Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 3


shark.sea

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Čau chlapi jen se chci zeptat mám v plánu koupit si Battlefield 3 na PS3 a zajímalo by mě jak je to s ovládáním,mířením? chci přejít z Modern Warfare 3 kde bylo ovládání libové, ale včera jsem hrál po dlouhé době třeba Medala a míření bylo jako by stěžklé a měl jsem velmi málo killů než třeba v MW3. Někde jsem slyšel že ovládání B3 a Medala je zhruba stejné jen se chci ujistit do čeho jdu díky za vaše reakce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem nebyl na xboxu a asi ani dneska nebudu, je to už i pro CZ hráče nebo to se snad nikdy nedočkáme??
Četl jsi vůbec co jsem psal sakra? Žádnej účet migrovat nemusíš ani tak, je to celý prostě takový posraný, stačí jen v settings dočasně pro stáhnutí změnit locale na US proboha...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Četl jsi vůbec co jsem psal sakra? Žádnej účet migrovat nemusíš ani tak, je to celý prostě takový posraný, stačí jen v settings dočasně pro stáhnutí změnit locale na US proboha...

Asi se nechápeme. Já vím že mi stačí změnit v settings tu zemi a už jsem tak udělal, ale jen chci vědět důvod proč to nejde pro CZ učty, nemá to logiku. A pochopil jsem když jsi napsal jednou že nemusim migrovat, tak že nemusim migrovat, trochu slušněji by to mohlo jít. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slušně? Žádné sprosté slovo jsem nenapsal ale pokud tě tam cokoliv urazilo tak jsem to nemyslel nijak špatně a urazit jsem tě ani nijak nechtěl, ale jinak pro CZ účty to je, ikdyž tam nastavíš locale jiné tak je to furt CZ účet, to se nemění, jinak nemám tušení proč tomu tak je, ale tenhle problém má více zemí, hlavně východní evropa pokud vim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jaká je vaše nejoblíbenější zbraň v BF? :) jak nejradši hrajete? Ptám se jen tak z nuda. My answer: PP-19/PKP Pechneg. Nejraději hraju s C4, cokoli s něma, ale prostě když někoho zabiju C4 mám několikanásobnou radost

JJ, s C4 je dobrá sranda. Nejvíc potěší to naházet na vrtulník a čekat, až někdo nasedne a vzlítne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diskriminace :D Proč už nejde laiser zaměřovač na little birdy? To si zas malé děcka spamovaly EA že je furt zabijí s laisrem a naváděnýma?

Laser Painter je teď na sedadle vedle pilota, protože naopak malá děcka tohle začala zneužívat, proč myslíš, že Laser Painter nemá řidič tanku a CITV je na 3.pozici? to by vrtule padaly jako švestky...je nutná spolupráce a tak to má být, patch je rozhodně k lepšímu...

JJ, s C4 je dobrá sranda. Nejvíc potěší to naházet na vrtulník a čekat, až někdo nasedne a vzlítne :D

ano, to potěší leda toho, kdo si netroufne hrát normálně, zašívá se a musí to tam za něj vodehrát ostatní, z CW by si letěl s vostudou. včera jsem zrovna jednomu k.okotovi vod nás odpaloval C4ky, až se odpojil. poradím ti, běž na CQ a házej C4 na vlajky, tam si nahrabeš a jestli tě to tak těší, tak se rozhodně vystříkáš:thumbup:...céčkaři zas.raný , tfujtajxl ksindl jeden...to seš ty? http://battlelog.battlefield.com/bf3/cz/user/Sibrand25/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, to potěší leda toho, kdo si netroufne hrát normálně, zašívá se a musí to tam za něj vodehrát ostatní, z CW by si letěl s vostudou. včera jsem zrovna jednomu k.okotovi vod nás odpaloval C4ky, až se odpojil. poradím ti, běž na CQ a házej C4 na vlajky, tam si nahrabeš a jestli tě to tak těší, tak se rozhodně vystříkáš:thumbup:...céčkaři zas.raný , tfujtajxl ksindl jeden...to seš ty? http://battlelog.battlefield.com/bf3/cz/user/Sibrand25/

Ano další cryer co si stěžuje na součást hry... Neni lepší pocit než naložit jeep c4kama a vyrazit a kamikaze cestu :D Nebo na kanálech TDM náhodně rozházet c4ky a po chvíli odpálit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jaká je vaše nejoblíbenější zbraň v BF? :) jak nejradši hrajete? Ptám se jen tak z nuda. My answer: PP-19/PKP Pechneg. Nejraději hraju s C4, cokoli s něma, ale prostě když někoho zabiju C4 mám několikanásobnou radost

mám moc oblíbených zbraní M16A3, AEK, M4A1, ACW-R, M249, M417, UMP, P90, M1911 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano další cryer co si stěžuje na součást hry... Neni lepší pocit než naložit jeep c4kama a vyrazit a kamikaze cestu :D Nebo na kanálech TDM náhodně rozházet c4ky a po chvíli odpálit :D

hele, to ti proradim ještě lepší fintu a součást hry, při odpočtu na začátku hry rozházej C4 na spawnu, přepni se do druhýho týmu a hned jak začne hra, tak je odpal, to budeš mít orgasmus, to ti garantuju:wohow: není zač, only in BF3...

včera dva ko.koti dávali C4 na vlajky, moje zásada: po třech deathech si beru SPAS-12 a dávám taky C4, po třech triple killech oba céčkaři ze hry utekli jak spráskaný psi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele, to ti proradim ještě lepší fintu a součást hry, při odpočtu na začátku hry rozházej C4 na spawnu, přepni se do druhýho týmu a hned jak začne hra, tak je odpal, to budeš mít orgasmus, to ti garantuju:wohow: není zač, only in BF3...

včera dva ko.koti dávali C4 na vlajky, moje zásada: po třech deathech si beru SPAS-12 a dávám taky C4, po třech triple killech oba céčkaři ze hry utekli jak spráskaný psi...

To už jako srabárnu beru, ale ne normálníhraní s C4kama :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

že jo:) na vlajce v Close Quarters nebo na cizí základně na technice nemaj C4 co dělat (v CW se to zakazuje), v ostatních módech to beru.

Jestli jsou noobovske C4 tak co ty tvoje brokády se kterýma máš tolik killu? Pro mě jsou největší sráčí ti kteří hrajou s brokádama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli jsou noobovske C4 tak co ty tvoje brokády se kterýma máš tolik killu? Pro mě jsou největší sráčí ti kteří hrajou s brokádama.

Největší srá** jak ty řikáš jsou pouze ti co si dokážou jenom stěžovat na jakoukoliv zbraň která je součástí hra.... ale toho srá** bych upřesnil jenom na nooba / děcko / ulíženýho ♥♥♥♥♥♥a co dostal na prdel :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli jsou noobovske C4 tak co ty tvoje brokády se kterýma máš tolik killu? Pro mě jsou největší sráčí ti kteří hrajou s brokádama.

:D neřek jsem že jsou noobovské, já eufemismy nepoužívám, řek jsem rovnou, že na vlajky je dávaj jenom s.rágory, co neumí dát kill jinak. a co to meleš, ty trdlo? tolik killů shotganama? tobě připadá, po 10 měsících hraní, že je 1400 killů MK3 a DAO hodně?:D ty jsi vtipálek, ty asi moc dlouho nehraješ, viď?...když už to řešíš, já mám z 18 zbraněma přes 1000 killů, z toho jsou 4 shotguny při použití na C4-lamas:-x. Už jsem to psal, ale tobě jako extrama.gorovi to zopakuju eště jednou: když mě někdo v CQ odpálí 3x po sobě C4, zásadně se neodpojuji, beru taky C4 a shotgun a vidíš např zde http://battlelog.battlefield.com/bf3/cz/battlereport/show/58204622/4/ saiga fíííí;). To bys viděl jak přizdis.ráči a kempy s C4 utíkají, když jim to dá taky někdo sežrat jejich meducínu:love:

Jak na problémy s Armored Kill na Xboxu: http://www.battlefield-3.cz/problemy-s-ak-na-x360-a-bf3-premium-edici/

EDIT: na vysvětlenou: extrama.gora jsem nemyslel nijak vážně, jedná se o repliku z filmu Homolka a Tobolka ve scéně o bouchání:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

C4 for the win, pro mě je to jedná z pár věcí kvůli které jsem si koupil premium a bf3 ještě hraju, největší zábava s tím je.

jo borci co s C4 umej sou i pekne nebezpecny (nemluvim o kktech - sry guys, ale to je fakt <> takhle hrat :P - co nalozej C4 na tanky, jeepy a cekaj, kdo si do nej vleze, aby ho mohli odpalit az bude u 1 enemy pesaka :blejt:. ), pokud to nekdo umi, tak hlavne v tanku se druhej moc necape.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, měl bych takovou (blbou :D ) otázku...jde o PSN, je tam BF3 Premium za 1290,- když bych si to koupil tak je to celá hra v premium nebo jen nějaký premium účet (bez celé hry)? Do pochybností mě uvedl nápis "Game Pack" který je vedle názvu v PSStore, jinda tam je třeba Full Game... díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu