Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

System Update Stopped 3151-351F-B800-0F00-C00-0034 pls pomoc!!!


SPECNAS

Recommended Posts

  • Odpovědi 64
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

nevíte někdo,jestli je LT+2.0 už ve vývoji? rád bych si totiž zahrál nhl po boku jardy a docela i fifu,ale hodit flash na LT+1.92 se mi nějak extra nechce,když bych ho musel nechat flashnout zase..

Samozřejmě že je už známo že se na něm pracuje . Nikdo ale neví kdy bude hotov a vydán .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prostě nijak . v každém případě jakmile potřebuješ update tak se ti přepíše mechanika a o flash přijdeš . Takže potom musíš mít nový flash .

P.S. Mělo by to jít - asi něco děláš špatně . V každém případě ale musíš k flasherovi - ten si s tím už když tak poradí .

zdar tak už se mito podarilo do updatovat. diky. Jen dotaz mam to nechea na update 13146 nebo je lepši 13599. než to znova přeflešuji??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VYRESENO

AHoj vsem :)

vlastnim xbox 360 slim 250 GB

mechanika Liteon 9504

firmware jsem mel LT plus snad 1.1 nebo 1.5 to uz ted presne nevim pokud to bude potreba tak to dohledam nekde v PC to mam doufam ulozene..

zalohu originalniho firmware taky mam

a ted k problemu ...

nainstaloval jsem si hru NHL 12 spustil a ha vyskocil update vzdy jsem se dival po forech zda to mohu potvrdit nebo ... pri tomto updejtu jsem ale nemel k dispozici internet tak jsem zariskoval a dal update..

po nevydarenem update me vyskocila hlaska ---- cant read update from the disc.please reinsert the disc to continue the update.

if the problem persist, visit www.xbox.com/suport link urcite znate

Status code:3151 - 335A - B800 - 0F00 - C000 - 0034

a zde zacina muj problem

konzolu jsem vypnul a opetovne zapnul hlaska naskocila opet dvd jsem zkusil vlozit zpet do mechaniky a nic opet dokola 9.gif

mel jsem moznost pripojeni DVD mechaniky k PC a nacteni v jungle flasheru tak jsem mechaniku vytahl pripojil do PC pomoci sata radice VIA do PCI a dal slim unlock pote jsem dal erase a chtel jsem si nahrat original stock firmware ale PC zamrzlo ...

po odpojeni mechaniky od PC se opet rozjelo .. tak jsem pripojil zpet a zase zamrzlo ..momentalne na mechanice pravdepodobne nemam nahrany zadny firmware protoze jsem ho vymazal pomoci tlacitka erase v jungle flasheru kdyz jsem se pokousel nahrat stock 9.gif. kdyz je mechanika pripojena k xboxu blika zelena dioda .... kdyz je pripojena k pc zamrzne windows po odpojeni opet jede windows

ted uz mam internet tak jsem hledal po forech a nasel jsem radu jak smazat cashe xboxe a po te pomoci flashky updejtovat dashboard...zkousel jsem ruzne verze dashboardu ale update se spusti cca po 1 mm prubehu se sekne a nic ..pochvilce se objevi zase ta stejna hlaska

cant read update from the disc.please reinsert the disc to continue the update.

if the problem persist, visit www.xbox.com/suport link urcite znate

Status code:3151 - 335A - B800 - 0F00 - C000 - 0034

chtel bych se vas zeptat co me doporucujete abych udelal k opetovnemu rozjeti xboxe .. koupit novou desku do mechaniky ? myslite ze pomuze ? nejak v dosu kde se nema co seknout opet vymazat a nahrat stock ) to si myslim ze nepujde kdyz me to zamcelo pokud to teda zamcelo 9.gif fakt nevim prosim prectite si to a napiste budu rad za kazdou radu ...

predem dekuji za re s pozdravem Fox

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

[h=4]momentalne mam systemupdate_2.0.13146.0 a mechaniku 9504poread neni prepsana na na FW 0272 a je to velice jednoduche jak na to at si clovek updatuje dash ale neprepisuje mechaniku a to vse s original deskou zadna PBC :) a bez HW zakroku :) jen soft[/h] co na to rikate kdyz tu pisete ze

[h=3]Dashboard 2.0.13146.0 prepisuje Lite-on DG-16D4S 9504 -> na FW 0272 :) ,,,,,,,?????[/h]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

momentalne mam systemupdate_2.0.13146.0 a mechaniku 9504poread neni prepsana na na FW 0272 a je to velice jednoduche jak na to at si clovek updatuje dash ale neprepisuje mechaniku a to vse s original deskou zadna PBC :) a bez HW zakroku :) jen soft

co na to rikate kdyz tu pisete ze

Dashboard 2.0.13146.0 prepisuje Lite-on DG-16D4S 9504 -> na FW 0272 :) ,,,,,,,?????

Takových odborníků je tady mraky :) ...výsledek je flag a poté budoucí ban.

Jako vždy platí, chtělo by to nejprve číst a až poté psát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toro všímám si poslední dobou,že tu je furt jeden a ten samý problém - update dashboardu z dvd.. neustále se tu varuje a přesto je to tu furt.. vím,ne každý je expert na tydle věci,ale přece není tak velký problém si nejdřív trochu pročíst fórum a vědět vocogo než pak tu naříkat atd... toť jen můj názor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A víš vůbec na co jsi odpovídal ? Také by jsi si měl celé téma napřed přečíst , než něco napíšeš .

asi tak psal jsem ze mam systemupdate_2.0.13146.0 a mechaniku 9504poread neni prepsana na na FW 0272 a je to velice jednoduche jak na to at si clovek updatuje dash ale neprepisuje mechaniku a to vse s original deskou zadna PBC :) a bez HW zakroku :) jen soft ten update proste neprepsal mechaniku na firmware 0272

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi tak psal jsem ze mam systemupdate_2.0.13146.0 a mechaniku 9504poread neni prepsana na na FW 0272 a je to velice jednoduche jak na to at si clovek updatuje dash ale neprepisuje mechaniku a to vse s original deskou zadna PBC :) a bez HW zakroku :) jen soft ten update proste neprepsal mechaniku na firmware 0272

co to je PBC ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak co setkal se s tim nekdo uz ? XBOX 360 slim mechanika Model:16D4S FW Ver.9504 poprehrani dashboard na 2.0.13146.0 neprepsan firmware v mechanice .. ??? ted mam na xku dashboard 2.0.13146.0 a mechanika se porad hlasi v jungleFlashru jako 9504 mam na ni LTplus a nemohu sehnat LT1.9 na 9504 zkousel jsem tam nahrat i rovnou ten firmware pro 0272 na co se to melo prepsat ale nelze :( nejake re ?????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemůžeš nahrát FW pro 0272 do mechaniky 9504. Abys mohl, musel by jsi updatovat na DB 13599,dojde k přepsání na 0272 a mechanika se uzamkne. Potom mechaniku odemknout a nahrát FW pro 0272. Problém je ale s tím odemknutím jak asi víš. Nebo spíš záleží jakou mechaniku máš a jakou formu unlock budeš muset využít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktualizací Dashboard na verzi 2.0.13146.0 dojde u 9504 k přepisu na 0272.

Aktualizací Dashboard na verzi 2.0.13599.0 dojde u 9504 k přepisu na 0272 a uzamčení mechaniky.

Pro 9504 byl vydán CFW LT+ v1.0.

Pro 0272 s Dashboard verze 2.0.13146.0 byl vydán CFW LT+ v1.9.

Pro 0272 s Dashboard verze 2.0.13599.0 je aktuální CFW LT+ v1.92.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktualizací Dashboard na verzi 2.0.13146.0 dojde u 9504 k přepisu na 0272.

Aktualizací Dashboard na verzi 2.0.13599.0 dojde u 9504 k přepisu na 0272 a uzamčení mechaniky.

Pro 9504 byl vydán CFW LT+ v1.0.

Pro 0272 s Dashboard verze 2.0.13146.0 byl vydán CFW LT+ v1.9. V TOMTO PRIPADE ME TO PRAVE NEPREPSALO MAM TENTO DASHBOARD 2.0.13146.0 ALE NEPREPSALO TO MECHANIKU ZUSTALA NA 9504 NA NI JSEM FIRMWARE NENASEL 1.9 ku TAK JSEM TAM NAHRAL 0225 STOCK a ZE TO FLASHNU NA 0225 CFW1.9 nasel jsem to nekde na foru ze to jde a ted mam mechaniku s 0225 firmwarem ktera predtim byla 9504 dashboard mam porad 2.0.13146.0 ale mec hanika se me ted detekuje v jungle flasheru jako 0225 a nejde unlock nic potrebuju ji hodit do vendor modu nebo neco a smazat uplne ten FIRWMARE AT tam muzu zase vratit 9504 a detekuje se zase jako 9504 nevi nekdo jak smazat ten firmware na 9504 mechanice kde jsem nahral 0225 ?

no a nemyslite si ze zamce ten OFW STOCK 0225 pri nahrani n a 9504 tu mechaniku ?

Pro 0272 s Dashboard verze 2.0.13599.0 je aktuální CFW LT+ v1.92.

diky za re :)

doplnim jen ze 0272 tam po updejtu dashe na 2.0.13146.0 nebyl nahran a ani nesel nahrat sel tam nahrat pouze 0225 ...

jeste neco davate nekdo dobre anglictinu :) tady to bude ono :) na druhe strance ma i reseni ,, nebo se pletu :) ? mrknite nekdo dik

http://team-xecuter.com/forums/showthread.php?t=67871

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

updatuj na poslední dash

9504 se po updatu přepíše na 0272. Poté se do ní dává fw LT 1.92 - 0272

unlock se provádí jinak u MXIC čipu a jinak u Winbond čipu. Co máš za čip?

Předpokládám, že MXIC, který je nyní uzamklý, takže - unlocknout čip a zapsat LT 1.92 0272, pakliže je tam falešná identita (štítek 9504, ale revize dle jf 0225) nahraješ tam LT 1.92 0272u

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu