Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

XGD3 hry


Recommended Posts

dekuji a myslis že by mohl byt takto upraveny i Gears of War 3 a nejaky dalsi hry?

nevím co myslíš tím "upraveny", ale nove hry už budou logicky taky vyžadovat dashboard 13146 a konkrétně Gears of War 3 má údajně mít XGD3, jestli se objeví nějaká XGD2 kopie této hry,to už je ve hvězdách ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 470
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Chtěl bych se zeptat, jak poznáte že je hra vydaná v XGD3 formátu? A ještě HDD xboxu se asi nemusí nějak formátovat s příchodem GXD3 her?? Jestli je to teda nový systém souborů tak to se týká jen DB aby ho vzala??

Je to uvedené tam na foru odkud to stahujeme - většinou je tam i výpis z ABGX . S HDD nebude žádná změna .Změna bude v DB i fW flashe .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim - laicky dotaz: teoreticky, kdyz mi jde Deus Ex (znamena to, ze mam spravou verzi DB), je tu moznost, ze POKUD se objevi verze Gears Of War, ktera nebude XGD3 (podobne jako u Dead Island), poslape mi..? Samozrejme v pripade, ze se objevi ta ne-XGD3 verze... :)

btw: jestli tu je nejaky plzenak, co mi za prachy flashne muj xbox, az vyjde ten novy flash, at se mi ozve.. :)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim - laicky dotaz: teoreticky, kdyz mi jde Deus Ex (znamena to, ze mam spravou verzi DB), je tu moznost, ze POKUD se objevi verze Gears Of War, ktera nebude XGD3 (podobne jako u Dead Island), poslape mi..? Samozrejme v pripade, ze se objevi ta ne-XGD3 verze... :)

btw: jestli tu je nejaky plzenak, co mi za prachy flashne muj xbox, az vyjde ten novy flash, at se mi ozve.. :)))

Napiš jakou máš verzi dashboardu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam 2.0.12625.0

DEUS EX je wave 11 a to ještě ten tvůj DB zvládne . Nové hry s wave 12 a 13 už ne . Potřebuješ minimálně 13146 a jakmile ho dáš , tak přijdeš o flash :

http://console-forum.net/tema/119565-neupdatovat-na-dashboard-2-0-13142-0-alebo-2-0-13141-0-nespusti-ziadnu-palenku

Takže pokud chceš hrát nové hry , tak jedině přeflashovat na LT+1.92 a nebo rovnou počkat na 2.0 .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
To jsem si myslel také - ale není . Je na vše . Pro FAT ale asi zlepšení nemá .

toro a odkud jsi vzal, že LT+ 1.92 je i pro Phat Xboxy?

Pokud platí to, co je stále uvedeno na oficiálních stránkách pro CFW, tak je tento FW jen pro Slim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsem z toho blbej . Uváděl jsem někde dříve že musí přeflashovat na 1.91 a někdo mne opravil a napsal :

Proč na 1.91 když už je 1.92 ? Myslel jsem tím pádem že se dá instalovat do obojího , ale pro fatko žádné zlepšení nepřináší .Tak píšu tohle a ty mi zase píšeš že je vysloveně jen do slimka ? Takže do fatka nainstalovat nejde ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Toho co píšeš v prvním řádku jsem si nikde nevšiml (a nebyl jsem to já, kdo tě opravoval, možná to dotyčný myslel na Slim?), každopádně ne, CFW LT+ 1.92 není pro Phat Xboxy, Tato verze je pouze pro Slim, pro Phat nadále platí poslední aktuální verze LT+ 1.91.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si pockam na reset glitch hack (kanalizator uz zbira predobednavky:)) na live nechodim tak ze pro mne jasna volba ,)

Jestli nekecáš tak tuším co by to mohlo být. Něco takového že pojedou kopie XGD3 na LT+ 1.91 ale musí se upravit DB?? Myslím něco takového že jak přišla ochrana AP 25 tak hry s touto ochranou šly na flashi (co byl před LT+ 1.1) ale musel se přes flešku upravit DB? Viz članek: Ověřený postup jak zpusiti hry s ochranou AP 25 ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu