Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

XGD3 hry


Recommended Posts

  • Odpovědi 470
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Ale prý se docela často stává, že to ImgBurn pokazí a hře pak vypadávají textury, seká se a nebo ani nejde spustit.

Jde to i přes CloneCD a na to si zatím nikdo nestěžoval.

Jinak tady je oficiální návod od c4evy na vypalování:

http://nickthegr33k.eu/XGD3burn.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nový XBOX BACKUP CREATOR na vypalování XGD3 záloh ke stažení třeba zde :

http://jailbreakscene.com/main/2011/10/xbox-backup-creator-v2-9-build-0345-released/

no - doporučuje se samozřejmě kontrola v ABGX .

NOTE: Burning xgd3 is not supported yet in XBC, this release is for ripping only.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nový XBOX BACKUP CREATOR na vypalování XGD3 záloh ke stažení třeba zde :

http://jailbreakscene.com/main/2011/10/xbox-backup-creator-v2-9-build-0345-released/

Ano - doporučuje se samozřejmě kontrola v ABGX .

prosímtě, ten XBC funguje pro úpravu isa? jakože přes něho protáhnu scene release, pak skontroluju přes abgx a nakonec v imgburn vypálím?

jo navíc po spuštění tobo XBC mi to hodilo nějaký error

run-time error ´339´

components ´MSCOMCTL.OCX´ or one its dependencies not correctly registered: a file is missing or invalid

funguje ten program jiným?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Xbox Backup Creator je ve své aktuální verzi 2.9.0345 určen především pro tvorbu XGD3 záloh za pomocí FW 0800 v3 a tudíž drtivou většinu z vás nemusí zajímat :-)

Aktuálně není možné za pomocí něj vytvářet kopie XGD3 na DVD, to se plánuje v budoucím releasu. Pro vypálení XGD3 hry je aktuálně použitelný ImgBurn (odkaz na tutoriál zde najdete na několika místech).

Pozn. k pálení XGD3 pomocí CloneCD - nedoporučuje se vypalovat pomocí tohoto SW, přestože někteří uživatelé reportují funkční kopie. Způsob zápisu není ověřen a není důvod riskovat "nekvalitní" kopii, když tu máme jiný, funkční a ověřený způsob.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se - protože se psalo , že na vypalování vyjde tento program tak jsem myslel že už je to tato verze . Zrovna jsem se ho chystal vyzkoušet . Takže z příspěvku drag3go vyplývá že je zatím pro vypálení isa nevhodný a bude funkční až příští verze .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Tak situace kolem nového CFW a vypalování se (zejména teď) mění co chvíli, takže vypalování pomocí CloneCD už je také posvěceno z nejvyšších míst, kopie zdají se být totožné s těmi vytvořenými pomocí ImgBurn s tím rozdílem, že CloneCD nehází při vypalování chyby, popsané u ImgBurn :-).

K tomu XBC - on vypalovat umí, ale ne současné XGD3 formáty. Tato poslední verze umí XGD3 pouze ripovat z originálu za použití FW 0800 v3, jak jsem psal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně by se teď hlavně hodil ten novej abgx360. Mám už Gears Of War 3 a měl by to být release od RRoD, ale nechce se mi to zkoušet, protože spousta lidí, kteří stahovali RRoD se potom dozvěděli, že je to akorát přejmenovaná verze pro emulátory.

Tak jsem si teď rozehrál Gears Of War jednučiku, na to čekání :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potvrzuji funkcnost, release Warhammer.40000.Space.Marine.READNFO.XGD3.0800.USA.RF-XBOX360-RRoD funguje na novym FW u myho fat liteonu. Zkusil jsem i Driver.San.Francisco.XGD3.READNFO.XBOX360-XB3 (sice tam pisou, ze je to pro emulatory optickych mechanik, ale zkusit to prece muzu), image vypaleno stejnym postupem, nefunguje. Mam aspon dalsi tacek pod kafe :).

Ma nekdo tip na funkcni release Drivera?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu