Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nová vlna banů?


AlexZakari

Otázka

  • Odpovědi 140
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Že by nějaká chyba?

J si také myslím. Protože podle logoky by musel bejt MS uplně nahlavu kdyby teď vyhlásil VLNU. Protože když má někdo flash a leze na XBL tak leze za multiplayerem kterej je za prachy tak by tím MS přišel o ♥♥♥♥♥ velký tržby. A když na ně tlačí firmy? tak to je jejich věc protože oni mohou zavést online pass...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
J si také myslím. Protože podle logoky by musel bejt MS uplně nahlavu kdyby teď vyhlásil VLNU. Protože když má někdo flash a leze na XBL tak leze za multiplayerem kterej je za prachy tak by tím MS přišel o ♥♥♥♥♥ velký tržby. A když na ně tlačí firmy? tak to je jejich věc protože oni mohou zavést online pass...

jo to máš pravdu, z live maj prachy,ale uvědom si kolik,a když udělaj vlnu která lidem "zlikviduje" konzoli a ti si pak koupí novou aby mohli na live tak maj tech penez daleko víc...

- A nebo to bylo varování -

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jo to máš pravdu, z live maj prachy,ale uvědom si kolik,a když udělaj vlnu která lidem "zlikviduje" konzoli a ti si pak koupí novou aby mohli na live tak maj tech penez daleko víc...

- A nebo to bylo varování -

Varování? No to by byla vůči Ms úplná kravina :D. Varovat že bude vlna a varovat i nevinný tudíš i ty bez flagu (šli by hned pryč než by flag stačili dostat) a připojili by se po vlně :D

Prostě to zatím budeme brát jako chyba MS, nebo ♥♥♥♥ vtípek pro školáky :D. Tedy pokud se ten ban nevrátí a nebudeme mít ban a tohle by bylo prostě chyba že nás to unbanulo :D. To se prostě nedá vysvětlit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A všechno ti běží v pohodě?účet ti to nijak nezměnilo?

Všecko beze změny. prostě jak když jsem posledně vypínal xko, Xval píše clear -.-, nevím jak to vysvětlit, prostě jen vím že jsem měl ban do roku 9999 a po opjetovném zkoušení (po půl hodině) XBL zase při starém, divný je že ban dostal i kamarád kterej má xko nově a to bez flashu a arcade her :D. Jenže tomu už to také jde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Aha,takže to teda byl ban na účet....a jaký máš datum v xku? asi je to nesmysl,ale pokud ti nesouhlasí datum v xku (jako mě.- píše rok 2005) a ban je třeba vázanej na den kdy ho dostaneš (u ms dneska - u tebe v konzoli je minus 5 let) tak to třeba nefunguje...nejspíš je to kravina,jen mě to tak napadlo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám dotaz když sem před necelým rokem testoval v jednom programu jestli sem flaglý(nepamatuji si název) tak to ukazovalo že jsme flaglý...nedávno sem byl na reflashi...ale to flag neodstraní že??...nebo ano?...dnes sem hrál fifu online a nic ...

btw stejně sem to měl 09(?) př ibanové vlně a nedostal sem ho...jinak sem hrál celý den...uvidíme :(...alek kdyby náhodou jdu do ps3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mám dotaz když sem před necelým rokem testoval v jednom programu jestli sem flaglý(nepamatuji si název) tak to ukazovalo že jsme flaglý...nedávno sem byl na reflashi...ale to flag neodstraní že??...nebo ano?...dnes sem hrál fifu online a nic ...

btw stejně sem to měl 09(?) př ibanové vlně a nedostal sem ho...jinak sem hrál celý den...uvidíme :(...alek kdyby náhodou jdu do ps3

Program se jmenuje Xval. Pokud jsi měl flag tak ho pořád máš. Ale jestli ho vůbec máš. Jestli si přečkal doopravdy pravou vlnu. Tak ho nemáš. Xval je hrozně nespolehlivý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Program se jmenuje Xval. Pokud jsi měl flag tak ho pořád máš. Ale jestli ho vůbec máš. Jestli si přečkal doopravdy pravou vlnu. Tak ho nemáš. Xval je hrozně nespolehlivý.

uvidíme já mám divný xbox měl sem reflash s tím že neubudu moci na xlive protože se to nechtělo updatovat...přišel sem domů a že to zkusím updatenout s rizikem že ztratím flash...no updatelo se to a flash sem měl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

volal sem znamemu co ma flash stejny jak ja též flaglej a nic a byl dneska cca 6 hodin na live....tak nevím co to je....ale pokud je to fakt pravda tak je mi líto všech lidi co maji zabanovanej xbox kupoval sem nedavno 12+2 gold takže kdybych dostal ban tak 1300 v prdely...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hele to hekání a brečení je hrozný všichni s flashem lezem na Live s tím že ten ban mužem dostat tak o co jde. I já to tak mám je to 50 na 50, bud a nebo ,dělám vše abych se tomu vyhnul ale když ho dostanu tak neudělám nic s tím sem do toho ale šel. Tak tady tak nebrečte páč jste na začáku do toho šly taky tak s vědomím že ho jednou mužete dostat a jestli né tak kecáte páč by jste jinak kupovali origošky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu