Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 3


shark.sea

Recommended Posts

ahoj, měl bych takovou (blbou :D ) otázku...jde o PSN, je tam BF3 Premium za 1290,- když bych si to koupil tak je to celá hra v premium nebo jen nějaký premium účet (bez celé hry)? Do pochybností mě uvedl nápis "Game Pack" který je vedle názvu v PSStore, jinda tam je třeba Full Game... díky

To bude jen dlcka jak býva season pass .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

saiga ?? ... :dozey:

Přestaň se tu vytahovat.. :nospam:

Každopádně souhlasím, s tvým bojem, proti lamkám, se C four... :D

no, tak se mi jednou něco povedlo (po 5ti odpáleních na vlajce se asi nasere každej) :sorry::D

A jak to najdu na ps store? Nic takoveho sem tam nenasel :( kouksl sem i na us store

tady jsou popsána nějaká řešení problémů s Premium edicí http://www.battlefield-3.cz/problemy-s-ak-na-x360-a-bf3-premium-edici/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli dam z psn 1600,- za celou hru nebo 1900,- za premium edition uz neni tak hrozny kdyz v zom budou vsechny addony atd...a jeden slot bych prodal takze by to vysli na 1000,-...

Sent from my iPhone using Tapatalk

mozna se spis vyplati prodat BF3 a pote koupit krabicovou Premium edici, ve ktery mas BF3 hru + Premium obsah, prodavat se ma za nejakych 1400,- ... Tak to udelam ja. V nabidce napr tady, http://xzone.cz/nahledps3.php3?idg=814 ale i jinde. Na PSN mi to prijde zbytecne drahy (i kdyz ve dvou je to 1000,- na kazdyho no...), ale takhle ma clovek aspon BD disk do policky :).

Coz mi vnukuje otazku, zda kdyz doted hraju BF3 z PSN stazeny, a koupim si BF3 PE na disku, zda se mi nactou puvodni staty, nedej boze abych musel hrat vse od nuly???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja krabicovku nemam, takze u me jde jen o koupi a ted hledam nekoho kdo by to semnou vzal na pul...cena -000,- je v pohode za pe...

A ja nejsem zadnej zneratel, ja si tu hru radsi ulozim na hdd nezn na policku :P :D kdyby ste vedeli o nekom kdo by mel zajem o koupi tak dejte vedet... Mockrat diky :)

Nejsi sice odbornik na bf, ale mam za to, ze kdyz do ted hrajes z bd a potom z hdd tak to hru ani data neovlivni...vse mas ulozene na hdd jako save data a na svem uctu ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo borci co s C4 umej sou i pekne nebezpecny (nemluvim o kktech - sry guys, ale to je fakt takhle hrat :P - co nalozej C4 na tanky, jeepy a cekaj, kdo si do nej vleze, aby ho mohli odpalit az bude u 1 enemy pesaka :blejt:. ), pokud to nekdo umi, tak hlavne v tanku se druhej moc necape.
Pro mě je největší ispirací birgirpall, všechny jeho videa jsem viděl asi 3x, a už jsem dal už i nějakou desítku killů z helikopterou nebo jetkou na který jsem připevnil C4 pak vyskočil a bum na tank nebo něco jiného. Není to moc teamové hraní ale to mi je ukradený at si už o mě lidi myslej cokoliv :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to ses teda ukázal... C4 na džípu/čtyřkolce... budiž ale na helině nebo jetu? To je cenná technika která může dost pomoci týmu... už se nedivim že hratelnost BF jde do prd♥♥♥ když to hrajou děti... prodat to jen osobám 18+ a byla by to hned lepší hra :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to ses teda ukázal... C4 na džípu/čtyřkolce... budiž ale na helině nebo jetu? To je cenná technika která může dost pomoci týmu... už se nedivim že hratelnost BF jde do prd♥♥♥ když to hrajou děti... prodat to jen osobám 18+ a byla by to hned lepší hra :cheesygrin:
Kecáš p*čoviny, lidi to hrajou pro zábavu a když chtěj spolupráci, tak at si udělaj třeba private match nebo jdou na HC, já ve většině her jsem vždy teamovej hráč, nikdy nejdu jen za sebe, ale v BF3 je mnoho zábavnějších věcí než to. Prej prodat to jen osobám 18+, co je to vůbec za retardovanej nápad, jasně at to nehrajou 7-10 letí spratci aby to nebylo jako CoDko ale tak prostě WTF?...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kecáš p*čoviny, lidi to hrajou pro zábavu a když chtěj spolupráci, tak at si udělaj třeba private match nebo jdou na HC, já ve většině her jsem vždy teamovej hráč, nikdy nejdu jen za sebe, ale v BF3 je mnoho zábavnějších věcí než to. Prej prodat to jen osobám 18+, co je to vůbec za retardovanej nápad, jasně at to nehrajou 7-10 letí spratci aby to nebylo jako CoDko ale tak prostě WTF?...

pic*v*na to neni, bavi se akorad ten kdo jak troll hazi C4 na vsechno co jezdi nebo lita... Hodit C4 na Apache a pak ho odpalit, je ta nejvetsi trollovina, pokud neumim s apachem litat a zabijet, tak do nej preci nesedam abych pak sejmul 1 vojaka tim ze to do nej napalim a odpalim C4. To je fakt na ban takovejhle pristup. PAk lidi co by s tim neco zahrali (to same i s jetem) tak se do toho vubec nedostanou, protoze kempis v menu do ty doby nez se ti ukaze nejakej stroj na respawn, a tak stale dokola... fakt lame pristup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kecáš p*čoviny, lidi to hrajou pro zábavu a když chtěj spolupráci, tak at si udělaj třeba private match nebo jdou na HC, já ve většině her jsem vždy teamovej hráč, nikdy nejdu jen za sebe, ale v BF3 je mnoho zábavnějších věcí než to. Prej prodat to jen osobám 18+, co je to vůbec za retardovanej nápad, jasně at to nehrajou 7-10 letí spratci aby to nebylo jako CoDko ale tak prostě WTF?...

ty kecáš pí.čoviny, ty si jdi zkusit s.rát kámoše do privátu s džihád technikou, ale to bys jich potom už asi moc neměl, protože i ze způsobu hry se pozná povaha člověka, že:) a dál, co má společnýho spolupráce s kemperským HC??? Mimochodem, někde je BF3 od 18 let a asi věděli proč...

post-46689-14687161418095_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale ten nápis 1x+ nemá význam to tam vůbec tisknout , protože to stejnak rodiče nebo děcka koupí a neptají se tě kolik máš apod..

ze zákona je to povinnost, takže na obalu tato informace být musí, že to prodejci nedodržují kvůli vlastnímu většímu zisku je druhá věc (viz např. metylalkohol z kapaliny do ostřikovačů v chlastu), že se rodiče nezajímají o to, co hrají jejich děti a hlavně se ve hrách ani nevyznají, to je další problém, ale těžko je osočovat, jsou uštvaní v tempu doby a maj co dělat aby dali svým ratolestem nažrat, navíc ve fungujícím rodinném zázemí, děti už od malička dokáží rozeznat dobro/zlo nebo realitu od fikce. Mluvím z vlastní zkušenosti, protože přesně vím, co moje děti hrají a dokonce mají v 8-10ti letech povolen CoD nebo sérii AC, ale např. Silent Hill nebo Manhunt hrát nesměly a musím říct, že ani nechtěly, když jsem jim ukázal dušení igelitkou s následným vypícháním očí střepem:), stačilo je neojebávat, ukázat a rovnou se zeptat, jestli takové hry chtějí hrát...a vida, samy nechtějí:)

abych nebyl mimo topic, na originu je sleva na BF3 pro PC za 10 ojro, EA už neví, jak těm zlodějům softu strčit hlavu do pr.dele:)

post-46689-14687161419739_thumb.jpg

EDIT: tak tohle už je opravdu BF tragédie...víte proč někdy nemůžete zaříznout v animaci protihráče? Protože zrovna někdo někoho zařezává jinde:D:D:D a Dice povolili jen jednu animaci na serveru ve stejný čas:D viz článek http://www.battlefield-3.cz/proc-nuz-v-battlefieldu-3-ne-vzdy-funguje-jak-ma/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no kdo v dnešní době dodržuje 18+ u her, cigaret, alkoholu atd :D taky mi neni 18 a dělám leccos...na druhou stranu někomu může být 30, bude hrát hry od 18 a bude dělat pí****ny a chovat se na serveru ledajak ;)

Save data ti podle mě půjdou ale s dlc nevím.

Neznáte někdo nějaké dobré, české bf3 forum? Kde bych případně mohl sehnat někoho na společnou koupi BF3 Premium Ediot z PS Store? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slavíme 10 let série Battlefield! foto z předváděčky BF1942 na USS Hornet před 10ti lety, co dneska flákli Dice na twitter http://instagram.com/p/Py5LCvrMBR/ a pár remástrovaných výročních artworků na pozadíčko http://blogs.battlefield.com/2012/09/10th-anniversary-intro/

a něco pro rockyzze:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

btw minulej tejden se mi povedlo sestřelit v armored kill asi 3 heliny a dokonce jednu stíhačku to vše za pomoci stíhače tanků :wohow: takže nějaký lítající džihády mám v pi♥♥ :D

tak v tom případě už máš hotovo a můžeš dělat už jen toto:)

post-46689-14687161420805_thumb.jpg

EDIT: Seznam budoucích úkolů na kamufláže zbraní pro premianty http://www.battlefield-3.cz/budouci-ukoly-pro-majitele-battlefield-premium/#comment-33391

post-46689-14687161423331_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu