Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 3


shark.sea

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ou tak to je frajer,hlavně jak drtí ty vrtulníky, btw: To je hrané na PS 3 ?

čéče, je to ten rasomaso a to jsem si myslel podle jiných videí, že je PCčkář, ale v jedné chvíli se objeví v rohu obrazovky, že mu přišla zpráva a to je jako z PSN, taky počet vlajek a minimapa není na první pohled oproti PS3 rozdílná. na druhou stranu mi připadá, že tý techniky je tam nějak moc a je všechno vospotovaný, jako kdyby tam hrálo víc lidí než 24, ale fakt nevím, možná to dělá ten filmovej střih a organizovaní spoluhráči, večer si video ještě pořádně prohlídnu...ale jestli je to hraný joypadem, tak mám co ještě trénovat:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EA prý plánuje vydat BF4 v termínu "mezi dubnem 2013 a březnem 2014":), přesněji už to snad ani sdělit nešlo:), možná v kolik to asi tak bude hodin:), ale příští fiskální rok to bude:). mě by stačil až v roce 2014 na jaře a klidně by mohli vydat ještě jedno DLC po End Game do BF3, takovej např. Arctic Strike by neškodil, úplně vidim konečně tu koulovačku jako ve White Pass.

zdroj: http://www.battlefield-3.cz/battlefield-4-vyjde-nekdy-mezi-dubnem-2013-a-breznem-2014-planuje-ea/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě by vyhovoval bf4 na lunch nextgen konzolí ale kdo ví kdy budou ale kdyby to všechno vyšlo na příští zimu tak by to bylo moc fajn.

Jako poslední DLC bych bral něco ve stylu vietnamu v bc2, mohli by udělat třeba tu druho světovou pro kterou tolik lidi křičí protože si myslím že samostatná hra z druhý světový jen tak nevyjde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to nikdy jako launch hra nebude, tim by totiz EA riskovalo hrozne maly zisky tim ze by lidi nechteli novou konzoli hned kupovat...

Proto taky vyjde BF4 pro PS3 a X360 (viz beta pro tyhle konzole za MoH předobjednávku) a zároveň vyjde i pro novou generaci jako launch titul (můj tip).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proto taky vyjde BF4 pro PS3 a X360 (viz beta pro tyhle konzole za MoH předobjednávku) a zároveň vyjde i pro novou generaci jako launch titul (můj tip).

jj, taky jsem si říkal...jako u GRAW2 (PS2/PS3), no jo, ale kterej BF4 teda budu hrát, jako voba?...kua, to je bordel:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každopádně sony s vypuštěním PS4 rozhodně spěchat nebude...takže je dost možný že nový xko bude dřív než konzole od sony...od toho se taky může odrážet spuštění bf4 na nových konzolích...sry za ot
Jelikož je SONY ve ztrátě, tak si určitě nedovolí dát Xboxu náskok, už teď posledně u Ps3 toho celkem litovala, obě konzole vyjdou koncem roku 2013 / oznámení E3 2013. (Můj názor)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu