Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Update na dash 13599, flash v LT + 2.0


piszkot

Otázka

Zdravím tak jsem si pročítal toto forum a chtěl bych se pustit do flashe nejnovějšího FW pro mou mechaniku BENQ VAD6038

Ale mám pár dotazů:

Četl jsem že je lepší nejdříve nahrát OFW do mechaniky, pak udělat update na dash 13599 a pak až flashnout LT +2.0

nebo můžu rovnou nahrát nejnovější dash 13599 který mi flashne mechaniku na origo fw a až pak flashnout na LT +2.0?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Jeste jedna otazka který FW z te slozky CFW mam presne vybrat mam BENQ VAD6038 rev: 64930C .... ale kdyz vyberu v JF target FW LTPlus-benq-v2.0.bin tak tam mam jiny rev: 04421C ... a ještě bych se chtěl zeptat co znamenají ty FW 0800?

edit: Takže od nového dashe se rev FW přepíše na verzi 04421C u Benq mechaniky? chápu to správně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jeste jedna otazka který FW z te slozky CFW mam presne vybrat mam BENQ VAD6038 rev: 64930C .... ale kdyz vyberu v JF target FW LTPlus-benq-v2.0.bin tak tam mam jiny rev: 04421C ... a ještě bych se chtěl zeptat co znamenají ty FW 0800?

edit: Takže od nového dashe se rev FW přepíše na verzi 04421C u Benq mechaniky? chápu to správně?

V target musíš mít tu verzi Benq FW, kterou máš aktuálně detekovanou - záložka MKT flash, tam vidíš co máš teď (pravděpodobně 04421C) to samý musíš mít v target - jiná verze než 04421C není jako target pro Benq na výběr, protože po updatu dashboardu se ti změní 64930 právě na 04421C. Co je v source je celkem wurst,z toho se vezme v zásadě akorát DVD klíč.Jinak nejdřív udělej update na poslední dashboard, ten nedělej nikdy s flashlým FW, ale s oficiálním, pak teprve dej flash.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ano - přes flešku :

Stáhnout ho můžeš zde :

http://www.flashxbox.sk/dashboard-xbox-360/#clanok

Pomocí winraru to rozbal a složku „ Systém update „ dej na flešku .

Flešku zastrč do vypnutého xka a xko zapni .

Mělo by ti to nabídnout,jestli chceš update .

Dej „ Y „ a update proběhne .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ano - přes flešku :

Stáhnout ho můžeš zde :

http://www.flashxbox.sk/dashboard-xbox-360/#clanok

Pomocí winraru to rozbal a složku „ Systém update „ dej na flešku .

Flešku zastrč do vypnutého xka a xko zapni .

Mělo by ti to nabídnout,jestli chceš update .

Dej „ Y „ a update proběhne .

Přesně tohle chci udělat, akorát že když dám na flashku (NTFS) update tak vše ok ale když zapnu a vypnu xko tak nenaběhne nabidka na update, tak v xku flashku naformatuju a když tam chci dat update tak už je to formát flashky (fat32) a tam se mi zase nevleze ten soubor update tak co stím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Přesně tohle chci udělat, akorát že když dám na flashku (NTFS) update tak vše ok ale když zapnu a vypnu xko tak nenaběhne nabidka na update, tak v xku flashku naformatuju a když tam chci dat update tak už je to formát flashky (fat32) a tam se mi zase nevleze ten soubor update tak co stím?
Vyřešeno.Díky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
lidi mám jednu otazku včera mi udělal flasher nový flash LT+2.0 ale nedal mi tam nový dash mám tam ...146 můžu tedy normálně udělat update ? třeba přes flashku ?

Když bude updatovat z DB 13146 na 13599 už při LT 2.0 tak mu to neflagne xbox? To znamená že stačí hodit ofw pak fw a poté se libovolně nahodí DB, nebo by to mělo být s fw na ofw - update na DB a poté nový fw?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

O flag jde když se updatuje ze starého DB na 13xxx protože se tím smaže flash . Při dalším updatu z 13146 na 13599 už se FW mechaniky nemění . Takže je jedno jestli při tom je FW 1.9 , 1.91 nebo 2.0 . Aby nebyl flag , tak přechod ze starého DB na 13xxx by měl být v okamžiku originál FW mechaniky . Takže jak píšeš : z fw na ofw - update na DB a poté nový fw .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jsem svoje xko uspesne flashnul...nejprve zpet origo fw pak update na nejnovejsi dash a pak flash lt +2.0 ... Vsechno fici tak jak ma zkousel jsem i driver sf a funguje takze jsem rad ze to slo takhle po masle.

Dik za vsechny odpovedi na moje dotazy strasne mi to ulehcilo praci;-)

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu