Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

problem z online hranim


tomas90012

Otázka

cawte.chcem sa vas opytat ci ked si stiahnem hru z internetu a potom chcem hrat online a mne to nefunguje.strasne dlho nacita a nic a to mam priamo wifi v dome.vo vsetkych hrach mi to len hlada.je rozdiel ked si to stiahnem z internetu od originalu?mozete mi prosim poradit?treba nejake nastavenia alebo co?dik za odpovede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ahoj, takže Call of Duty a snowboard po internetu nejde hrát, ty snad jdou pouze jen ad-hoc, což znamená jen mezi dvěma PSP (prostě musí být 2 PSP a blízko u sebe, něco jako bluetooth u mobilu) a u Medal of Honor 2 nevím, jestli ještě někdo hraje, zkus stáhnout hru Resistance Retribution, tu ještě hraje plno lidí nebo pak ještě MotorStorm: Arctic Edge a před pár měsíci, vím, že ještě lidi hráli Medal of Honor Heroes 1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

resistanc retributon sem skousel ale kdys dam multiplyer dam infratkture nebo co to tam je tak se mi dá na výber wifi a tu swoi mam sedivou a nejde mi vybrat a dal se nedostanu a normale me wifi funguje ale ifi mam pres statickou ip takze sem si pri nastavvani pripojeni musel zadat sam ip, masku, atd takze jestli v tomle neni problem nebo nevim. neporadi mi nekdo? a takle mi to dela este u nekolik her co sem skousel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj, takže Call of Duty a snowboard po internetu nejde hrát, ty snad jdou pouze jen ad-hoc, což znamená jen mezi dvěma PSP (prostě musí být 2 PSP a blízko u sebe, něco jako bluetooth u mobilu) a u Medal of Honor 2 nevím, jestli ještě někdo hraje, zkus stáhnout hru Resistance Retribution, tu ještě hraje plno lidí nebo pak ještě MotorStorm: Arctic Edge a před pár měsíci, vím, že ještě lidi hráli Medal of Honor Heroes 1

ou, vám fakčí Resistance online-Infrastructure ? Mě to píše failed to connect lobby server :( Jen Socom mi fakčí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nemůže to být CFW? A nebo tím, že postupně budou zavírat servery pro online hraní (jak tomu je třeba u Medal of Honor)?

CFW pokuď podporuje Infrastructure (např. PRO-B) tak by to mělo fungovat. Je spíše problém že se servery postupně zavírají, např. tipická EA. NHL už nejde, Need For Speed (starší díly) a pod. A Resistance už mi taky nejde-před 2 rokama šla-takže asi vypli servry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu