Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Totalni zacatecnik...


xXxLamaxxx

Recommended Posts

Zdravím, mám psp 3004 s firmwarem 6.60 a chtel bych na to nainstalovat CFW. Jsem zacatecnik a mam hroznej problem se v tom vsem vyznat - Prometheus, downgrady... Mám v tom strasnej bordel a vubec tomu nerozumim. Poradte mi prosim cim bych mel zacit a jak pokracovat :?. Nerad bych tu dostal vynadano za to ze tu uz vsechno je a ze jsem si to moh najit sam. Ale nerad bych proste neco pos**** . Hlavne z tech veci okolo mi jde hlava uplne kolem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nainstaloval jsem na psp LCF primo na 6.60. Promin ze jsem te predbehl ale poradil kamos ze to prej funguje. A funguje to v pohode (trochu jsem se klepal kdyz jsem to instaloval :D). Ted bych rad spustil nejakou ISO hru. Jak na to?

Jinak tohle je ten CF http://psp.novinky.org/view.php?cisloclanku=2011020003

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

1. Spustim Chronoswitch Downgrader

2. Spusti se mi cerna obrazovka s modrymi napisy jako verze downgradru, podpora firmwarů, web, model zakladni desky, z jaky verze do jaky verze se to bude downgradovat a 2 moznosti: X to continue, R to exit.

Zmacknu X

3. Ted se mi tam zobrazi varovani ze to delam na vlastni nebezbeci bla bla bla a 2 moznosti: Press X to start SCE updater. Press R to exit. Zadny O zmacknout nemuzu. R odejdu a X to potvrdim.

Tak potvrdim X

4. Zcerna obrazovka, memory stick pracuje a za 10sekund mi to spadne do XMB.

Zadny O tam mackat nemuzu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem na to prisel. Bylo to uplne primitivni, divym se ze na to nikdo neprisel kdyz jsem psal asi na 5 for vcetne tech oficialnich. Proste jsem tam mel nainstalovanej LCF kterej jsem musel nejdriv odinstalovat a potom to jde.

Problem je ze downgrade z 6.60 a 6.20 nejde a podle nejakyho chlapka na foru musim cekat na vydani verze 5.1 kde se ta chyba opraví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu