Jump to content

Stalker


Dana.317

Recommended Posts

Stalker 2 měl původně být kromě PC i na na PS3 a Xbox 360, zatím poslední zprávy hovoří o tom že bude jen na Xbox 360 z toho důvodu že vývojáři mají s PS3 problémy a hra byla prý na této konzoli téměř nehratelná. Já doufám že dřív nebo později výjde nakonec i na PS3, doufám že vývojáři na ni ještě zapracují, byla by to škoda.

Jestli bude i původní Stalker na konzolích o tom se nehovoří a asi ani nebude, o tom dost pochybuji, ale je možné všechno

Link to comment
Share on other sites

? To by si chtěl jako spouštět hry na ps3 bez použití Cellu? :D :D :D

ne proste kdyby tam byl jinej chip... se koukni ten cell vlastne zabranuje pouzivani jáder naplno... je jedno jestli tam mas 4 nebo 50 proste kdyz tam bude cell tak to bude na prd... (nevim nevyznam se v tom tolik ale nekde sem to cetl :D )

Link to comment
Share on other sites

Máš pravdu, nevyznáš se v tom.

Cell jako takový rozhodně není špatný procesor. Co je ovšem trochu problém, je to, že vyžaduje úplně jiný přístup, než klasické procesory, které jsou v PC a Xboxu. Je to dobře vidět na exkluzivních hrách, pokud je hra napsaná pro PS3 a tedy rovnou počítá s Cellem, problémy nemívá a výsledky jsou skvělé.

Link to comment
Share on other sites

Ono jde o to že za neustálým naříkáním vývojářů na to že je na ps3 složitý vývoj stojí lenost. Udělají hru na pc a jelikož je X360 strukturován podobně, není potom problém s převedením na něj. A protože ps3 je na úplně jiném základu, musí trochu zapojit mozky a ruce a to se jim pochopitelně nelíbí, protože to je práce navíc :) Jak už tu ale říkal Nanaki na exkluzivních hrách co vznikají přímo ,, na Cell ,, jde dosti vidět že to jde.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy