Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

zákaz samovolného připojení k xbox live


Crazy.31

Otázka

Zdravím,

připojil jsem se poprvé k xbox live a stáhl aktualizace všechny. Jelikož již ale dál na xbox live nepotřebuju a chci si udělat flash, tak bych potřeboval, jestli nejde nějak zakázat xboxu, aby se pokoušel pokaždé připojit na live, jen co se přihlásím do svého profilu. Teď je to v té fázi, že vždy vyzkouší, jestli se náhodou nelze připojit a pak mi to hodí chybovou hlášku, že mám zkusit internetové připojení,atd... Je mi jasný, že když tam nebudu mít kabel, tak je to v suchu. Ale lze nějak zakázat, aby se do x live nezkoušel vůbec připojit, dokud bych mu neřek?

Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

pokud vím, tak přímo na konzoli to vypnout nejde - pokud chceš stačí zablokovat příslušné porty na routeru pro komunikaci s Live a je pokoj.A nebo vyškubnout ten drát jak píšeš ale v ten moment se to ještě pokouší o connect přes Wifi pokud nějakou najde (pokud máš Wifi, jako třeba u slima samozřejmě).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Co vím, tak se svévolně nepřipojuje na wifi, pokud na ní již v minulosti nebyl připojen, ale možná mi to jen přišlo. Jinak skutečně nejlepší je zakázat příslušné porty v routeru, i když je zase dosti nepraktivké přenastavovat router pokaždé, když se budeš chtít připojit na XBL...

Obecně to nemají dobře vyřešené, bohužel ale jde vypnout jen automatické přihlašování k profilu, nikoli k XBL...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu