Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa10 on-line turnaj


dessperadoss

Recommended Posts

  • Odpovědi 117
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak jsem to zkusil, s rudingerem jsem to zkusil 1x ale bohužel tam nastala známá chyba že se nejde se soupeřem spojit a s FreeZee jsem to zkusil taky 1x a s ním mi to šlo celkem plynule(skoro bez lagů-v porovnání když jsem to hrál s cizincema)

Ale jelikož se FxR taky nemůže spojit rudingerem,tak to může znamenat, že má jinou verzi my dva, což by znamenalo, že teorie o verzích je správná a opravdu by stačilo kdyby si každý stáhl stejnou verzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky váš štvou ve fifě cizinci?, jednomu borcovi jsem dal v prodloužení gól, chvilku potom "náhlá ztráta signálu" i když celý zápas jel celkem plynule, dalšímu borcovi jsem nevím jak dal gól po 55 vteřinách přes půlku hřiště, najednou pauzové menu a další "náhlá ztráta signálu", ti podvodníci vždycky když v zápase který je hodnocený prohrávají tak prostě vypnou internet, pak se jim to asi nepočítá nebo co...celkem mě to naštvalo, asi pochopili, že na mě nemají:D, ale s váma se hraje v pohodě, jenom škoda že ne všichni mají stejnou verzi, asi si dám do PSP i ENG ISO a nechám si tam i CZ ISO...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu