Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Universal Pandora Battery


mootoo

Recommended Posts

akorat moc nechapu tohle:

Obsluha:

Ak chcete pouzivat novu pandoru prekopirujte obsah adr slim na root karty

Ak fat pandoru tak z adr fat ....jak jako novou pandoru.??

no ide oto ze adresar fat je pre dg fatpsp(1.50)

a slimadresar je univerzal (update 3.71m33)

kapisto? ak mas ir shell dokazes si to v psp prekopirovat hocikde ako to prave potrebujes prave testujem priamy dg cez staru pandoru na 3.52m33 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jasny..takze kdyz ja mam fat dam si to z adresare pro fat..a kdykoliv budu chtit si udelam dg na 1.5..chapu to dobre ne.?? jestli to tak je tak je to celkem pohoda..;)

EDIT:mootoo kdyztak pod na ICQ pridal sem si te..

EDIT2: tak mi to nejde..asi delam neco pstane..najizdi mi to porad do pandoras menu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze se mi to koncne povedlo vsechno funguje baterka jede v pohode..ale jak uz rikal mootoo sleep mode nefunguje takze pokud budete mit neco rozehranyho a vypnete to uz se vam hra neukaze tam kde ste skoncii takze na to bacha..v klidu se dostanete i do pandora menu..;)

EDIT:dokkonce se mi povedl i sleep mod udelat..takze by to mozna mohlo jit..este skusim dg na 1.5..jestli mi to pude..

EDIT:tak downgrade se taky poved jeste chci dodat pokud v PSP budete mit jinou kartu zen tu na ktery mate ty soubory bude se to tvarit jako brick..:!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak som rad ze sa to wockovi podarilo mala instruktaz cez icq nebola na skodu ;)

v podstate to funguje aj ako lock psp musi byt na karte ipl inac to nenabehne a tvari sa to ako brick co je v mojom pripade (2ks decko) docela ucinne :D proste staci vymenit kartu a nikto to nezapne.

BTW:cielom mojho snazenia je ulahcit zivot downgraderov !!! preto vas prosim neberte za DG peniaze !!!! ved soft ktorym to robite ste ani nenapisali a ani nekupili ked vam niekto peniaze bude davat poslite ich autorom tj NOOBZ alebo DAX !!!!!!!!!!!!!!!!! oni su ty komu dakujeme za HB a ISO!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Jelikoz jsem si chtel udelat pandora baterku tak jsem si stahl psp ms multi loader a ten fachcil tak jak jste tu postovali ale dalsi soubor uz nebyl k mani tak jsem si z druheho navodu stahl pandora_creator_3.xx_Fat_Slim_battery no a udelal jsem si pandora baterku tam ale jak poznam rozdil mezi normal a pandora baterkou ?? jak poznam ze je to hotove ?? napise mi to ze battery pandorized.... a nic se dal nedeje. normalne jde ten program vypnout a vse bezi jako pred tim. takze mam pandora battery ci ne ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu