Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

//otázka// JB pro iOS 4.3.5 (untethered)


souri

Otázka

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Dneska jsem zkoušel instalovat ios 5ku ofiko vydanou a nakonec se mi to i povedlo, ale to je jiná. Důležitější je, že jsem před tím měl tethered 4.3.5 od redsnow tudíž po každym vypnutí nutný nakopnutí přes PC. Avšak při instalaci iOS5 mi telefon kleknul. Udělal sem tedy znovu komplet JB 4.3.5. (instal cydia) a potom ,,just boot tethered,, nebo tak nějak. Telefon naběhl jailbreaknutý ale pořád mi nešel instalovat iOS5... tak sem si řekl že tam dám čistý 4.3.5 že to možná pude. Naběhl error který sem zpravil přejmenováním hosts souboru a poté sem dal shift+restore(v itunes ne redsnow!!!!) a vybral jenom čistý stažený 4.3.5. os soubor. Po restoru mi telefon naběhl, ale cydia tam zůstala a zůstala i po každém restartu.

Takže telefon hodit do dfu a udělat JB znova, poté nakopnout přes PC, přejmenovat C:/Windows/system32/drivers/etc soubor hosts přejmenovat na mhosts, znovu DFU a klik na restore+shift a vybrat čistý 4.3.5 ipsw soubor(v itunes ne v redsnow!!!!!) a udělat restore. A máte to. Cydia zůstane v telefonu a telefon naběhne i po restartu. Untethered JB 4.3.5. aspoň mě fungoval tak se chci podělit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu