Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

psp nejde odpojit od pc pomoc


gamer09

Recommended Posts

cs lidi potrebuju pomoc.chtel jsem si z psp dat obrazek do pc a kdyz jsem to udelal a chtel jemto odpojit pres -odpojit nebo vysunot hardware-tak mi to napsalo-cinost zarizeni obecny svazek nelze v tomto okamziku ukoncit.pokuste se ukoncit zarizeni pozdeji.-ale ja mam vsechno vyply a kdyz to vypojem pres kabel tak me to napise ze jsem ztratil naka data z psp .prosim pomoc co mam udelat abych to odpojil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PNBŽ... jestli se bojíš o data tak je zalohuj v pc pak odpoj normal kabel a pak to skontroluj... ale jinak to je blbost normal odpoj kabel od pc. ja když to mam zapojene a přetahuji hru do psp. jen co ot přestane blikat tak kabel trham z psp :-) ne doslova :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to taky odpojuju tak, že vytáhnu kabel, bez nějakého ukončení ve windowsu, a to jak u flashek, externího disku, tak i u mobilu a PSP a jiných USB zařízení. Pro mě je to akorát zbytečný zdržování a zatím se mi nikdy nestalo, že by se mi ztratily nějaký data, nebo se vyskytla jiná chyba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Jo je to taky dobrej zpusob jak si odpalit v PC usbcka :D Jinak kdyz kopirujes na kartu , nebo flashku pres usb , jde pres mezipamet a ma to trosku zpozdeni , takze po dokopirovani je potreba pockat az doblika na flashdisku kontrolka a nebo pockat cca 3-4 sekundy .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Můžeš to normálně vytrhnout kdy chceš ... nic se nemůže stát. To že se ti to vysralo ještě neznamená, že to bylo kvůli tomu, žes to vytrhnul. Nikdy jsem tohle neudělal a nepoužíval mám flashku už asi 6 let .. a pořád funguje a vše je v cajku. Co by se jako mohlo stát ? :-D napětí tam je furt stejný proud nepřesáhne 500mA to je norma. Takže je to naprostá blbost... jediný co se může stát je to, že příjdeš o část dat, který se tam nestihly nakopírovat to je celý ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to kravina USB se nedá odpálit,maximálně si tím vytrháváním zničíš takový to plastový v něm,a upřímně kdo z vás to veme za kabel a cukne s nim?,nikdy se mi nestalo že bych stratil data nebo něco zníčil díky tomu že sem to windowsum nedal vědět a nebo nečekal, a at si to bliká nebliká je to jedno, windows jen vyhrožuje neboj :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím, jak už jsem tu psal, vytahování USB kabelu a zařízení (mobily, flashky, externí disk, myš, klávesnice, USB TV Tuner) bez ukončení ve windowsech praktikuju už cca 10 let co mám počítač a nikdy se mi tedy nestalo, že bych si něco odpálil, nebo že by se mi ztratily nějaký data.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do USB 2.0 vede 0.5V proud tudíž se dají odpálit pouze ve případech že zařízení které bylo připojeno poslalo hodně voltů do usb a jinak že je poškozená základní deska,a pokud je danej počítač starší výroby a ještě s XP je lepší to SF potrvdit ale já to nikdy nědělal a nic se mi stim nestalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dá se to odpálit to je jasný :-), ale záleží co do toho připojíš. Není chyba v tom usb na desce třeba, ale v tý flashce/čemkoliv. Můžeš odpálit ten čip, kterej to řídí bud stáří nebo třeba přepětí díky tomu, že si tam zapojil nějákej čínskej zmetek. Jde to odpálit to jistě :-), ale tím, že to vyndáš bez odpojení tak tím to neodpálíš to fakt nejde. Když se to stane tak chyba byla jinde. Logická uvaha, je tam flashka jde tam proud - vytáhneš jí - proud tam nejde nemá kam, takže nevím čím bys ten čip mohl odpálit, když přez něj skoro nic neteče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

blo9g:

:-D napsal jsi naprostou kravinu :-D v USB je norma 5 V to tam je prostě vždycky. Pleteš si napětí s proudem :-). To je velkej rozdíl. Podle toho jak je to dělaný většinou j e to cmos to znamená, že podle změny napětí dokáže poznat, jestli tam je jednička a nebo nula. To znamená je tam miliony tranzistorů, který uchovávaj informace a když do nich přiteče proud to hradlo se bud otevře a nebo ne. Je spousta technologii ... ale všechno funguje na 5ti voltech :-) Proud je v tomhle případě jen pomocník. Jinak je to pro přesnost 500mA a napětí je 5 V.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může se stát, že chybou výroby třeba nebo něčím dojde k tomu, že ty hradla se přemostěj a tím dojde ke zkratu (objeví se tam mnohem větší proud) ten doslova vycucne maximum z toho čipu na základní desce, kterej to řídí a tím se může spálit, ale je tam určitě spousta proudových ochran, který to odpojej dřív, než by došlo k poškození čipu to určitě řídí bios nebo systém. Flashka ti může zničit usb ale usb ti flashku jenom těžko zničí. To se podle mě fakt snad asi nikdy nestane. Jedinný zpusob je, že tam prostě dojde ke zkratu a tím odpálíš flashku no, takže příjdeš o data i místo bude to hlásit problémy v tom lepší případě. Jinak to prostě zhasne a čau. Informace o tý flashce jako ovladače pro ní a jméno seriový číslo atd jsou tam taky, takže když vyhořej ty kde je tohle tak seš v řiti jak bata s dřevákama :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu