Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

XGD3 hry


Recommended Posts

Mě to ani tak nesere , až výjde ten officialní dasch updatnu na verzy která se podobá Win 7 mob a začnu s originalama :D... mam xko 2roky a k tomu asi 20her nemusím mít každou kktinu co výjde a má v hodnocení 7 z 10 ... většina pak stejně sklame ... už sem asi na hraní her starý že mě to tak nebere .. jediný na co se těším je Battle 3 MP a to pojedu jednoznačně Origo ... protože hry od EA mají Online Pass

Starý na hraní :-D Já mám 25 a nějak si nepřipadám starý na hraní :-D Tak xko prodej, dash Win 7 mob instalovat nemusíš a můžeš si nahodit rovnou win 8 na PC :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 470
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Já doufal že LT+ 2.0 výjde do 14 dní,když už je teda na světě a včera mi psal flasher že je ve fázi testování a podle zkušeností typujde 1-2 měsíce :-( není to za dlouho ??? to se mi moc nezdá.

Vždy platilo... až výjde, tak výjde. Datum vydání se neavizuje dopředu, oznámí se maximálně 24hod před publikováním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Novinka!

[2011-09-27 10:17PM UTC] <c4eva> Benq LT 2.0 complete, working on Liteon Phat

[2011-09-28 01:25PM UTC] <c4eva> liteon phat 2.0 complete, booting gow3 backup fine

Takže LT+ 2.0 pro BenQ a Liteon phat mechaniku jsou hotové :) Není ale známo, jak je na tom podpůrný software, jako abgx a vypalovací a ripovací programy. Takže buď se teď bude nejspíš čekat na ně, nebo ještě na ostatní mechaniky, aby to mohl c4eva vydat všechno naráz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosimtě proč chceš davat 1.92 vždyt už nektere mechaniky jsou v 2.0 v testovaci fazi...

Flash LT+2.0 je v testovací fázi už hodně dlouho, to že ten flash funguje se psalo už 16. července, ale je problém s firmware pro SLIMY. Jak je vidět na videu tak to spouští na XBOX 360 ELITE. S flashem pro SLIMY je háček. Už se mi nechce na to čekat, flash nemám, mám jenom 1 originálku a asi 250 pálenek. Gears of War 3 už jsem stejně dohrál 2x a Driver San Francisco je blbost. Kdyžtak si nechám dát update flashe až budu muset aktualizovat dash.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Na internetu se začaly objevovat první "legitimní" kopie XGD3 her v klasickém ISO formátu od skupiny RRoD, které jsou vytvořené pomocí nového FW 0800 v3.0 pro mechaniky BENQ VAD6038 / LiteOn DG-16D2S a nového Xbox Backup Creatoru. Ano, tato skupina dostala tyto nástroje se svolením samotného autora, přestože ještě nebyly oficiálně vypuštěny na veřejnost. Důvodem je to, aby široká veřejnost měla dostatek času s předsthem se připravit na brzké uvedení nového LT+ 2.0 LT-MAX.

V přiloženém souboru popisu u hry je i návod, jak vytvořit zálohu XGD3 kopie na DVD+R DL za pomocí momentálně dostupného SW ImgBurn. Kompletní a noob-friendly návod je k dispozici ZDE.

Vyjádření autora CFW k bezpečnosti na XBLive: "Kopie XGD3 vytvořené pomocí nového FW 0800 v.3.0 jsou XBLive bezpečné tak, jak jen v tuto chvíli bezpečné mohou být. Nejsou na tom o nic hůře, než např. stávající kopie XGD2 her. Přesto, pokud M$ kdykoliv přidá sérii dodatečných kontrol a to např. přes title update, mohou být XGD3 kopie her uložených na DVD+R DL médiích detekovatelné na XBLive".

Tolik k současně nejnovějšímu dění okolo nových FW a XGD3.

Spekulace o tom, že LT+ 2.0 je těsně před vydáním nechme i přesto zatím stranou :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
To release už je venku = Gears of War 3 READNFO XGD3 0800 USA RF-XBOX360-RRoD. Někdo to stáhněte a vyzkoušejte, zda to nepojede bez LT+2.0 MAX. Já myslim, že by to mohlo jít, těm řečím nevěřim.

Nevěříš komu? Samotnému autorovi CFW v tom, co říká o produktu, který sám udělal a o kterém říká co je a není možné? facepalm.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu