Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Povidani o PS3 pro ty co uvazuji o koupi


WoKo_O

Recommended Posts

  • Odpovědi 287
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

clanek pekny a musim rict ze sem na ps3 zatim hral jen motorstorm a videl jeden filmek a reknu uzasne akorat me trochu zklamal sisaxis cekal sem nejakou inovaci a lamka ani nepostrehne rozdil mezi timhle ovladacem a "starickym" dual shockem :D ale jinak je to pekna masinka ale nad koupi neuvazuju to spis koupim wii nebo xbox

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

jo vim na www.gameson.cz jsem koupil PS3 40GB + Motorstorm za 12 a myslím, že samotný PS3 40GB tam je tak za 11 tisíc....to už myslím de jo a když sem toho plejna kupoval tak to byla zrovna akce a taky to je na splátky (jsem spokojen sice delší vyřizování a posílání čehosi), dobrá koupě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

dovolte mi se "pochlubit" vlastnictvim tohohle krasavce. Myslel sem si jak se tu budu hrde chlubit jak sem nadsenej a stastnej, ze ho taky mam, ale neni tomu tak a to z nasledujicich duvodu:

1) chyba vyrobce

2) nefer prodejce

Do ted sem byl vzdy HRDYM vlastnikem vsech mnou milovanych PlayStation-u, Za celou dobu co sem mel One (3,5 roku), Two (4 roky), Portable (2,5 roku) byly vsechny BEZ CHYBY - proste slapaly jako hodinky coz se bohuzel o Three rict neda.... Dneska sem si ho koupil, nakoupil hromadu prislusenstvy + her, zapojil, nastavil (tady byla prvni napoveda ze neni neco v poradku, protoze vse bylo nastaveno do CZ a uzivatel se jmenoval PETR??? - dobra, nechapu, ale pokracujem) a vse OK dokud sem nezastrcil prvni gamezu. Vlozim BD a nic, druha gameza a zase nic, DVD s filmem NIC, MECHANIKA V HAJZLU :(

Timto chci rict ze se muze stat ze clovek narazi na spatnej kousek - vlastne co sem to tu procital tak si na tuhle chybu uz stezoval, takze je to asi globalni problem, ale JAK si kua muze prodejce dovolit dal nabizet zbozi o kterem VI ze je v hajzlu?!?! Nedela to dobre jmeno jemu ani SONY.

Zitra rano tam jdu na reklamaci, tak mi pls drzte palce a doufam ze opravdu budu HRDY na to co mam, protoze jinak vam nabidnu par her a nejaky kable ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak uz muzu prohlasit ze JSEM HRDYM vlastnikem :) Byla to nakonec docela legrace, protoze sem tam sel s kamaradem (a cech to neni - hadejte :)). Spoustil sem na toho prodavace, ze mi nejde mechanika... Chvilka vahani pak se rozhodl ze to posle do servisu na reklamaci, kdyz sem mu k tomu prihodil ze toho "stejsna" uz mel nekdo doma a v tom servisu mi budou schopny zjistit kdy to bylo, tak mu asi docvaklo ze nejsem zadnej Tonda z Honimirova. Proste ze mi zamerne prodal vadnej/poskozenej kus. Mno nakonec se do toho pustil zmineny kamarad a mam doma novej kousek + jeden SIXAXIS navic o kterej si rekl :D

Takze diky za podporu a patrim k vam ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Zdravím přečetl jsme snad 50 stránek o PS3 a jako kupující PS3 mám ještě pár otázek do toho dle tématu,nechci zakládat nové téma v otázkách a odpovědích:

Rozdíly mezi 40 a 60Gb verzí chápu skoro ve všem,ale neni mi jasný co je to to Fire-wire rozhrání k čemu je budu jí u 40Gb verze moc postrádat a má to něco společného s wifi?

Jedou na PS3 pálená DVD a Blue-ray pálené filmy (když vezmeme že by byla Blue-ray vypalovačka)?A u 60Gb verze jedou alespoň pálené hry z PS1 a nebo teda i s PS2.A pokud mám PS3 s nejnovějším FW jede tam vypálený Avi film na CD a dokáže to přehrát i s titulkamy pokud jsou na tom CD zvlášť (nejsou v Avi jako jeden soubor)?

Pokud koupím PS3 nemusím k němu dokupovat kabel,abych ho mohl připojit k LCD TV nebo k plazmě?

Může někdo zvážit kolik ovladač Six-Saxis váži :)?A co je na Blue-ray demo disku co se dostane k PS3?

Jak se platí za věci na Playstation Store z čeho vám odečtou peníze to tam zadáte číslo svého účtu,nebo pošlete smsku,nebo jak?Funguje vůbec kupování věcí na Playstation Store v Č.R?

Omlouvám se jestli tu někde jsou odpovědi,ale já je nikde nevyčetl.

Díky moc za odpovědi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Palene DVD a BRD jdou, avi na DVD ti to najde, ale nejdou titulky, pokud nejsou integrovane...palene PS hry nejdou...

V balení je základní kabel, ale HDMI na prenos HD videa koupit musis...

to bude maximalne 0,25 kg....zadny Demo disk jsem nedostal(az na aktualizaci firmware)

normal ucet....karta....ano funguje

a ten firewire nevim

sixaxis ani nahodou nevazi 250g, vazi okolo 130g... DS3 pak tusim kolem 180g

psal jsem maximalne:D...nemam po ruce vahu....proste vazi vic jak mobil a min nez jeden reprak z 5,1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Palene DVD a BRD jdou, avi na DVD ti to najde, ale nejdou titulky, pokud nejsou integrovane...palene PS hry nejdou...

V balení je základní kabel, ale HDMI na prenos HD videa koupit musis...

to bude maximalne 0,25 kg....zadny Demo disk jsem nedostal(az na aktualizaci firmware)

normal ucet....karta....ano funguje

a ten firewire nevim

Super díky moc.Už jenom zjistit co je ten Fire-Wire já měl za to že to byla karta přes kterou se pak propojovala DV-Kamera,ale to nebylo rozhrání,ale karta celá.A cca 250g že váží ovladač to je teda docela dost na to že každej píše že je lehkej.Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sixaxis ani nahodou nevazi 250g, vazi okolo 130g... DS3 pak tusim kolem 180g

edit: nejsem si jistej jestli vubec nejaka verze ps3 fire wire ma

A Six-Saxis vydrží 30 hodin kolik vydrží DS3 nevíš?

Kluci tak se nehadejte vazi presne 138 g ted sem to vazil xD :P

Super díky.

marek_2080: pouzivej edit.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Ja bych si k tem cenam dovolil podotknout,ze cesti obchodnici jsou pekni zlodeji-pred rokem jsem byl v japonsku,ps3 tam byla celkem novinka a v uplnem centru tokia staly NOVE prepocteno na kc cca 6500/5800 podle verze!!! V bazarech (jojo, uz tehdy to tam bylo v bazarech :) ) pak minimalne jete staly cca 5200.. Tady je to maximalni zlodejina! V lednu tam jedu zas,koupim jich tam v bazaru za par korun tolik,kolik jich narvu do kufru,tady za par penez 120v/240v prevodnik a poprodavam je tady za 5000,kdyby mel nekdo zajem :) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Zdravím, tak v Úterý mi dojde PS3 80GB:cheesygrin::bash:, objednával jsem z Datartu, mají dobré ceny a solidní profil společnosti, tak doufám, že bude vše v pořádku. Docela se těším na PS store, první co udělám po připojením k netu, tak si koupím Tekkena 5: DR online, jsem hodně zvědavej kolik bude stát a jestli to vůbec půjde zaplatit/stáhnout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Zajimave postrehy z japonske PlayStation 3... =)

1) Obcas ve hre nesedi ovladani. ^^ Teda, jediny rozdil je prohozeni krizku a kolecka, coz tedy vubec nicemu nevadi, ale to "zajimave" je, ze hra napr. pise "Press X", jenze se musi mackat "O"... A opacne. Pozorovano jen u par demoverzi.

2) Pri spusteni americke verze Ratchet and Clank: Quest for Booty je vse v poradku a hra je kompletne anglicky, ale onou zajimavosti je, ze na me vybafne japonske logo hry! Fakt jsem nechapal. ^^ Stahovano z US Store.

3) Chm, zatim me nic podstatneho nenapada. ^^

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Vypadá to, že to se Sony není až tak moc růžové viz http://bonusweb.idnes.cz/clanky/sony-je-na-dne-s-prodeji-microsoft-s-cenou-f14-/clanek.A081103_201825_bw-clanek_son.idn Poslední dobou přemýšlím jestli jsem nevsadil na špatnou konzoli:?

Skutecne fundovany clanek, jen co je pravda. Staci si precist tuto citovanou cast a clovek se neubrani dojmu, ze clanek byl napsan velmi horkou jehlou:-)

Společnost DFC Intelligence pak odhaduje, že PlayStation 3 získá mezi 40 a 50 % herního trhu na konci životního cyklu aktuálních konzol (PS2, Xbox 360 a Wii), ztratí tak minimálně 17 % celosvětového tržního podílu, protože v okamžiku největší slávy PlaySatation 2 ovládalo Sony 57 procent „konzolového“ herního trhu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tihle radoby experti stejne vetsinou jen melou...vi-vite-co. To same delam na cestine pri testech, kdy nemam naprosto zadne tuseni o tom, na co se me vubec pta, a vetsinou to dokazu napsat stejne hezky (a o nicem), staci jen psat sve dohady a oni to vsichni vzdy sezerou.

metuj: Take jsem si toho vsiml. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

PLAYSTATION 3

Playstation 3 nebo-li PS3 je moderní herní konzole vyrobena japonskou společnosti Sony.

Jeho předchůdcem bylo Playstation 2. Konzole byla poprvé vydána 11. listopadu v Japonsku a krátce poté v Hong Kongu a Taiwanu.

Hlavním datovým nosičem jsou disky Blu-ray, ale umí číst i disky DVD a CD. Podporuje HDMI rozlišení.

Playstation 3 se prodává ve třech verzích:

40 GB verze (2 USB nefungují PS2 hry)

60GB verze (4 USB+kompatibilita PS2 her)

80 GB verze (2 USB nefungují PS2 hry)

180 GB verze(2 USB nefungují PS2 hry)

Oficiálně bylo Playstation 3 představeno 16. května 2005 na veletrhu E3. Zde však nebylo představena funkční verze, ta byla ukázána až v září 2005 na Tokio Game Show.

Grafické rozhraní

Rozhraní nazvané XrossMediaBar obsahuje osm kategorií:

-Uživatel-

-Nastavení-

-Fotografie-

-Hudba-

-Video-

-Hry-

-Síť-

-Kamarádi-

PS3 umožňuje vytvářet několik odlišných uživatelských účtů, prohlížeč fotek, přehrávač hudby a videí z harddisku, lze připojit klávesnici a myš pomocí USB kabelů a obsahuje také plnohodnotný webový prohlížeč. Na PS3 můžete poslouchat hudbu a v tu samou dobu brouzdat po internetu nebo prohlížet fotky z dovolené. Dokonce umožňuje nákup i přes virtuální obchod, stejně jako její oba dva rivalové WII(řekl bych že WII nesahá PS3 ani k ventilátorům):D a XBOX 306 (dobrá mašinka ale nemohl jsem otestovat takže nic :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu