Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

XGD3 hry


Recommended Posts

  • Moderators
Nene, live nevlastním hraju si singla a pohoda.

A tato informace je právě dost podstatná a měl bys ji uvádět vždy, když tu hlásáš, že jedeš tzv. "po staru" a vše ti jede "na pohodu". Pokud neřešíš XBLive, je tvoje situace úplně diametrálně jiná než u těch, co na Live chodit chtějí!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 470
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Zdravim, zajímalo by mě co je špatně, vypálil jsem s LayerBreak=2133520, ale v mechanice mi xbox říká open tray u LOTR: war in the north a mam to stejné i s Gears of war 3. NBA2k12, Goldeneye, Batman Arkham City, Sonic generations, všechno šlape. U těhle 2 jsem tvořil dvd file sám a udělal jsem tam layerbreak a pod to název.iso, tak by mělo být vše ok....co s tím? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď nevím, jestli to bylo na mě. Jinak dnes odzkouším, zatím se mi podařilo bez problémů smahnout Driver a Rage. GOW3 a Dark Souls se mi zatím nedaří.

Bylo to na tebe . Myslím odzkoušet to na co jsi dal odkaz . Já jsem o tom ani nevěděl . Hned jsem to odzkoušel , ale hlásí mi to zavirovaný soubor ( ten patch ) trojanem , tak to raději nezkouším přes antivir odblokovat . Jinak pokud někdo nehraje s těmi hrami na live , tak tu kontrolu v ABGX považuji zatím když to stejně nejde za zbytečnou a nezatěžuji se s tím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo to na tebe . Myslím odzkoušet to na co jsi dal odkaz . Já jsem o tom ani nevěděl . Hned jsem to odzkoušel , ale hlásí mi to zavirovaný soubor ( ten patch ) trojanem , tak to raději nezkouším přes antivir odblokovat . Jinak pokud někdo nehraje s těmi hrami na live , tak tu kontrolu v ABGX považuji zatím když to stejně nejde za zbytečnou .

Tak já jsem se na nic neptal. Asi sis spletl uživatele. No pokud to hlásí trojana, tak je to naprd. Už fakt nevím jak ty hry správně napálit. Útěchou mi může být fakt, že nejsem jedinej, kdo s tím má problémy. Komínem mi vyletělo 10 Verbatimek a tácků už mám taky hodně, tak by to už snad stačilo. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano - původně jsem se spletl a proto jsem ho ihned upravil . Jestli to bereš jako útok na tebe tak se omlouvám . A znova jako předtím ti píši - neptal jsi se ale odpovídal a odkazoval radou na něco o čem jsem ti napsal aby jsi to odzkoušel . Pokud by to fungovalo tak to konstruktivní je .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toť dilema... tak si nech udelat za 400 flash a jestli cca za mesic bude potreba novej,tak si myslim že slusnej flasher ti to udela za míň...
spis by bylo lepsi si nechat vydumpovat klicc mechaniky ulozit ho trebba na usb flash, a dalsi fflashe si delej zadarmo sam, je to prkotina,a hlavne kdyz mas klic tak nemuzes nic zkazit, u jungleflasheru je dokonce navod, pak si muzes delat flash kdykoliv kdy se ti zachce,preci nejsi zadny becko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu