Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa10 on-line turnaj


dessperadoss

Recommended Posts

post-31439-14687158113867_thumb.jpg[ATTACH=CONFIG]14151[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]14098[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]14097[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]14095[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]14093[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]14092[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]14092[/ATTACH]Otevírám turnaj ve FIFĚ10 na PSP.Vše už je hotové,hraje se na 6 minut,na legendární úroven,kdyby se chtěl ještě někdo přihlásit tak mi napište do pm jinak už je vše hotové

SKUPINA A: Desspi-Chelsea (já),Yoker-Manchester City,Rudinger-Juventus,TzereCZ(t-zere)-Manchester United,marack666-Real Madrid,Rousato-Arsenal,Puu

SKUPINA B: Rehous-Barcelona,Kosanjunior(Braun)-Španělsko,Lasicek-Liverpool,Hošánek(houseparty)-Olympique Marseille,Hackys-AC Milan,FreeZee(FxR)-Slavie Praha

Hrát se bude každej s každým ve skupině,postupují prví čtyři ze skupiny,nasleduje čtvrtfinale-semifinale-finále

Postup jak hrát on-line:Spustite Fifu10-dáte v menu MULTIPLAYER-INFRASTRUCTURA-připojite se k wifině-vytvoříte si svuj nový účet (vyplníte pár údaju)-pote se ocitnete v menu on-line-dáte LOBBY-BEGINNERS-a tam se najdeme a pozveme-

A VÝSLEDKY MI PIŠTE DO ZPRÁV (PM)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 117
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Čaute, já bych se přidal, ale mám s tím menší problém. Vždycky když chcu hrát online tam mi jde tak 1 hra z 15-ti, najde mi to soupeře, začne se nahrávat zápas a pak mě to vykopne že spojení se soupeřem bylo ztraceno, fakt nevím v čem může být problém...

Jinak s tou obtížností je to jedno ne? Myslel jsem že platí jenom když hraješ proti umělé inteligenci, a že když hraješ proti někomu, tak ta obtížnost závisí na tom jak je dobrý tvůj soupeř. Jinak se mi zdá ta Legendary obtížnost nějáká divná, vždycky když si nastavím Legendary obtížnost tak se mi to zdá takové lehké a když tam mám o stupeň "lehčí" obtížnost, tak je to mnohonásobně těžší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry hoši.. denska mě celý odpoledne nejel net :( a domluvil bych se na určitý časy.. prosdtě třeba každý půl hodiny by se něco hrálo.. buď přidete nebo ne, ale aby tam každý půl hodiny někdo byl nebo tak nějak. abysme se furt nemuseli domlouvat na foru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu