Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 3


shark.sea

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přesně přijde ti reálný že hodíš kouzelnou krabičku s křížem a ta vyléčí tvoje zranění po kulkách? Nebo že to do tebe z 2 metrů napálí tank protitankovou střelou roztrhá tě to na sr♥♥♥♥ a pak přijde medik udělá *bzzz* a žiješ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se mi parkrat stalo, že zblízka střílím do stojícího maníka který viditelne dostává zásahy a zhebne až na skoro celej zásobník. Nebo se dostanu ke sniperovi zamířim z metru na hlavu a ten stihne stoupnout a ješte me s víc jak polovinou zdraví pistolou sejnout. Mam pocit že je to dost o internetovym připojení. Pokud mam špatnou odezvu tak me stihne zabit i ten ktery me viditelne vběhne pod mušku. No a na druhou stranu už se mi i stalo že hraju a mam pocit že jsem nesmrtelnej. že me nejsou schopni trefit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně přijde ti reálný že hodíš kouzelnou krabičku s křížem a ta vyléčí tvoje zranění po kulkách? Nebo že to do tebe z 2 metrů napálí tank protitankovou střelou roztrhá tě to na sr♥♥♥♥ a pak přijde medik udělá *bzzz* a žiješ? :D

Myslím že o takové realnosti není řeč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu