Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 3


shark.sea

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 months later...

Zdravím, dnes mi přišel BF3 na xbox 360, po stáhnutí nejnovější aktualizace a zadání kódu na mulťák jsem vybral možnost multiplayer nechápu proč ale napsalo mi : ,,Váš věk je příliš nízký''

Todle mi píše i když si vyberu nějakou možnost on-line

Prosím o odpovědi díky.

Na Xboxu mám povoleno hrát všechny hry (PEGI)

PS:Popřípadě jak se dá změnit věk na XBOX Live

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to vidim presne opacne...V Bf4 me nejvic baví Paracel Storm a Golmund Railway...zbytek je takovy nemastny,neslany....Kdyz si vzpomenu na Bf3 na Metro,Ostrov Kharg nebo Caspian border tak to melo vetsi koule....China rising dlc to jsem byl akorat nastvanej ze jsem za to vyhodil penize....Jinak jsem videl hezky video z dlc Second assault a jen jedna zajimavost.... Na mape Operace Firestorm kdyz vlezete do jedne budovy do prizemí a projdete tunelem tak se objevite na mape Caspian border....Jak se jim to podarilo spise jak se budou pocitat statistiky atd.to by mne fakt zajimalo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak už sem si koupil BF 3 premium edici. tak se cci zeptat. muzete me do toho trosku zasvetit? odjakziva sem byl hrac cod. takze tohle je pro me novy.. tak jak se treba odemykaji zbrane? vsiml sem si ze je v menu polozka muj vojak kde is ho asi upravim. ale nevim kolik treba musim danou zbrani zabit aby se mi otevrely attachmenty nebo jestli se zbrane oteviraji za urcity level?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čéče, nejlepší bude, když se podíváš rovnou na Battlelog, kde po zalogování pod svým profilem najdeš všechny potřebné informace.

Chtěl jsem si tě vyhledat a rovnou odkázat do tvého profilu, ale pod nickem dany_, ani tagem Daniellakomy jsem tě na Battlelogu nenašel, takže ti přidávám odkazy do dotazovaných sekcí u sebe:).

Sekce Zbraně (po najetí myší na malý obrázek zbraně po pravé straně se ti zobrazí kolika bodů musíš dosáhnout, abys zbraň získal)

- většinu primárních zbraní si otevřeš hraním za jednotlivé třídy Assault (útočné pušky), Engineer (karabiny), Support (lehké kulomety) a Recon (odstřelovačky)

- primární zbraně, které mohou používat všechny třídy (brokovnice, samopaly a také sekundární pistole) se otevírají při dosažení určité hodnosti

- několik primárních zbraní se otevírá hraním kooperačního režimu s parťákem

- 20 zbraní otevřeš po splnění úkolů z DLC Karkand a Close Quarters (tyto úkoly najdeš v sekci Úkoly)

- za killy určitou zbraní potom dostáváš různé vybavení na tuto zbraň (v sekci Odemčené položky najdeš seznam, co a kolik ti toho ještě chybí)

To by mohlo pro začátek stačit, hupni do toho a půl je hotovo:)

PS: Doporučuji stáhnout a nainstalovat Add-on Better Battlelog, kdy se do Battelogu přidají další statistiky např. na kolikátém místě na světě s určitou zbraní jsi...

PS2: Doufám, že ti to k něčemu bude, páč jsem u toho strávil polední pauzu:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu