Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Code of Conduct


Brundici

Recommended Posts

Chtěl bych se zeptat, jestli s tímto nemáte nějakou zkušenost, jelikož můj kamarád z xbox live dostal v pátek večer ban na profil, což mě docela ohromilo, jelikož jeho zásadou je nepodvádět ve hrách, nepoužíá žádný flash, nikdy jsem ho neslyšel řící sprosté slovo a k mému velkému překvapení najednou zmizel. SKoro si říkám, že může tedy MS banovat koho chce nez nějaké příčiny a jen doufám, že to není přechodem z UK účtu na CZ účty, aby jsme se brzy nedivili, že nám MS dal nějaký neočekávaný dáreček jen tak bez vysvětlení. Tohle mě opravdu do syta rozlítilo. Juknětě sem a prosím, podpořte ho ....

http://www.xboxfan.cz/index.php?a=113

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyto bany se rozdavaji za stahovani Arcade her a nebo Games on Demand. Takzvane NON-JTAG verze her. Neni potreba flash ani nic jineho. Stahnes profil a hru a hrajes zadara.

Bud neco takoveho provedl nebo je to chyba ze strany MS. Jinak jak rekl Frosty, bez emailu jsou tyto dohady na nic.

BTW. nechapu toho cloveka, on ma takovych her a arkadovek, a 3/4 z nich ani nehral?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Vám všem, předem bych rád upozornil, že e-mail by se uveřejňovat neměl. Nevidím nic špatného na tom, že sbírám hry, je to prostě můj koníček. Jinak souhlas s nejvetsimborcem, je to možná divné, ale každý máme něco. Uvidím, co mi zítra řeknou na lince MS. Jak to proberu u nich, a nedopadne to, ještě pouvažuji co dál. Nejhorší skutečně je, že co tam uváději jsem nikdy neudělal. Tedy se uvidí a jinak děkuji, že to zde necháte, myslím, že to může být ještě hodně zajímavé. Děkuji a ahoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu