Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recovery menu


riharay

Recommended Posts

Mám asi 10 dní starý (mladý) PS3,při hraní se hra sekla a tak jsem konzoli vypnul,hru jsem vytahl a chtěl PS3 znovu rozjet.Při startu to píplo a asi po 30 vteřínách se konzole vypnula.To se opakovalo stále dokola.

Pak jsem se dočetl o recovery menu a zkusil to.Restartoval jsem system,zapnul a ono to jelo ale pouze 30 minut pak se to seklo a nic.Znovu recovery meny,tentotrát restart už nepomohl.Od té doby nejsem schopen se dostat do recovery meny.

Je možná nějaká pomoc?

DÍKY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud se nedostaneš do recovery menu tak to už bude horší, možná zkus vytáhnout PS3 ze zásuvky a znova. dál to může být chyba na HDD, zkus ho vytáhnout a zapnout bez něj. pokud to půjde tak ho asi budeš muset v PC(noťasu) naformátovat a dát zprátky.

Díky za radu ,ale jelikož mám PS3 úplně novou (10 dnů) jak je to se zárukou nebyl by problém s tím vytaženým HDD?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záruku neztratíš, návod je dokonce napsanej v manuálu co jsi dostal k PS3.

Tak jsem to zkusil,ale bohužel je to pořád stejný ,PS3 vubec nereaguje jen chvilku bzučí a pak se vypne.Když ju zapínám tlačítkem tak se vypne do pohotovostního režimu,a když přes ovladač tak se vypne uplně.

P.S. HDD naformátovat do FAT nebo NTFS ?

P.S.S. Zkoušel jsem to několikrát ale toho pípnutí dvakrát za sebou jsem se nedočkal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejspíš to vypadá na reklamaci, ještě můžeš kouknout jestli nemaj pobočku u vás ve městě, ale jinak co vim ze svých zkušeností tak nikdy nekupovat přes iternet takový věci, protože jsem takhle jednou měl problem s PS3 a ten ♥♥♥♥ servis mi ho ani napotřetí co jsem to tam poslal nedokázal opravit a jednou přišel ještě v horším stavu než jsem ho tam poslal(ten kdo to zabaluje musí být asi slepej nebo co), ale nechci tě strašít:D

Výhoda je že zase v 90% případů to v SONY servisu neřeší a daj ti novej kus s novou zárukou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
nejspíš to vypadá na reklamaci, ještě můžeš kouknout jestli nemaj pobočku u vás ve městě, ale jinak co vim ze svých zkušeností tak nikdy nekupovat přes iternet takový věci, protože jsem takhle jednou měl problem s PS3 a ten ♥♥♥♥ servis mi ho ani napotřetí co jsem to tam poslal nedokázal opravit a jednou přišel ještě v horším stavu než jsem ho tam poslal(ten kdo to zabaluje musí být asi slepej nebo co), ale nechci tě strašít:D

Výhoda je že zase v 90% případů to v SONY servisu neřeší a daj ti novej kus s novou zárukou.

Info: Dnes se mi vrátila PS 3 ,reklamace uznána vyměnili kus za kus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu