DL sekce podpořil je to výjeb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Lopek> tipy jake hry si stahnout máš v sekci hry... A když tak stahovat můžeš z piratebay nebo pspzones.sk. srry za ty stranky... ale jinak jsem nečekal tolik odpovědí :-) A kdyby jste obnovovali sekci download tak žadne promazavani vše od znova :-) A díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu