Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 3


shark.sea

Recommended Posts

Jdi na PS Store do sekce 12 Deals of Christmas a tam je jako druhá položka BF3 ve slevě.

http://blog.eu.playstation.com/2011/11/29/12-deals-of-christmas-on-psn/

Nemam teď možnost psstore a na týhle stránce nevidim nic s bf3...

Je nebo bude sleva na bf3 premium? Nebo alespoň na jednotlivé dlc? Slyšel sem že na aftermath má byt sleva, je to pravda? Díky

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

kua, to je starej odkaz - opraveno. na store je na pár dní sleva na BF3 v akci 12 Deals of Christmas nebo je prémiová edice BF3 nejlevnější na http://www.herni-svet.cz/battlefield-3-premium-edition-ps3 (podle zbozi.cz), o slevě na samotné Premium nebo DLC jsem zatím neslyšel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klody Napsáno 5.12. 2012 v 18:05 Všechno tohle trhání mi přijde způsobené konzolema, protože tam existuje maximální bandwidth pro hry. Takže BF prostě posílá zprávy tak 10x za vteřinu, aby se nepřetáhl limit a zbytek dopočítává. Důsledek všichni vidíme

Má pravdu ten chlapec...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klody Napsáno 5.12. 2012 v 18:05 Všechno tohle trhání mi přijde způsobené konzolema, protože tam existuje maximální bandwidth pro hry. Takže BF prostě posílá zprávy tak 10x za vteřinu, aby se nepřetáhl limit a zbytek dopočítává. Důsledek všichni vidíme

Ano, důsledek všichni vidíme.. Ale jen u Battlefieldů :D

Kluci z dice prostě hledají výmluvy na svojí neschopnost :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, nevíte někdo pls jak změnit šipky u kuše?? jsou myslím dohromady 4 druhy a hledal jsem to v upravach vojaka a nikde to nemůžu najit. Jde jenom změnit buď kuše nebo kuše z optikou.Samozrějmě mám už splněné ukoly k otevření šipek. a ještě jedna věc ato ukol u znamky Vilem tell těch 150m zasahů do hlavy neporadí někdo nějakou fintu? trefil jsem borce na omanu na jeřábu ale bohužel ne do hlavy. Musí se to hodně nadstavit a trenovat. Na druhou stranu u snipy z nadstavením nemam problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, nevíte někdo pls jak změnit šipky u kuše?? jsou myslím dohromady 4 druhy a hledal jsem to v upravach vojaka a nikde to nemůžu najit. Jde jenom změnit buď kuše nebo kuše z optikou.Samozrějmě mám už splněné ukoly k otevření šipek. a ještě jedna věc ato ukol u znamky Vilem tell těch 150m zasahů do hlavy neporadí někdo nějakou fintu? trefil jsem borce na omanu na jeřábu ale bohužel ne do hlavy. Musí se to hodně nadstavit a trenovat. Na druhou stranu u snipy z nadstavením nemam problem.

Šipky v kuši máš po otevření všechny " u sebe" a měníš je šipkou zpět (dozadu), myslím jako když u zbraně přepínáš mezi full-auto a jednotlivou kulkou a ty zásahy do hlavy se sčítají, takže když dáš 150 borců z 1 metru do škeble kuší, máš splněno:D nemusíš dát 1 headshot na 150 m, ale pokud chceš střílet na dálku, použil bych tu vyváženou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen si nemysli, hra je zabugovaná i po víc než roce od vydání... Bugfield 3...

na PS3 už to Dice docela vychytali, poslední dobou si nestěžuji, na PC těch chyb bude asi víc, co? když má každej jinou konfiguraci systému...

Video Jak "nejlépe" umřít v BF3:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karui: už je to v pohodě. Ale dřív třeba vypadával zvuk, hra hodně často zamrzala atd. Teď už je tam jen špatné že když ležíš u stěny, tak ti občas čouhají nohy ven z baráku :D ale když nekempíš tak to moc nevadí. :D Aspoň můžeš těm camperům rozstřílet kotníky

Jinak mě to baví více než BC2 a to mě taky hodně bavilo. Uvítal bych některé mapy z BC2 do BF3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karui: už je to v pohodě. Ale dřív třeba vypadával zvuk, hra hodně často zamrzala atd. Teď už je tam jen špatné že když ležíš u stěny, tak ti občas čouhají nohy ven z baráku :D ale když nekempíš tak to moc nevadí. :D Aspoň můžeš těm camperům rozstřílet kotníky

Jinak mě to baví více než BC2 a to mě taky hodně bavilo. Uvítal bych některé mapy z BC2 do BF3

Ah , dobrý, mapy z BC 2 mi nahradí Karkand ( i když jsem se těšil na conquest a ve 24 hráčích to asi nic extra nebude),ale ještě otázka , jsou tam klany ?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ah , dobrý, mapy z BC 2 mi nahradí Karkand ( i když jsem se těšil na conquest a ve 24 hráčích to asi nic extra nebude),ale ještě otázka , jsou tam klany ?

Malej Karkand je dost na pytel očividně si jej pamatuješ z BF2 a tak budeš zklamán... vypadá jak ten co byl v BF2 pro 16 lidí :? a klany určitě jsou sice jsem ještě neviděl žádnej oficiální turnaj (alespoň ne v čr) ale to že je víc lidí v jednom klanu neznamená že to jsou skilly jen to můžou bejt prostě lidi co hrajou spolu

for fun :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu