Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa10 on-line turnaj


dessperadoss

Recommended Posts

  • Odpovědi 117
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Po dlouhém rozmýšlení sem te tedy ještě vzal,ikdyž jsem už registraci uzavřel,dal sem tě do skupiny B,máme to vždycky v prvním příspěvku kde kdo je

Jinak už vím proč se někdo z někým nespojí: jestli má hráč hur stáhlou a protihráč jí má koupenou na cd,tak to bude menší problem,a jestli někdo má hru v CZE a druhej staženou v angličtině tak to bude taky problem.Jesli má někdo problem se spojenim tak mi to napište do pm a já ho dám do druhé skupiny ;) sledujte časem ty tabulky,budu to ještě měnit,jinak turnaj už běží

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, Taky mě napdalo proč to neuděláme jak říkal FxR. Takže Prosím vás kdo má FIFA 10 Original CZ UMD ať to dumpne cez isotool myslim nebo nějak tak a ať to nahodí nejlépe na torrent a nechá seed bo třeba na uložto s kompresí nejlépe max. do 1,5GB díky Btw: jdu se tam podívat (na ten fifa net) . Jo a Desspi, když tak mě plz hoď do nějakýho roomu nebo jak se to dělá :D Jo a asi mam jako jazyk jedině FR já rozumim ale mohlo by to dělat ''ten'' online problém...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu