Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

jaký je potřebný dash na wawe 13?


dany_

Otázka

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

ahoj, já mam taky dash 2.0.13146 a flash lt 1.9 a ted jsem vlozil F1 2011 a chce to nejaky update z toho dvd....tak se chci zeptat jestli mi to nezrusi ten flash a kdyz dam updatovat tak jestli se to updatuje na ten das 13599 a normalne to pojede...predem dekuji za odpoved...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ahoj, já mam taky dash 2.0.13146 a flash lt 1.9 a ted jsem vlozil F1 2011 a chce to nejaky update z toho dvd....tak se chci zeptat jestli mi to nezrusi ten flash a kdyz dam updatovat tak jestli se to updatuje na ten das 13599 a normalne to pojede...predem dekuji za odpoved...

Když už máš DB 13146 a FW 1.9 , tak se ti flash nezruší , ale raději updatuj přes flešku .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj poradi mi nekdo ja mam flash 1.91 a Dash 2.0.13625 nekde tady jsem cetl ze jde udelat update na dash 2.0.13599 a bez ztraty fleshe, ale ze jen nepojedou hry s ochranou AP 2.5 :)

Poradi mi nekdo prosim jak tento update udelam? Nechce se mi posilat Xko na flas kdyz za nekolik dni bude LT 2.0 ale zase bych si rad zahral tech par her co chce novy dash :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Vlachy: Romik ti výše řekl, že by se mělo jednat o update hry a ne o update DB, tedy že ten update můžeš potvrdit. A pokud chceš mít jistotu, přečti si pořádně o jaký update se jedná, na té "hlášce" přeci není jen nápis update, ale i popis...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu