Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iPhone 4S !


hans999

Recommended Posts

Tak co řikáte na nový iPhone 4S? Taky jste čekali iPhone 5 a dostali jste akorát vylepšený iPhone 4, jako já?

Docela komedie od Applu vydat po roce a půl designově stejný telefon, který má výkon, co už pár telefonů jiných značek několik měsíců mají. Pro mě osobně zklamání. Nechali klidně věřit lidi v něco víc, mohli říct, že se jedná jen o vylepšení. Několik měsíců se o tom psalo, na internetu se vymýšleli koncepty, jak to asi bude vypadat. Dokonce i e-Shopy už začli prodávat své iPhony 5 (předobjednávky) a pak si jen tak přijdou, hodí na stůl vylepšenou čtyřku a řeknou: "A teď se z nás všichni pose*rte, my jsme Apple":wohow: -> Zkrátka a dobře ukázali, že jim jde jenom o peníze a že značky jako Samsung a HTC začínají mít pomalu navrch. U nich by se něco takového asi jen tak nestalo.

Tim Cook: "iPhone 4S, Siri, iCloud. Všechno funguje v dokonalé souhře, a to dokáže pouze Apple. Jsem pyšný na náš tým. Apple je opět na špičce. Díky že jste přišli!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co jste jako čekali? Perpetum mobile, šestnácti jádro a vodotrysk? Apple představil super přístroj. Všichni si mysleli, že bude novej desing a to jenom proto, že lidi na netu trolovali a šířili nesmysly. Apple má výborně promyšlenej marketing a nikdy by neudělal nic, co by ho potopilo. Apple je tam, kde je, protože ví a umí. Srovnávat to s 3D mobilama nemá smysl, to je okrajová záležitost a využije to minimální procento lidí. To, co zbastlej ostatní výrobci, se nedá vůbec srovnávat. Androidu nepomůže ani 20 jader, dokud nebude odladěnej SW. Jo, klidně si zabečím.... bééé béé béééé

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si teda osobně myslel, že nepředstaví iphone 5, ale jen 4s jako u 3gska. Mně se design iphone 4 moc líbí, takže jsem i tak nějak rád, že zůstal stejný. Mám teď "teprve" 3gs a 4s možná časem pořídím. Chápu, že hodně lidí čekalo něco nového. Nicmene ja jsem dokonce za 4s i radsi. 1080p kamerka.. To je parada

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Grafika je perfektní a kamera taky nicméně jsem mile překvapen systémem který hodně ulehčí život a tak se ani není čemu divit že nový iphone nepřišel když je systém 2x rychlejší a má přes 200 nových funkcí. Čekal sem taky 5ku ale 4s je podle mě peckovej (dvoujádrová grafika kde to maj?) a stát bude stejně jako 4ka. Design se mi líbí a tak sem rád, že neudělali novej s tím předpokládaným zaobleným tvarem. Takže za mě dobrej tah co se týče systému a cen :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Grafika je perfektní a kamera taky nicméně jsem mile překvapen systémem který hodně ulehčí život a tak se ani není čemu divit že nový iphone nepřišel když je systém 2x rychlejší a má přes 200 nových funkcí. Čekal sem taky 5ku ale 4s je podle mě peckovej (dvoujádrová grafika kde to maj?) a stát bude stejně jako 4ka. Design se mi líbí a tak sem rád, že neudělali novej s tím předpokládaným zaobleným tvarem. Takže za mě dobrej tah co se týče systému a cen :)

Chceš vědět kde maj dvoujádrovou grafiku ... Tak třeba LG P990 Optimus X2 (tady něco malo o něm http://mobilni-telefony.nej-recenze.cz/recenze-lg-optimus-2x-p990-dvoujadrovy-android.htm ).... Dvoujádro a ještě k tomu akcelerovaná grafika Nvidie Tegra 2 ... Samozřejmostí je fotoaparát s podporou videa v 1080p rozlišení ... Takže Iphone třeba není špatný ale taky není první kdo přišel s touto technologii na trh ... rozdílná bude taky cena za Iphone 4S kolem 15tis kč... LG s Tegrou dvě se tedka na aukru dá sehnat od 6.500kč ...

Jinak tady je cena nového Iphone 4s http://www.mobilmania.cz/ocekavane-telefony/default.aspx?catprepared=1

V nejnižší verzy tudiž 16gb u nás bude stát 14tisíc kč... v 64gb za 19tis....

V USA za 16gb verzy chtěj 199dolarů verze Iphone 4S

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chceš vědět kde maj dvoujádrovou grafiku ... Tak třeba LG P990 Optimus X2 (tady něco malo o něm http://mobilni-telefony.nej-recenze.cz/recenze-lg-optimus-2x-p990-dvoujadrovy-android.htm ).... Dvoujádro a ještě k tomu akcelerovaná grafika Nvidie Tegra 2 ... Samozřejmostí je fotoaparát s podporou videa v 1080p rozlišení ... Takže Iphone třeba není špatný ale taky není první kdo přišel s touto technologii na trh ... rozdílná bude taky cena za Iphone 4S kolem 15tis kč... LG s Tegrou dvě se tedka na aukru dá sehnat od 6.500kč ...

Jinak tady je cena nového Iphone 4s http://www.mobilmania.cz/ocekavane-telefony/default.aspx?catprepared=1

V nejnižší verzy tudiž 16gb u nás bude stát 14tisíc kč... v 64gb za 19tis....

V USA za 16gb verzy chtěj 199dolarů verze Iphone 4S

Přesně tak, iPhona 4 mám a na 5tku jsem se docela těšil. Sice sem taky jednu chvíly spíš počítal s 4S, ale jak se začlo psát skoro každý den o iPhonu 5, tak jsem tomu začal věřit. Psalo se o tom fakt všude. Plno lidi o 5tce nepochybovalo. Pak přijdou s 4S. Výkon to má dobrej, ale v podstatě až na ten výkon, 64 GB verzy a lepší foťák to opravdu není žádná novinka. A iOS 5 podporuje i iPhone 3GS a oba iPady, takže kvůly novýmu systému určitě nemuseli zvyšovat výkon. Myslím, že mohli počkat ještě rok. Ty co mají 3GS a níž to možná ocení, ale moc součastných uživatelů 4ky po tom nesáhne a to je jich docela dost, pač 4řka byla přelomová a řešila plno nedostatků, které předchozí verze neměli.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chceš vědět kde maj dvoujádrovou grafiku ... Tak třeba LG P990 Optimus X2 (tady něco malo o něm http://mobilni-telefony.nej-recenze.cz/recenze-lg-optimus-2x-p990-dvoujadrovy-android.htm ).... Dvoujádro a ještě k tomu akcelerovaná grafika Nvidie Tegra 2 ... Samozřejmostí je fotoaparát s podporou videa v 1080p rozlišení ... Takže Iphone třeba není špatný ale taky není první kdo přišel s touto technologii na trh ... rozdílná bude taky cena za Iphone 4S kolem 15tis kč... LG s Tegrou dvě se tedka na aukru dá sehnat od 6.500kč ...

Jinak tady je cena nového Iphone 4s http://www.mobilmania.cz/ocekavane-telefony/default.aspx?catprepared=1

V nejnižší verzy tudiž 16gb u nás bude stát 14tisíc kč... v 64gb za 19tis....

V USA za 16gb verzy chtěj 199dolarů verze Iphone 4S

Ano za 6500,- ale bazar a 199 dolarů je cena na dva roky u amerického operátora. Nejsem extra zastánce vím že sou lepší telefony a mě 4ka stačí spíš se těším na iOS5. Tipuju spíš, že si iPhone 4S pořídí 3GSkaři

edit:// Nejvíc na tom telefonu stejně zbožňuju to vysoký rozlišení :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedočetli jste se náhodou, kdy přibližně 4s vyjde?
Měl by vyjít 14října na trh myslím ... Jak to bude u nás v Čr , a kolik jich bude k dispozici nikdo zatím neví ... Taky se mi ten telefon zamlouvá ale odrazuje mě ta cena 12K za základ bez možnosti rozšíření uložného místa ... Kolik minut videa se asi vejde na 8gb pamět ve FULL HD zobrazení... Za 12K mužu mít 32gb Iphone 4G
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8GB? to si trochu vedle základ je 16

http://smartworld.cz/apple-ios/apple-pracuje-na-levnejsi-8gb-verzi-iphonu-4-1938 Místo páte generace bude 4S a uvidíš sám že se na trhu objeví Iphone 4s ve verzy 8gb ... o tom se dlouho spekuluje že by to měl být low end ... zprava je ze 24.8.2011

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://smartworld.cz/apple-ios/apple-pracuje-na-levnejsi-8gb-verzi-iphonu-4-1938 Místo páte generace bude 4S a uvidíš sám že se na trhu objeví Iphone 4s ve verzy 8gb ... o tom se dlouho spekuluje že by to měl být low end ... zprava je ze 24.8.2011

No aktualne to ohlasene neni, takze bych veril nynejsi oficialni zprave nez 1,5 stare spekulaci :) Nerikam ze se pozdeji neobjevi ale pri launchi se s nim rozhodne nepocita....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://smartworld.cz/apple-ios/apple-pracuje-na-levnejsi-8gb-verzi-iphonu-4-1938 Místo páte generace bude 4S a uvidíš sám že se na trhu objeví Iphone 4s ve verzy 8gb ... o tom se dlouho spekuluje že by to měl být low end ... zprava je ze 24.8.2011

Pleteš si to. iPhone 4S bude 16, 32 a 64 GB. A iPhone 4 bude teď levnější a pouze v 8 GB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pleteš si to. iPhone 4S bude 16, 32 a 64 GB. A iPhone 4 bude teď levnější a pouze v 8 GB.
No a není to jedno přeci jen ta 8gb verze bude at se jedná o IP4 a nebo Ip4S vždyt to pořád bude jedno a to samé zařízení pouze s větším výkonem u S-ka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže na keynote neříkali, že bude 4s 8gb. Je verze iphone 4 8gb. jak rika desmond. Jedine pozdeji. Jako 3gs i 4.. To bylo pri launchi 16 a 32gb a pozdeji ( stale) je 3gs 8gb v nabidce applu. 4s je predstaven pouze ve verzi 16,32,64gb

Edit:uz je to napsane o prispevek vys. Nevsiml jsem si sry :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu