Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

LT+ v1.92 IN TESTING


sisiliska

Recommended Posts

Já osobně očekávám, že tuhle metodu jako první použije Forza 4, protože už Forza 3 měla něco speciálního a MS to rád testuje na hrách, u kterých si je jistý, že je chce spousta lidí. Je to jen můj názor, který samozřejmě může být chybný :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neexistuje, nicméně sám autor CFW prohlásil, že podpora XGD3 bude až ve verzi LT+ 2.0

Samozrejme, prehlasil to lebo este sa nevie ako bude vypadat ripnuta hra lebo neexistovalo ziadne oficialne Xgd3 medium, pricom bootovacie sekvencie mohli ostat zachovane...ale bohuzial je vysoko pravdepodobne, ze sa releasne novy CFW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

XGD3 médium s Halo: Reach má autor CFW už delší dobu k dispozici. Jedná se však pravděpodobně o prototyp tohoto média, který se v omezeném množství pro testovací účely dostal mezi M$ beta testery. Lze předpokládat, že i na základě toho jsou informace autora o podpoře XGD3 formátu v různých verzích CFW takové, jaké jsou.

Jinak, proč "bohužel" nový FW? Já myslím, že to není nijak na škodu a naopak si myslím, že četnosti bude jen přibývat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu