Jump to content

wencaCZE

Members
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  100%

About wencaCZE

 • Rank
  Member
 • Birthday 01/24/1980

Informace

 • Home
  Milovice
 1. Já kupuju plusko začátkem roku to je vždy akce a stojí +- 900,-kč.
 2. Dlouho očekávaná hra vyjde s českými titulky http://konzolista.tiscali.cz/articles/onearticle?link=the-last-of-us-dojmy-z-hrani-174218 Oficiálně potvrzeno http://games.tiscali.cz/oznameni/postapokalypticke-the-last-of-us-u-nas-vyjde-i-s-ceskymi-titulky-62742
 3. 1-Já mám obě strany v čestině.Přední nápis Buzz světový kvíz,zadní Jste hvězda show ....... 2-potřebuješ bzučáky+příjímač který vrazíš do ps3
 4. Taky občas o víkendu dáme. wencaCZE
 5. wencaCZE

  Nefunkční PSN.

  Čistě teoreticky,když budu využívat online uložiště sejvů tak mám teďka prostě smůlu?
 6. Třeba já si kupil fake ds3 záměrně a byl jsem spokojene,sice má menší citlivost a kratší výdž baterie,ale mě posllužil dobře. Ale to hlavní je,že stál 300 kč. Nedávno jsem koupil v datartu ds3 za 599 kč,ale to bylo tím že u něj měli špatnou cenu.Trošku se cukali,ale na konec ho dali.
 7. Já mám zase opačnou zkušenost.Koupil jsem na aukru dva nové ovladače za 700 měli být origo,ale podle ceny bylo jasný že nebudou.Už je mám víc než rok a fungujou v pohodě.Dokonce funguje i sixaxis.Nemají zadní nálepku a na menu tlačítku není znak ps,ale nápis p3.Analogové páčky nejsou tak citlivé a přesné jako origo+kratší výdrž baterie,ale používám je pouze na Fight Night na kterém jsem už oddělal 2 origo ovladače takže mi to nevadí.
 8. Čus,hraje někdo pravidelně?
 9. Jasný můžem dát i s vlastníma boxerama.Já jsem nakonec taky něco málo přikoupil,protože to jinak nešlo a o to jim v EA šlo.
 10. Nejvíc hraju head to head sice jsem něco málo v mínusu,ale baví mě to.V championship jsem v sice plusu,ale zas mě to moc nebaví,protože tam jsou nevyrovnaný síly. Hru jsem koupil v den vydání a už druhý den měli soupeři ovr 90 a víc což nejde uhrát,ale jedině koupit a to mě štvalo,protože tě doslova umlátí sebevětší lama.Řešil jsem to tak že jsem s nima prostě nehrál a při výběru boxera jsem hru opustil. Taky je nefér,že když někdo prohrává a vyskočí ze hry tak ti to(většinou) nezapočítá bod. Jinak stejně jako FN4 je to hra kterou hraju pořád a občas jí proložím nějakou jinou hrou :)
 11. Možná to bude tím,že musíš vyhrávat :-).Já moc world championship nehraju,protože je to nespravedlivý jsou velký rozdíly mezi rnk kterej jde koupit za reálný prachy a úplná lama ti v poho nandá.Rád si s tebou zahraju v neděli mám cely den. Myokard:Jestli se nepletu tak za ty xp body můžeš kupovat rúzný vylepšení jako je stamina,síla... tam jak vylepšuješ boxera dáš r1 na další záložku a tam to je.
 12. wencaCZE

  online hraní?

  Věř nebo ne,ale i když je to zdarma tak to funguje :thumbup:
 13. Já jsem si move koupil vyzkoušel a odložil právě kvůli nutnosti co chvíli kalibrovat.Třeba Sport Champion celkem ujde,ale dohrát Killzone 3,Dead Space Extraction...to bych přišel o nervy a dost možná i o tv. Tady je video jak na kalibraci move
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy