Jump to content
  • 0

Zoufalé volání o pomoc !!!


SKYKM

Question

Zdravím všechny,

mám PSP 3004 a mám problém s podsvícením displaye. Když jsem potkal několik kamarádů s PSPčkama, tak jsem zkoušel kolik úrovní podsvícení mají jejich PSP... Byly to PSP od série 1000 až po 3000 a všechny mají 4 úrovně podsvícení. Jedna nejtmavší, pak trochu světlejší, pak ještě světlejší a nejsvětlejší... No a mě nejde ta nejsvětlejší úroveň. Když třeba jedu v autobuse ve dne a je nějaká tmavá hra, tak na tom vidím úplné hov*o. Prohrabal jsem se nastavením skrz na skrz, ale nikde jsem nic nenašel. Je v tom nějaká finta? Nebo to mám nakopnout? :cheesygrin:

Jestli to nepůjde, tak to nějak budu muset ještě cca toho půl roku vydržet, než vyjde PS Vita a to mi snad už bude fungovat dobře... Doufám, že na PS Vita bude podsvícení vyřešeno světelným senzorem. To je parádní vymoženost 8)

Link to comment
Share on other sites

9 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Fakt !!! Schválně jsem zkusil ho napojit na nabíječku a byly tam 4 stupně podsvícení a když jsem ji odpojil, tak to pohaslo na třetí úroveň... No řeknu Vám, že tohle je zhovadilost jak pes... Jinak já mám OFW 6.60... Tohle mě teda točí maximálně, protože větší podsvícení je potřeba venku kde svítí slunce a není na PSP nic vidět a né doma na nabíječce, kde by stačila i první nebo druhá úroveň... Tohle je kapičku nedomyšlené od staryho Sonyho :roll:

EDIT: Možná je to blbost, ale nedá se to nějak na OFW udělat aby to mělo ty 4 stupně? Do OFW se nedá zasahovat podle mě moc, ale naděje umírá poslední :cheesygrin:

EDIT 2:Mno tak jsem pohledal trošku a má naděje právě umřela. Vypadá to, že nic takového není. Kdyby se něco povedlo někomu najít, tak ať se ozve. Já už na to kašlu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy