Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Official Wireless Stereo Headset


pitbu2l

Recommended Posts

Nevite kdy by se tento headset mel dostat na cesky trh ? (popripade alespon na ten evropsky..)

v americe se prodava jiz tyden, ale v evrope jej jeste nemuzu najit :/. Doprava z ameriky by stala temer polovinu celeho headsetu.. :(

http://blog.us.playstation.com/2011/05/27/new-official-wireless-stereo-headset-coming-for-ps3/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

hledám nějaké bezdrátové sluchátka které by šly použít i na pc ale hlavně na hifi kde je pouze dírka na 3.5mm jack. zvažuji že pořídím tyto sluchátka jsou ale bez mikrofonu anebo ty oficialní k ps3 přes usb - je nějaká redukce - opačná než tato pokud to bude vůbec fungovat - nebo máte jiné řešení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hledám nějaké bezdrátové sluchátka které by šly použít i na pc ale hlavně na hifi kde je pouze dírka na 3.5mm jack. zvažuji že pořídím tyto sluchátka jsou ale bez mikrofonu anebo ty oficialní k ps3 přes usb - je nějaká redukce - opačná než tato pokud to bude vůbec fungovat - nebo máte jiné řešení?

ty sluchatka od sony jsou i na pc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
Muze to nekdo porovnat s Kosama Porta Pro?,

nevim jestli mam do toho jit.

Je kvalita zvuku stejne ci lepsi? Porovnaval nekdo?

U her jsem dost dulezite bassy maji jich dost? Diky

Tak už je mám doma, a docela sklamání, tak co jsem taky mohl čekat od sony, pokavaď máš Kossy, tak nic neřeš jednoznačně lepší, jsou takové nemastné, neslané, bassy žádné, spíš takové uřvané. Kossy mám a na Stereo jsou jednoznačně lepší a ten virtual 7.1 je nic moc, na Logitechy to nemá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už je mám doma, a docela sklamání, tak co jsem taky mohl čekat od sony, pokavaď máš Kossy, tak nic neřeš jednoznačně lepší, jsou takové nemastné, neslané, bassy žádné, spíš takové uřvané. Kossy mám a na Stereo jsou jednoznačně lepší a ten virtual 7.1 je nic moc, na Logitechy to nemá.

No tak jsem se ptal a sam si odpovim, protoze jsem nevydrzel a koupil jsem jich.

Zvuk je super, takovy jaky bych očekával (jsem zvykli na Koss Porta Pro), dunivy, na filmy a hry dobra volba.

Na prvni poslech jsem byl nadseny, sluchatka hraji nad moje ocekavani.

MP3 se daji taky poslouchat bez problemu, clovek nesmi zapomnet vypnout virtualSoundround, snim se to neda poslouchat.

Pak to hraje jak pise Valis. Bez (OFF) virtualSoundround hraji tak jak mají.

Dosah taky dostatečný funguji i přes zed.

Zkousel jsem s nimi zatim BF3 a je to absolutni zazitek monohem lepsi nez s Kossama Porta Pro.

Konstrukce je uzavrena to znamena, ze skoro nic neslysite co se deje kolem vas, absolutne vas to vtahne do hry.Vsechny zvuky jsou kolem Vas, jako by ste byli tam. Velmi zajimava zkušenost.

Fukcnost s PC taky dobra věc. V PowerDVD jde aktivovat Dolby Headphones, takze se virtuální zvuk da pouzivat i na PC u Filmu.

Zatím jsem se sluchatky velmi spokojeny, kdo pise něco jiného tak je asi moc narocny z domácího Kina 7.1, nebo si to neumi nastavit.

To to jsem prvotni zkusenosti po par hodinach poslouchani.

PS:

Pro predstavu, ten virtual sound je něco takoveho to

http://www.youtube.com/watch?v=fligG_SLnOc

chce to sluchatka, pokud to na vasich není slyset, tak jsou na virtual sound nevhodna, se sluchatkami od sony je to slyset kolem Vas.

Snad to nekomu pomuze pri rozhodovani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už je mám přes 2 měsíce z Playcentra za 2700,-:roll:sice dost drahé,ale jsem s nimi naprosto spokojený.Zážitek ze hry si užijete nejvíc tak,když si to pořádně zesílíte a mít samozřejmě zapnutý Virtual Surround.Třeba u Motorstorm Apocalypse to nemá chybu,ty efekty jsou brutální:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja ich mam len tri dni. Doteraz som bol zvyknuty len na zvuk s TV, ale s tymto hranie nabralo uplne iny spad, iny zazitok a o dost neporovnatelny s tym co bolo predtym. Je to snad este väcsi skok ako hranie na crtv a potom lcd-cku. Proste super a urcite kazdemu odporucam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

buď jste hluchý, nebo jste zvyklý na řechtačka ala PURE SOUND acustic

Tak mi napis prosim te na co jsi zvykli ty.

Mam v planu kupovat jeste neco lepsiho.

S cim mas zkusenosti? S cim porovnavas ty?

Ja mam AKG K240 Studio, ale uz je nepouzivam, maji moc vyvazeny zvuk, ne moc basu.

Pak Koss Porta Pro, ty jsem posledni dobou pouzival nejvic.

Pak pecky Creative Labs EP-640

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Tak mi je ježíšek( moje drahá polovička :D ) naježil pod stromeček a jsou naprosto boží. Zvuk naprosto skvělý (nechápu jak někdo muže tvrdit že jsou o ničem můj názor je že běžný smrtelník od určité kvality stejně rozdíl nepozná...) Před tím jsem si to pouštěl přes zesík a bedny bose a teď už nechci nic jiné než headset nejen že zvuk je lepší sluchátka tě prostě líp vtáhnou do hry (některé zvuky jsem před použitím headsetu ani nezaznamenal..) ale nikoho hraním neruším(nepočítám když se nechám unést a křičím do mikrofonu,ale to není rozhodně chyba headsetu) , navíc použití mikrofonu dává hraní další rozměr. Jediné co mě vadí (vlastně jen malá nepříjemnost) dioda na mikrofonů která především ve tmě oslňuje a nemožnost mikrofon posunout(teda kromě vystrčit zastrčit)

Tak že za mě výhody: skvělý zvuk,možnost komunikace s ostatními (mikrofon), nikoho hraním neruším

nevýhody: cena, dioda na mikrofónu, mikrofón nelze mechanicky přiblížit nebo oddálit k ústům

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevýhody: cena, dioda na mikrofónu, mikrofón nelze " štelovat"

Dioda pokud ti vadi jde prelepit necim, me to nejak nevadi ani me neosplnuje to snad hravas v uplne tme,

mikrofon se nastavuje v menu ps3, a primo na sluchatkach se da zeslabovat a zesilovat hlas ostatnich z jejich headsetu coz je k nezplaceni, to je uplne nej funkce....

Cena ano je to drazsi, ale kdyz se podivas jak je na tom s cenou konkurence, tak jsou jeste dost levne.

Musis brat v potaz, ze jsou bezdratove, maji souround zvuk ala Dolby Digital, DTS. a integrovany headset

za dalsi jdou pouzit i na PC bez ovladacu jen PLUG and PLAY, zapnes DOLBY HEADPHONES plugin v prehravaci a mas souround zvuk i na PC.

Jinak s tebou souhlasim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu