Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

XGD3 hry


Recommended Posts

  • Odpovědi 470
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Další XGD3 hra "Batman Arkham City"

To už asi žádnej XGD2 titul nevyjde, prostě mám útrum s hráním novinek :( Možná si už nechám udělat re-flash, ale priorita je pro mě COD MW3. Počítám s tím, že u listopadových her nebo u nového dashboardu se vyskytnou problémy, a nechci vyhodit peníze za flash. Originálka ale stojí 2x až 3x tolik co flash. :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To už asi žádnej XGD2 titul nevyjde, prostě mám útrum s hráním novinek :( Možná si už nechám udělat re-flash, ale priorita je pro mě COD MW3. Počítám s tím, že u listopadových her nebo u nového dashboardu se vyskytnou problémy, a nechci vyhodit peníze za flash. Originálka ale stojí 2x až 3x tolik co flash. :?

toť dilema... tak si nech udelat za 400 flash a jestli cca za mesic bude potreba novej,tak si myslim že slusnej flasher ti to udela za míň...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec, mám dotaz ohledně hry RAGE. Dvd 1 funguje bez problémů, Dvd 2 ale po rozbalování hodí chybu - "iso is corrupted". Zkoušel sem ho i přesto vypálit a hra se sice spustí ale při instalaci na hdd se sekne v 60 % a napíše, že dvd nelze přečíst pravděpodobně z důvodu poškrábání. Hledal sem na googlu a nikde nic nenašel. Stalo se to někomu z vás taky? Předem díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To už asi žádnej XGD2 titul nevyjde, prostě mám útrum s hráním novinek :( Možná si už nechám udělat re-flash, ale priorita je pro mě COD MW3. Počítám s tím, že u listopadových her nebo u nového dashboardu se vyskytnou problémy, a nechci vyhodit peníze za flash. Originálka ale stojí 2x až 3x tolik co flash. :?

Do konce roku vyjde jeětě dost titulu s XGD2 formatem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co ta jejich ochrana? :D XGD3 není možný bezpečne protáhnout preš ABGX.....jak je to tedy s reálným hraním? Vypálím podle postupu na DVD a můžu vesele hrát?....jinak Slim LT2.0 vlastním :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co ta jejich ochrana? :D XGD3 není možný bezpečne protáhnout preš ABGX.....jak je to tedy s reálným hraním? Vypálím podle postupu na DVD a můžu vesele hrát?....jinak Slim LT2.0 vlastním :)

Kolik stojí reflash XBOXU SLIM u tvého flashera? Flash si asi nechám udělat za 2 týdny, první flash mě stál litr a příště prý dostanu slevu, chtěl bych mu napsat kolik to bude ale nechci ho naštvat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to dělám jednoduše, žádnej návod neřeším. Poklikám na .dvd soubor, tem mi otevře imageburn nejnovejší verzi a pálím 8 rychlostně a všechny novinky mi šlapou bez problémů. FW LT 2.0

8x to se ti musí sekat ne?? Mel bys palit na 2.4x a méně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolik stojí reflash XBOXU SLIM u tvého flashera? Flash si asi nechám udělat za 2 týdny, první flash mě stál litr a příště prý dostanu slevu, chtěl bych mu napsat kolik to bude ale nechci ho naštvat.

Já měl re-flash za 300Kč + postovné :) A když seš u něj poprví tak 500Kč+ pošta :) a Spokojenost a důvěra 100% :) jinak za 1000Kč je to teda mega :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, prosim vás pomohl by mi někdo s tímto problémem ? Vypálil jsem si hru Forza Motorsport 4 podle návodu na vypalování her ve formátu XGD3 v programu ImgBurn. Po vložení do konzole se DVD začne točit ale pouze problikne černá obrazovka a vrátí se to do hlavního menu. Nevíte, čím to může být ? Nevim přesně jakou verzi flashe mám, ale dělal mi jí jeden týpek asi před 3 týdny a tvrdil že je to nejnovější verze flashe. Díky za rady. Kuba

Včera jsem chtěl vypálit tu promo verzi a mám úplně stejný problém (na LT+ 2.0). Vypaloval jsem to stejně jako Driver SF a vypalování se ukončilo cca v půlce.Nevím jestli to může být tim že jsem to vypaloval v tý starší verzi ImgBurn...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8x to se ti musí sekat ne?? Mel bys palit na 2.4x a méně

Já si myslím že záleží hlavně na tom, jak kvalitní mechaniku máš :) ja si tento týden pořídil novou a hlavně za velice přijatelnou cenu, bohužel ji nemám odzkoušenou páč jsem ve škole :D tady.... http://www.alza.cz/lg-gh22np20-cerna-d95618.htm :) Jinak byla mi doporučena :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MAXELL :) http://zaznamova-media.heureka.cz/maxell-dvd-plus-r-8-5gb-8x-25ks/ taky mendlik ale Verbatim jsou verbatim :) Jinak ja vypaloval na ty stary vypalovacce prave tydle MAXELL a nektery nesly nainstalovat na HDD! Ale jak říkám, funkčnost zaručí nová mechanika

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Forza aby nepadala se musí vypalovat přes program který právě C4eva dělá co by mel vypalit uz 100% ze hry.

http://pastebin.com/3YVMMZUN

C4eva has created a new method that lets us burn 8.7GB data on a normal dual layer dvd. Previously we weren’t burning around 2-3% of the game data to discs and this way creating problems .

We might not need LT+ 2.01 as forza’s 8.7GB backup is working fine on LT+ 2.0.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu