Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 3


shark.sea

Recommended Posts

Tam je snad napsáno s hlavním typem zbraně pro každou třídu ne? Brokovnice a PDW jsou pro všechny třídy... ale v bugfieldu nikdy nevíš... :D

ty si pleteš třídu povolání (Classes), kde byl premium úkol "Only for the Dedicated" pro tyto povolání, s hlavní zbraňovou třídou (Primary Weapon Class), kde je dog tag "Dedicated". Do primary weapon class patří logicky i brokovnice a sapík, howgh:)

http://battlelog.battlefield.com/bf3/cs/forum/threadview/2832654490214859719/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 weeks later...
ZDar,mám dotaz.Na svém PSn jsem měl Preium BF 3,se všema DLC.Jenže už ho nemám.Do bety BF 4 se tím pádem nedostanu,nebo to je nějak vázáné na co ? Dík

Je to tak, kdo má premium, bude moci do bety BF4, také to budou ti, co si koupili MoHW, ale určitě se budou rozdávat klíče na FB nebo Twitteru.

Hele a co to znamená, že už Premium na svém účtu nemáš? Premium nejde smazat a máš ho na furt nebo jsi ho měl s někým na půl a nedostaneš se na účet s Premiem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bf3 mám na jednom účtu a premium na jiném. Oboje mám s někým na půl, takže premium není přímo na mém učtu, ale na tom, kde to je koupené. Jestli to chápu dobře, tak přístup k bf4 beta budu mít, ovšem jen přes účet, na kterém je premium. Hrát bych to ale potom měl moci o na svém, ne?

A nevíte jestli na bf4 bude crossbuy? Jestli si to nejdřív koupím na ps3 a potom pořídim ps4..... Ale myslím že asi nebude...co? Díky.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bf3 mám na jednom účtu a premium na jiném. Oboje mám s někým na půl, takže premium není přímo na mém učtu, ale na tom, kde to je koupené. Jestli to chápu dobře, tak přístup k bf4 beta budu mít, ovšem jen přes účet, na kterém je premium. Hrát bych to ale potom měl moci o na svém, ne?

A nevíte jestli na bf4 bude crossbuy? Jestli si to nejdřív koupím na ps3 a potom pořídim ps4..... Ale myslím že asi nebude...co? Díky.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Jo, mělo by to tak fungovat

Crossbuy určitě nebude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Určitě ne... Na E3 běželo všechno na nadupanym PC,s dvěma grafickyma kartama,ktery pracovali dohromady (nebo tak nějak)- jedna z nich cena asi 15k.... alespon tak nějak to psali na EG.http://www.eurogamer.cz/articles/2013-03-28-battlefield-4-si-bude-rozumt-s-grafickymi-kartami-od-amd

Upraveno uživatelem onefootman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu