Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

psn stálá skupina


Rowan

Recommended Posts

jelikož nemám dlouhodobě sloty tak bych chtěl vytvořit skupinu, je možne že vezmu 2 sloty já tudíž mě chybí tři lidé. mam nějaké vybrané a ti budou mít přednost, hlavně tedy kvuli zkušenostem z předchozích našich obchodů. dalši podminky se dozvi až vážní zájemci, ale hlavni podminkou bude skype a věk 18let a výše....takže...

....jako bonus a částečný první vklad přiložim jeden svůj učet /4 sloty volne/ kde je něco málo již nakoupeno za 500,- (Pain, Dead Nation, WipEout HD Fury, wolfenstein 3d, Uno...... možna ještě něco :) )

1: Rowan

2: GTA-SAP

3: deepthroat

4: JohnnyX360

5:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky by mě zajímalo něco blíž, docela se mi to zamlouvá, největší potíž jsou asi hry co se budou kupovat a potom pokud bychom do toho šli, tak bych chtěl mít heslo od toho účtu ať si můžu kdykoli smazat a zase stáhnout na hdd cokoli budu chtít, když je toho víc, tak se to hodí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem to myslel tak, že například Rowan už skoro všechny hry z PSN má... takže určo nepřistoupí k tomu aby se koupila náká hra kterou už vlastní, takhle to bude velmi složité... já např, mám z PSN jen asi 2 hry... ale někteří jich mají třeba už 20, takže pak bude problém aby se domluvili...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem to myslel tak, že například Rowan už skoro všechny hry z PSN má... takže určo nepřistoupí k tomu aby se koupila náká hra kterou už vlastní, takhle to bude velmi složité... já např, mám z PSN jen asi 2 hry... ale někteří jich mají třeba už 20, takže pak bude problém aby se domluvili...

Já mam z PSN přes 50 her takže třeba pro mě by měly smysl prakticky pouze ty nově vyšlé

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom případě bych do toho šel, ale chtělo by to předem nastavit pravidla, ať už co se týče frekvence plateb nebo kupování her

wenca: Teoreticky ano, reálně ne. Sony dá se říct v našem regionu (východní Evropa) sdílení tiše podporuje, respektive ho ingoruje, má z toho vyšší zisky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem dnes na webu bohuzel jen pres iphone. Jinak urcite chci aby ve skupine byli duverihodni a provereni clenove CF. chtel bych mit hesla k tomu uctu, abych mel ke hram kdykoli pristup pokud je budu chtit stahnout znovu a zaroven se nebat, ze nekdo jiny hesla zmeni.

Nejvetsi potiz bude asi s vybiranim her. Budeme nakupovat az kdyz vsichni reknou ano, nebo pojedeme hlasovani (treba kdyz 4 z peti budou chtit nakoupi, tak se posledni musi pridat)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viděl bych to na demokratickou většinu 3 z 5ti pro nové PSN hry, případně 5 z 5ti pro starší PSN hry a hry co jsou zároveň na BD. Co vy na to?Přístup k účtu kdykoliv je snad samozřejmý, myslím že neni důvod měnit heslo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže koncept jak napsal deep, na platbach se dohodneme, gta-sap je muj svagr takže ten je ok, deep a johny pro mě prověření doufam že oni se mnou do toho pujdou, takže my 3 bychom se meli schodnout na poslednim, doufam. heslo by se logicky nemenilo :) vice pravidel atd atd tedy na skype nejlepe :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu