Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Povidani o PS3 pro ty co uvazuji o koupi


WoKo_O

Recommended Posts

  • Odpovědi 287
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

Ahoj všem,

uvažuji o koupi PS3 - 160 GB, chci se zeptat, jaká je lokalizace v PS3, zda je to v AJ či ČJ. Zda když to bude v AJ i člověk, který neumí AJ bude umět s PS3. Nevím, zda to má nějaké menu, nedokážu si to představit...A kde koupit PS3 nejlevněji? Koukal jsem na JRC, kde by se to dalo koupit se slevou 5% kdybych měl kartu, ale tu bohužel taky nemám :-(

Díky za opovědi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Pokud budes kupovat nový tak je 90% šance že koupíš s vyšším FW. pokud chceš mít 100% jistotu FW 3.55> tam musíš do bazaru.

A ne... podle krabice nic nepoznáš(neni to jako PSP kde se dá poznat rozmezí) poznáš to jedině tak že PS3 zapojiš a koukneš do nastavení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Zdravim, mam takový zvláštní dotaz. Jelikož už mě nebaví neustále dokupování hardwaru do PC, rozhodl jsem se že bych zkusil i konzole. A proto se chci zeptat, jestli má cenu kupovat PS3 v tomto roce nebo až za rok, jelikož nové konzole už "klepou na dveře", předem děkuji za odpověď. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, taky jsem takhle asi před třičtvrtě rokem uvažoval, nakonec jsem si koupil PS3 a jsem maximálně spokojený, k tomu má ještě 22" monitor a dneska už si nedokážu představit hrát na klávesnici :-) takže si myslím, že i když už je to zase nějaký ten pátek, tak že se to pořád vyplatí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Cus premyslim o koupi Ps3. Mel bych ji hlavne na COD. Mel sem moznost vyzkouset MW3, ale jsem pomerne rozcarovany. Hral jsem asi 5 her a pokazde skore okolo 25k-2d. Prechazim z Xka, ktere jsem pred casem prodal a tam v COD BO byli hraci celkem vyskilovani, takze sem se jim musel prizpudobit a troufnu si rict ze to celkem umim, ale snad v zivote jsem v BO nemel takove skore jako na Ps3. Jsou na Ps3 opravdu takove lamy nebo to byla jen nejaka vyjimka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

dnes mi přišla ps3ka a mám jeden problém dostal jsem dtuhý ovladač zdarma takže mám 2 ovladače ale jen jeden dobíjecí kabel k ovládači jak mám tedy dobíjet 2 ovladače předpokládám že po prvním spuštění ps3 to bude chcít hned ovladač aby se připojil pro nabití a když se nabije tak mám taksamo nabít i druhý?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu