Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nová vlna banů?


AlexZakari

Otázka

  • Odpovědi 140
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Taky přemejšlim, že přejdu na originálky ... nějak mi pomalu začíná chybět online hraní, ale že bych si jako kupoval PS3 - sice tam je online hraní zadarmo (myslim), ale já asi zůstanu u Xboxu

konykonrad: Další tvrdej odpůrce flashe a ostatních hacků :D ... Každej nemá prachy kupovat si originálky - např. studentům (jako mně) se hodí flash.. Ale nějak mě nenapadá, co ti na to říct :D jo a Gran Turismo neni na Xbox360 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Je fakt, že podobné řeči být v tomto tématu nemají. A způsob, jakým je příspěvek napsán, nemá být v tématu žádném.

Na druhou stranu má ale docela pravdu. Většinba lidí obvykle stahuje mnohem víc, než kdy budou hrát, pak to dopadne tak, že se na hry podívají, uklidí do skříňky a zapomenou na ní. A budou hrát jen pár opravdových pecek. A když se podívají, co opravdu hráli za hry (a kolik), zjistí, že by si je vlastně koupit mohli. Hlavně, pokud by si novou hru koupili až v okamžiku, kdy dohrají předchozí.

Nové hry totiž drahé jsou, to bez debaty. Hry starší, třeba jen pár měsíců už tak drahé nejsou. A pokud k tomu připočtu hru z bazoše, klesne cena ještě víc. Případně praktikovat styl "dohraju, vyměním", ještě levnější. Jde spíš o to, chtít.

PS: mluvím z vlastní zkušenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dupenka: to, co jsem napsal platí pro všechny herní platformy bez rozdílu. Každá má určité výhody a nevýhody, i svoje exkluzivní hry. Těžko můžu někomu říct, co si má pořídit, maximálně říct, co jsem si vybral já a proč. Jinak si ale každý musí zvolit sám.

piggy: to bude nejspíš ještě z dob, kdy PS3 nebyla prolomená a tedy jediné pirajdy byly na Xboxu (HD konzole only). A online origi hraní bude na PS3 kvůli ceně Live!, kdežto PSN je pořád zdarma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nevím, proč je v lidech zažitý, že online origo hraní = ps3 a piráti = xbox.

Protože i přez to jak je PS3 na♥♥♥♥♥ tak má PSN zadarmo, narozdíl od MS kde se platí gold. Ale to už je zase taky blbost.Když už tak zase (já bych bral) Xbox, protože když už mám na to si kupovat jak mamlas hry, tak mě 700 za 12m gold nezabije...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Dupenka: to, co jsem napsal platí pro všechny herní platformy bez rozdílu. Každá má určité výhody a nevýhody, i svoje exkluzivní hry. Těžko můžu někomu říct, co si má pořídit, maximálně říct, co jsem si vybral já a proč. Jinak si ale každý musí zvolit sám.

To by mě zajímalo, proč sis vybral PS3. Jsem myslel, že jsi byl spíš na xbox scéně.

Protože i přez to jak je PS3 na♥♥♥♥♥ tak má PSN zadarmo, narozdíl od MS kde se platí gold. Ale to už je zase taky blbost.Když už tak zase (já bych bral) Xbox, protože když už mám na to si kupovat jak mamlas hry, tak mě 700 za 12m gold nezabije...

Přesně. Kdo si kupuje originálky, tak si i koupí na rok za směšnej peníz Gold.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
To by mě zajímalo, proč sis vybral PS3. Jsem myslel, že jsi byl spíš na xbox scéně.

Já měl vždycky v plánu koupit časem obojí. Xbox byl první, protože byl v té době levnější a pro PS3 nebylo zase tak moc exkluzivních her. Nebo aspoň těch, které mě zajímaly. Později se situace obrátila, PS3 má dnes exkluzivních her víc, popravdě, Xbox je na tom dost bledě. Jeho cena také zlevnila na přijatelnou (pro mě) úroveň.

A protože v té době ještě pirajdy na PS3 moc nebyly, koupil jsem pár originálů a jaký div, ono to finančně není zase tak strašné, když se nakupuje chytře a udělá pár ústupků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jak říká Nanaki, nakupovat chytře.. Jsem rekreační hráč a nepotřebuju mít každou hru ihned, co výjde... Někdo za novou hru zaplatí 1200,- za tu cenu si raději koupím 4 - 5 starších bazarovek.. Hrací doba se mnohonásobně zvýší než u té jedné za 1200,- a pokud člověk sbírá ajchy, tak to má na hodně dlouhou dobu a ty nový hry, se zákonitě za tu dobu zlevní..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ono souhlasím, že nakupovat chytře jde. Hry si skutečně vybírám a nakupuju téměř výhradně z druhé ruky na aukru. Když jsem na kolejích, tak jsem to v pohodě sponzoroval odběry krevní plasmy. :)

Ale teď přes prázdniny, kdy jsem už 4 měsíce doma jsem zjistil že i to se prodraží.

Tak teď kupuju PSN hry v 5ti lidech a na Xboxu, kde si stejně Live neplatím (proč taky) uvažuji o flash.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

lidičky proč proboha je ten xbox oblíbenej věčně samá porucha a hlavně jsi jak trotl hlídat aktualizace a pořád flashovat a flashovat abych nedostal ban což u konkurence je mnohem jednoduší stáhnete nainstalujete a pak jen hrajete a hlavně ban ani rrod či jak se tomu říká nehrozí.nevím nerozumím poradte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
lidičky proč proboha je ten xbox oblíbenej věčně samá porucha a hlavně jsi jak trotl hlídat aktualizace a pořád flashovat a flashovat abych nedostal ban což u konkurence je mnohem jednoduší stáhnete nainstalujete a pak jen hrajete a hlavně ban ani rrod či jak se tomu říká nehrozí.nevím nerozumím poradte

Nejak nechapu, co tim myslis. To ze jses zlodej a ty hry krades, tak si s timhle musel pocitat. Jestli chces radu, tak si kup Xbox Slim, tam zadny RROD neni a hraj jenom originaly, a nebudes muset reflashovat a budes v pohode.

Promin, ale tim prispevkem si si o to vylozene rikal. :D

Já prostě nechápu proč bych měl cpát prachy mrkvostu když můžu mít u konkurence live zadarmo, a nějaké exluzivky mě nerozhodíicon_biggrin.gif Brain on!

OK, tak prejdi na PS3, nic ti v tom nebrani. XBOX Live je placeny, ale z meho pohledu mnohem mnohem lepsi nez PSN. Navic po tech problemech bych do PS3 jen tak nesel. Ale ja hlavne vyuzivam XBOX na pokec s ostatnimi atd. Ale to na PS3 brzo pochopis, jestli si ho poridis. Ja mel PS3 chvilku a hned zase sel. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu